• Krátkometrážní

Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu (1988)

Sympatická hlavní hrdinka, dobří herci, originální vraždy, skvělé triky. Freddy tu má ještě ke všemu skvělé hlášky. Bohužel tento díl je už absolutně bez atmosféry a krve, je to spíše černá fantasy komedie.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Skvělá vizuální stránka filmu, sympatické postavy, skvělé triky, solidní herecké výkony, dobrá hororová atmosféra, také mě potěšil návrat Heather Langenkamp. Bohužel film má dlouhý rozjezd, málo krve a také závěr filmu se mi nelíbil.

Hellraiser: Revelations (2011) odpad!

S rozpočtem $350 000 se ani nedivím že to dopadlo tak jak to dopadlo. Film má sice hodně slabé herce, špatný scénář a slabé triky ale Víctor García se docela snažil a proto dávám aspon jednu hvězdu protože s tak malým rozpočtem se to nedalo natočil lépe.

Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Docela se mi to líbilo. Herci byli sice slabí, film má sice docela dost hluchých míst a Pinhead se tu sice opět moc neukáže, ale film má naštěstí zajímavou pointu a dost krve. Lance Henriksen byl výborný. Tomuto dílu dávám slabé tři hvězdičky.

Frankensteinova armáda (2013)

Hrozně jsem se těšil, nakonec nejsem zklamán ale čekal jsem od tohoto projektu více. Herci byli bohužel hrozní, dokonce i Karel Roden v tomto filmu nepodává zrovna kvalitní herecký výkon. Naštěstí film je docela zábavný, monstra ve filmu jsou zajímavá a pěkná. Found Fotoage styl natáčení mi vůbec nevadil. Frankensteinova armáda je prostě jen docela zábavné akční béčko. Když vypnete mozek tak je docela velká pravděpodobnost že se vám bude Frankensteinova armáda líbit.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Nechápu tak nízké hodnocení. Podle mého názoru má film velmi hustou atmosféru, stejně jako v jedničce. Absence vražd ze snového světa mi nevadila, Herci byli bohužel dost slabí až na Roberta Englunda. Dal bych čtyři ale jelikož to tu má nízké hodnocení dám pět hvězd.

Noční můra v Elm Street (1984)

Geniální nápad, skvělá hudba, solidní herecké výkony, krásná hlavní hrdinka, hodně krve, prostě absolutní spokojenost. Noční můra v Elm Street je jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Žebříček série: 1, 7, 4, 2, 3, 8, 5, 6.