Až vyjde měsíc (2012)

no ja nevim... tesil jsem se na to, vsichni to chvalili, skvely herecky obsazeni a pak... nuda, nuda, pedo-erotak, nuda, klisoidni konec.. ta druha hvezdivka je za to, ze to bylo nastesti celkem kratky... jo a hlavni herecka dvojice vpadala jako segra hermiony a detska verze leonarda z big bangu :)

Luther (2010) (seriál)

Tohle je krimi serial podle myho gusty.. zadny kraviny na efekt ala CSI, zajimave postavy a hlavne VYNIKAJICI herecke vykony. Kolikrat mi prijde, ze vedlejsi epizodni postavy hraji lepe nez Idris Elba, ktery sice postave vdechnul zajimavou originalni auru [uz jen ta jeho typicka chuze :) ], ale nekdy mi prijde az moc odhadnutelny. Na druhou stranu velmi realisticky charakter. Me osobne hodne imponovaly vykony nekterych vedlejsich postav - manzelka vraha, kterej mel fetis na kabelky (scena u vyslechu byla dokonala) a nebo vrah ze tretiho dilu prvni serie v uvodni scene je jasnej adept na jednoho z nejvetsich ouchylackejch slizounu ever (a to ani nemusel vyvadet buhvi jaky nechutnosti, stacil jeho xicht...). Sice davam 5 hvezd, coz je za celkovy dojem po prvni serii. Ale musim rict, ze prvni 4 dily, ktere byly spsie epizodni me bavily vic nez dva posledni, ktere uzaviraly dej. Prislo mi, ze to, co se tam delo, nebylo az tak pochopitelne jednani ze strany Lutherovo kolegy. Prislo mi to az moc prvoplanove shakespearovsky tragicky :)

Na doraz (2010)

Nechapu, ze to ma hodnoceni "jenom" 68%. Skvela komedie, ktera nema zadnej fekalni humor a minimum WTF scen jako napriklad upadne mi propiska, cestou cinkne do neceho, co rozpouta retezovou reakci, ktera konci pri nejmensim pozarem celyho domu), ktery jsou hodne pritazeny za vlasy (teda snad krome uteku z Mexika :)) Proste jsem se uz dlouho takhle nezasmal u americky komedie. Za me aspon 75%

Kovbojové a vetřelci (2011)

Tak spatny mi to neprislo. Zpravidla filmy pod 60% tu nestojej opravdu za nic, tohle by melo mit aspon 10% vic:) Nenudil jsem se, to ze scenar byl trgickej, mi neprislo (vzhledem k nametu filmu) jako tak velke negativum. Jsou filmy, ktere maj jak spatny scenar, tak je to jeste silena nuda. Rozhodne doporucuju aspon pro zajimavost.

Klub rváčů (1999)

Muj nejoblibenejsi film, znam ho snad nazpamet. Nezapomenu, kdyz jsem ho videl poprve na tabore. Promitali to trem nejstarsim oddilum, tedy od 13 do 15 let. Skvely bylo jak si vychovatelky zacaly odvadet nejmladsi oddily po sukaci scene a naslednym rozhovoru o tom jak Marla skvele s*ka :))