Apokalypsa (1979)

Prvá polovica filmu ma tak strašne nebavila, že som to chcel vypnúť. Mal som pocit, že sa tam len kecá kto vie o čom a stále tam len niekto niekde pobehuje. Zmena nastávala s pribúdajúcim farebným dymom a psychadelickými obrazmi. Človek mal miestami pocit, že sa pozerá na nejakú pošahanú rozprávku. Strašne veľa pocitov to vo mne zanechalo. Nič podobné som ešte nevidel.

Paklíč (1944)

Veľmi zábavná komédia, ktorú ale posledná pol hodinka totálne zabíja debilita niektorých scén typu, niekto mi volá a ja držím slúchatko v ruke a dívam sa do blba.

Perličky na dně (1965)

Pripájam sa k názoru, že zaujímavá je len posledná poviedka. Ostatné dopozerať bolo utrpenie.

Berani (2015)

No čo už len mňa ako fešn buzničku z Bratisky môže zaujímať na nejakom filme o baranoch? Odpoveď znie, že nakoniec toho bolo aj dosť. Od obrazu cez príbeh až k šokujúcemu koncu. Ak máte radi európsky film, tak tento spĺňa všetky jeho atribúty. Dozviete sa okrem iného aj to, že Island nie je iba o tej žene čo krúži dokola po ostrove a spieva čudné pesničky.

Dívka ve vlaku (2016)

SPOILER obsahuje komentár. Ja som též také chlapča ve vlaku i keď skór lúbim robiť také veci jak tie dve cundry z Nymfomanky. Tunák nebola cundra ale na alkoholičku až moc pekná Emily Bluntová (i keď jasné, že nie krajšá než já BŽCHRŃ). Je to celkom slušný pátrací story. Aj keď pointu som uhádol asi skorej než tvorcovia očakávali, stále to bolo napínavé. A tá Emily Bluntová... no ozaj je pekná aj keď slope jak Sú Elin (ale opakujem, né vác než já).

105% alibi (1959)

Čiernobiely ujo čo ukradol van wéj tikit. Docela nuda na začiatku ale potom čarom fuk a baví. Len neviem ako sa píše ten jeden pán. Kici, Kitsi alebo po našom Kicsi. A čo to je vlastne za meno? Skór pre proštitútku. Najlepšie takú malú cigáň čajori.

Tajný život mazlíčků (2016)

Veselé príbeh o kuťkó čo stratil v meste chudák. Veľa som chichi chachacha. Úplne mi bránicťsa bolel miestami.

Haters Back Off (2016) (seriál)

Mirandine videá na youtube poznám a veľmi ma bavia najmä tie s Arianou Grande (snáď sa v seriáli tiež niekedy objaví). Zatiaľ ma to ale úplne nechytilo. Čakal som, že to bude ešte viac šialené a nekorektné ako napr. Two broke girls. Miestami ma dosť irituje Mirandin strýko, ktorý dostal podľa mňa až priveľa priestoru.