Runaways (2017) (seriál)

První dva díly absolutně nudné, nezáživné.

Kyle XY (2006) (seriál)

Na první serii se nejvíce promítl nízký rozpočet, na technickém zpracování je to opravdu znát. Co ale vadí na zpracování dobíhá Kyle XY na příběhu, který vás táhne dopředu, a pokud se prokousáte přes ne zcela dokonalou první serii, čeká vás neuvěřitelně dobrý seriál. Druhá série měla zcela jistě vyšší rozpočet a je to znát, už to nepůsobí tak prázdně a "amatérsky". Náměty vedlejších dějů se sice recyklují a nejednou si říkáte, že zde již něco podobného bylo, ale příběhová linie je originální a je radost sledoval, jak se postava Kayla a ostatní vyvíjí. Za mě 90%, 4. serie by vůbec nevadila, protože konec 3. spíše vypadal, že museli během jednoho dílu vše utnout a konec je hodně otevřený a je jen na divákovy, aby si domyslel pokračování.

Arrow (2012) (seriál)

Arrow splnil přesně to, co jsem očekával od "The Cape". Za první serii rozhodně 5*, uvidíme co přinese serie druhá.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Tento seriál byl pro mě velkým překvapením. Je mi skoro 18, nudil jsem se a napadlo mě, že bych se mohl podívat na jeden díl, abych zabil nudu a mohl se tomu zasmát. K mému údivu jsem na konci pilotního dílu zjistil, že to vůbec neni špatný, a že opravdu chci vidět pokračování. S každým dalším dílem mě seriál chytal čím dál víc, a skončilo to tak, že jsem první dvě serie shlédl za necelé tři dny. Technické zpracování nic moc, občas opravdu musíte přimhouřit obě oči a zkousnout to, avšak klady převažují. Hlavní aktérky jsou pěkné, celé je to takové odpočinkové a hlavní příběhová linie mě neustále nutila vidět další díly. Některé díly jsou občas průměrné a jiné skoro dokonalé, avšak považuji za nutnost vidět H2O v originálním dabingu, celé to nabere nový nádech. Rád bych udělil 5 hvězdiček, ale pravda je, že jsou i lepší seriály a bylo by to nefér. Za mě osobně tedy uděluji 85%, takže 4*.