Soumrak mrtvých (2004)

Ne, ne, prostě ne a ne a ne ... nevtipné, neoriginální, ubohé, nesnáším parodie ...

30 dní dlouhá noc: Doba temna (2010)

Nebylo to špatné, ale hlavní hrdinka byla silně nesympatická a protivná, což mi hodně ubralo na "líbivosti".

Lžeš, zemřeš (2012)

Za horor bych to asi nepovažovala, ale rozhodně to nezklamalo. Proč neupozornit a na méně se objevující filmy? Líbilo se mi. No a hlavně, bylo to pozitivní, což se musí ocenit! :)

Ďábel (2010)

Parádní, dávám tak 4 a půl hvězdičky :) napínavé, nenudilo, mělo to děj, příběh ... super.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Bylo to super, ale musím přiznat, že dvojka se mi líbila víc. Asi ani nedokážu říct proč.

Temné nebe (2013)

Líbilo! Na to, že nemám tyhle tipy filmů moc ráda, tak mě to mile překvapilo! Nenudilo to, mělo to zajímavý konec. Sice jít na ufony s puškou bylo trošku na hlavu, ale jinak super. Dávám 3 a půl hvězdičky :)

Nakažení smrtí (2008)

Docela to překvapilo. Vůbec nemám tyhle nechutné krváky ráda, ale ... ono se mi to dokonce snad i líbilo :)

Závrať (2009)

První polovina filmu lepší, než ta druhá. Chvílemi (ano, opět) nelogické chování postav, ale nad tím člověk musí občas trošku přimhouřit oči) . Na jednu stranu zajímavé, rozhodně nenudilo, na druhou stranu předvídatelné a stokrát opakované téma.

Pošli to dál (2000)

Je mi zle z lidí, co tu píší o další americké sračce apod., je vidět, že si z toho naprosto vůbec nic nevzali. Jeden z nejlepších a nejsilnějších filmů a naprosto dokonalou myšlenkou. Nemám, co bych vytkla.