Narcos (2015) (seriál)

Tak tohle je jeden z nejlepších seriálů! Od první chvíle mě vtáhl do děje a nepustil. Přesně toto vyžaduji od filmu či seriálu. Akce, zápletky, překvapení, vše super. Chvílemi jsem fandil Escobarovi a přiznám se, bylo mi ho trochu líto. Hlavní hrdina svoji roli zahrál naprosto špickove. Stejne tak jsem si oblíbil i agenta Peňu. První dvě série jsou prostě naprostý strop! Gentlemani z Cali mají pomalý rozjezd, ale od 5 dílů je to taky super podívaná! Kdo neviděl Narcos, rychle napravit. Jediný minus je, že už to nikdy neuvidíme poprvé:(

Bitva u Midway (2019)

Tak tohle bylo velký zklamání. Děj filmu byl chvílemi zbytečně rychlý, někdy až nesmyslný.. Hlavně že celý film plný klasického amerického patriotismu 🤦

Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Co tohle proboha bylo? Takhle strašně zklamaně jsem se necítil hodně dlouho. Predátor je srdcovka a za to co Black natočil, bych ku dal doživotní zákaz! Tak tupý film jsem dlouho neviděl. Ať už se jedná o herecké (ne) výkony až po děj. Nikdy víc tohle nechci vidět.

Kong: Ostrov lebek (2017)

Šel jsem do kina s tím, že od filmu nic moc nečekám, ikdyz všechny tyhle monstra miluju.. začátek filmu chytne člověka a drží ho v napětí, co se bude dít. Postupem času se ale to kouzlo trošku vytrácí.. je předem jasný, co se na konci bude dít, ale přesto všechno je to kvalitní film. Efekty jsou naprosto fascinujici, příběh trošku upadá, herci podávají víc než slušně výkony, hlavně Samuel L Jackson jako totální zelenej mozek je skvělej. Mohutnost Konga dodává filmu víc šťávy a všechny bojové scény jsou opravdu skvěle, klobouk dolů. Rozhodně tento film stojí za shlédnutí, za mě 4*.