Spolubydlící (2011)

Horror je sice trochu nadsázka, ale bylo to mnohem lepší, než jsem čekala. Leighton Meester jsem uvěřila každou scénu a dokázala, že hrát opravdu umí.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Už jen 2 díly a dozvíme se, kdo je A! Tento seriál patří do nadprůměru, až jsem byla překvapená jak mě chytnul. U každé epizody sedím napjatá a vždy dopadne jinak, než se zdá. I like it! Edit 28. 12. 2012 - Tak a povolili 4 sérii. Už mě to přestává bavit. Kolik sérií ještě budeme řešit, kdo je A? Už je v jejich týmu polovinu Rosewoodu. Polovina druhé poloviny je mrtvá. A ten zbytek jsou ustatní obyvatelé a lhářky. Stejnak A bude Ezra a všichni budou mít po srandě. Edit září 2014 - Máme za sebou 5 a půl série a A byli snad už všichni.

Super drbna (2007) (seriál)

Ou jé! Tohle mě prostě baví. Propletence vztahů, božský New York a dokonalí herci. Tahouny celého seriálu jsou beze sporu Leighton Meester a Ed Westwick. Intriky Blair a Chucka a jejich láska mě asi neomrzí, Jenny, se kterou jsem měla trochu problém už tam naštěstí není, Serena je sympatická, Nate pořád stejně roztomilý a sexy a Dan se nám mění do pořádného Upper east side stylu. Každé úterý je pro mě GG a nemohu se dočkat dalšího dílu. Xo xo BlairW

Máj (2008)

1/2 hvězdičky za Matěje Stropnického.