Blesk (2011)

Film byl o policistovi, který bral zákon do "vlastních rukou", podobně jako ve filmu Kat. Statham tomu dodal svůj akční, drsnej styl, bez něho by to byl klasickej krimi film. Bylo tam i několik povedených vtipných narážek/hlášek, což od něho znělo stejně jako narážka od Hugha Laurieho v podání Dr. House, navíc to ještě umocnil fakt, že Stathama dabuje ten stejný jako Gregoryho House. Takže pokud by se vám líbila kombinace filmu Kat, Dr. House a Jasona Stathama, film jedině doporučuji. Mě se líbil..až na ty série vražd..

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Co víc dodat, akčnější pokračování s více efekty kde je vlastně všeho víc než v 1. dílu a o vtipných scénách nemluvě.. Asi nejlepší v tom bylo jak byl Holmes v převleku, jak běželi lesem nebo na čem Holmes jel když nechtěl na koni.. Jako v jedničce byla scéna s málem mrtvým Holmesem, protože tam (pokud si dobře vzpomínám) vyexplodovalo řeznictví, tak ve dvojce mě dostala scéna s tím seskokem do vodopádů (na hradě), tam byl ten efekt umocněný výměnou pohledů Holmese a Watsona.. Jinak co se týče hudby, můžu říct, že se mi zdála poněkud uhlazenější, ale to neznamená horší. Jednoduše řečeno, komu se alespoň trošku líbila jednička, tak jedině doporučuji shlédnout dvojku.

Časové pásmo bylo změněno