• Pohádka

Pes baskervillský (1988) (TV film)

Sklamal ma tento film o Sherlockovi, a to veľmi.

Věc: Počátek (2011)

Ničím neprekvapujúci film. Veľa postáv nevýrazných, takže aj zbytočných. Jediný úžitok z nich mal mimozemský tvor. Hlavná predstaviteľka mi prišla taká nemastná-neslaná, unudená. Vec bola celkom zaujímavé monštrum, s chuťou si na nich zgustla. Ale to bolo asi tak všetko.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Zostala som milo prekvapená z tejto časti Twilightu. Samozrejme, že mi tam čo-to vadilo, ale dalo sa na to s kľudom pozerať a nemusela som napäto čakať, kedy konečne nabehnú záverečné titulky. A to je veľká pochvala, vzhľadom na predchádzajúcu časť.

O Šípkové Růžence (2006) (TV film)

Milá, veršovaná rozprávka. Zbavenie sa zlej víly (po upadnuti princeznej do spánku) bolo veľmi jednoduché a ľahké, a dobré víly to mohli spraviť hneď na začiatku a nič zlé by sa nebolo stalo.

Podoby lásky (1998)

Zbytočne dlhý film. Niektorým príbehom sa venovalo málo času a iným naopak priveľa.

Vlkodlak (2010)

Chýbalo mi hlavne napätie. Miestami som sa dokonca pri pozeraní nudila, a to by som pri tomto druhu filmov nečakala. A záver nestojí ani za reč.

Hrabě Monte Christo (1975) (TV film)

Čakala som od tohoto filmu viac. Chamberlainov gróf bol skvelý, ale aj tak to je len priemerný film. Nebolo tam nič, čo by ma prinútilo si ho opakovane pozrieť.

Na skle maľované (1980) (TV film)

Najlepší Jánošík s nezabudnuteľným Dočolomanským.

Pomáda (1978)

Zbožňujem tento film. A inak tomu už ani nebude. :-) Je tu skvelá dvojica hlavných postáv(perfektne im úlohy sadli), nezabudnuteľné a stále obľúbené piesne, dej trošku bláznivý. = "Vynikajúci muzikál"