Hop (2011)

Nemůžu si pomoct, ale mě ten animovanej zajíček prostě byl sympatickej. Samozřejmě to není nijak závratně zábavné, jako oddychovka na nedělní odpoledne to ale bohatě vystačí. Potěšilo mě pár detailů, třeba globus ve tvaru vajíčka byl originálním nápadem.

Šíleně smutná princezna (1968)

Taková moderní princezna z roku 1968. Každý rok na Vánoce, když ji dávají v televizi, se na Šíleně smutnou princeznu těším. Je to hlavně nostalgií z dětství, ale přiznávám, že se mi tahle pohádka líbí časem možná i víc. Není nad českou pohádkovou klasiku. Písničky jsou nadčasové, scénář vtipný, Vondráčková a Neckář mladí a rádcové? Ti kují pikle.

LA Ink (2007) (pořad)

Ačkoliv je seriál tak nějak na "jedno brdo", bavil mě pořád stejně. Pokaždé přišel někdo se srdcervoucím příběhem proč na kérku jdou a co přibližně chtějí a suprová Kat Von D jim to následně vytetovala. Výsledek byl snad vždycky nad očekávání, takže všichni nakonec odcházeli spokojení. Musím říct, že jsem si často říkala, že bych si taky něco nechala udělat (bohužel ne od Kat), ale zatím se jen kochám přes LA Ink a Miami Ink.

Gnomeo & Julie (2011)

Trailer k tomuhle animáku mě docela nalákal, o to větší bylo zklamání. Námět dobrý, zpracování špatné. Nečekala jsem, že se u toho budu smát od začátku až do konce, vždyť Romeo a Julie není komedie, ale přece jen v animákové verzi pro děti bych čekala víc zábavy. Znovu bych to vidět nemusela, ale na jedno pokoukání dobrý.