Wyatt Earp (1994)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Dobry Costner, skvělý Quaid. Film by sice mohl být o něco kradší, ale já má vlastně i tyhle historické cajdáky rád. A morální rovina o rodině a přátelství. To prostě žeru. Nesmíme také zapomínat na skvělý soundtrack.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Já mám oddychovky rád. A nostalgie mi taky nevadí. Ano, seriál má své chyby, ale když se podívám na českou seriálovou produkci posledních let, tak alespoň jeden pěknej seriál musím ocenit. A že toho v TV moc nesleduji.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jen tak dál, jen tak dál. Každý kdo má rád akčňáky 80. a 90.tých let musí vrnět blahem. Dvejka je o trochu lepší jak jednička a to hlavně v tom, jak si sami herci ze sebe dokážou dělat uměřenou srandu. A Chuck? Jak málo stačí k bezva roli. Jen škoda malého prostoru pro JET LIho. Van Damme v pořádku, ve trojce by padouchem mohl být Segal:-))) Pomalu přemýšlím, kteří herci by se ještě v pokračování mohli mihnout.A pokračování prostě být musí.

Temný rytíř povstal (2012)

Pěkné zakončení trilogie... Nolan se opět vyznamenal, film měl spád a akční scény byly v kině super. Teď se jen můžeme těšit, zda bude po plátně běhat další maskovaný hrdina.