Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Najozaj asi jedna s najlepších serií filmov aka tu kedy bola a dosť pochybujem že aj niekedy bude aspon taká ako je táto ... film je naozaj zaujimavý miestami napínavý, v podstate som natom vyrastal kedže sa to natáčalo v 2001 a naozaj to obdivujem v každom diele rovnaké postavy velka vdaka aj im že to vydržali a zaverečné finále série fakt dojímavé až mi bude za tým smutno :(

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Naozaj dramatické vyvrcholenie prvej série škoda že až v 2 serii sa dozvieme, čo sa Markovi stalo čo to naozaj prežil dufam že ano a že bude tento seriál pokračovat dalej čo najskôr ABC točí jedne s najlepších seriáloch.

Zlatá cesta (2002) (TV film)

Super dokument je dobre že sa da aspon takymto spôsobom pripomenúť si tie super časi a aj takmer historické udalosťi slovenského hokeja.

Ztraceni (2004) (seriál)

Tento seriál ma zaujal najme kvôli tomu že sa to odohravá v prostredí ostrova a je to také dobrodružné, tiež to není seriál ktorý si pozrieš raz za čas, ak nevidíš čo i len 1 čast už si mimo toho čo sa tam aktuálne deje, obsadenie hercov je podla mna orginálne akurát jedine mínus toho filmu že sa tam vyskitujú ludia ktorý tam ani predtým neboli a su to tiež pasažieri toho letu.