cameroncz

cameroncz

Tomáš Trbola

okres Ústí nad Labem

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 11.1.2018  17:23
  Runaways (TV seriál) (2017)
  *

  První dva díly absolutně nudné, nezáživné.

  • 11.1.2014  01:09
  Kyle XY (TV seriál) (2006)
  *****

  Na první serii se nejvíce promítl nízký rozpočet, na technickém zpracování je to opravdu znát. Co ale vadí na zpracování dobíhá Kyle XY na příběhu, který vás táhne dopředu, a pokud se prokousáte přes ne zcela dokonalou první serii, čeká vás neuvěřitelně dobrý seriál. Druhá série měla zcela jistě vyšší rozpočet a je to znát, už to nepůsobí tak prázdně a "amatérsky". Náměty vedlejších dějů se sice recyklují a nejednou si říkáte, že zde již něco podobného bylo, ale příběhová linie je originální a je radost sledoval, jak se postava Kayla a ostatní vyvíjí. Za mě 90%, 4. serie by vůbec nevadila, protože konec 3. spíše vypadal, že museli během jednoho dílu vše utnout a konec je hodně otevřený a je jen na divákovy, aby si domyslel pokračování.

  • 3.10.2013  20:30
  Arrow (TV seriál) (2012)
  ****

  Arrow splnil přesně to, co jsem očekával od "The Cape". Za první serii rozhodně 5*, uvidíme co přinese serie druhá.

  • 8.9.2013  19:36
  H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)
  ****

  Tento seriál byl pro mě velkým překvapením. Je mi skoro 18, nudil jsem se a napadlo mě, že bych se mohl podívat na jeden díl, abych zabil nudu a mohl se tomu zasmát. K mému údivu jsem na konci pilotního dílu zjistil, že to vůbec neni špatný, a že opravdu chci vidět pokračování. S každým dalším dílem mě seriál chytal čím dál víc, a skončilo to tak, že jsem první dvě serie shlédl za necelé tři dny. Technické zpracování nic moc, občas opravdu musíte přimhouřit obě oči a zkousnout to, avšak klady převažují. Hlavní aktérky jsou pěkné, celé je to takové odpočinkové a hlavní příběhová linie mě neustále nutila vidět další díly. Některé díly jsou občas průměrné a jiné skoro dokonalé, avšak považuji za nutnost vidět H2O v originálním dabingu, celé to nabere nový nádech. Rád bych udělil 5 hvězdiček, ale pravda je, že jsou i lepší seriály a bylo by to nefér. Za mě osobně tedy uděluji 85%, takže 4*.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace