Magnolia (1999)

Je skvelé vidieť film pri ktorom nemyslíte na nič iné len na to čo práve vidíte. 188 minút som neodtrhol zrak ani na sekundu. Také veci sa dejú málokedy ale dejú sa.

Smrtonosná zbraň (1987)

Môj vzťah resp. odpor voči Melovi Gibsonovi začal práve vtedy keď som ako dieťa prvý krát videl toto veľdielo.

Prci, prci, prcičky (1999) odpad!

Rádoby vtipná komédia pre budúcu robotnícku triedu. A to mám odsledované.

Bišódžo senši Sailor Moon - R (1993) (série)

Hlavne prvé časti s dvojicou mimozemšťanov a stromom sú naozaj pôsobivé a radím ich medzi to najlepšie čo sa v tomto seriály objavilo. Počul som, že tieto časti tam pôvodne ani nemali byť. Na šťastie sa tak nestalo.

Amadeus (1984)

Malo to úžasný obraz, úžasnú hudbu, úžasné všetko. Všetko okrem emócie.

Suprhrdina (2008)

A kde je Carmen Electra? :-(

Haló (2012) (pořad)

Niektoré scénky sú naozaj podarené, iné zase trápne až mám chuť sa na to celé ... Mylím si však, že také zlé ako o tom niektorí píšu to určite nie je. Mojou favoritkou je jednoznačne Trenda a samozrejme Hesso. Najnovšie aj Búrlivý Burčiak a.k.a totálne fenomenálny napodobniteľ E. Horvátha. Bez dcéry nepijem, bez dcéry nejem a bez dcéry ....

Velkej biják (2007) odpad!

Boh vie, že napriek všeobecnému názoru na paródie ich ja mám rád. Ale toto bolo naozaj nevtipné a trápne. Vlastne to ani trápne nebolo, toto nebolo nič.

A Diva's Christmas Carol (2000) (TV film)

Tento film som videl iba jeden jediný krát a je to asi jediný americký vianočný film, ktorý som dokázal pozerať až do konca. Bolo to asi pred 10 rokmi a neviem prečo mi tak silno utkvel v pamäti.

Happy (2008)

Obyčajný ale hrozne milý a príjemný film. Objavené pri klasickom nudnom nočnom prepínaní TV kanálov.