Zloděj životů (2004)

Opravdu se mi to líbilo. A navíc jsem ještě fandila záporné postavě (Ethan), takže mi ho pak bylo docela líto :)

Na dotek (2004)

Souhlasím s komentářem villon17 , film se mi líbil, měl hloubku a různé možnosti pohledů, ale ty nechutné řeči mi tam opravdu vadili. Ne, nejsem žádný cíťa, ale čeho je moc, toho je moc ...

Je to i můj život (2009)

Další nádherný film o tom, jak je důležité (ne)držet v těžkých chvílích při sobě. Herecké výkony úžasné. Jen tedy, já mít takovou matku, už jsem umřela dávno ...

Identita (2003)

Parádní :) super obsazení i příběh, i když jsem ke konci už tušila, co se stane, i tak se mi to moc líbilo.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Nebylo to špatné. Pár minut mi trvalo, než jsem se do toho jakoby dostala, ale příběh byl super, i když ne zas tak originální. Tak 3 a půl hvězdičky, zaokrouhlíme nahoru, přeci jen je to animák :)

Vyměřený čas (2011)

Tak tohle je tedy opravdu bezkonkurenční sci-fi pecka! Příběh, nápad, herecké výkony, prostě všechno! A i když Justina jako hudebníka nemusím, jako herec nezklame nikdy.

Babovřesky (2013)

No, to zase bylo něco ... Já mám Trošku moc ráda, kolik udělal nádherných filmů a pohádek, to je prostě paráda, ale co to má jako poslední roky být, to opravdu netuším. První hodina byla naprosto příšerná, přiznávám, že jsem ji přežila jen díky Lucce Vondráčkové, kterou prostě miluji. Už když jsem film zapnula jsem si ťukala na čelo, co to jako má být ... Ve vedlejších rolích naprosto šílení herci, kteří hráli tak uměle, že mi z toho až bylo blivno, navíc to připomínalo Slunce seno zkřížené se Sestrou v akci a Kameňákem. Druhá hodina už byla lepší, trošku to vyzdvihla, přiznám se, že jsem asi 3x dokonce i zasmála. Ale tedy ... čekala jsem víc. A mrzí mě to.