• Pohádka

Slavík (1996) (TV film)

Dost děs.

Slečna Flintová (2013) (TV film)

Tady už zase lítaly odpady ještě předtím, než skončily úvodní titulky. Já po hodině prohlašuju, že to určitě není tak špatné, ale na divadelní představení to ani zdaleka nemá.

Slečna Guru (2006) (TV film)

Podivné,ale třeba mám jen zablokovanou pátou čakru.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Osm minut po začátku jsou tu dva odpady a čtyřikrát pět hvězd...To by snad dalo nějak eliminovat, ne?......Dvanáct minut po začátku pět odpadů....někteří lidé by se měli léčit!..................Každopádně to nic nemění na tom, že to byla naprostá hrůza a rád bych věděl, jestli to nějaká zodpovědná osoba v ČT viděla předtím, než to bylo schváleno jako jedna z hlavních vánočních pohádek.

Slunečná - Sázka (2020) (epizoda)

Myslím, že to tvůrci už při psaní scénáře nevzali za ten nejlepší konec. Pokud jsem to správně pochopil, je mlaďas něco jako solární baron a ti fakt v současnosti sympatie veřejnosti nemají. A když ještě tenhle frajer hned na začátku okrade porodnici, tak nevím, jak z něj chtějí udělat /předpokládám/ sympaťáka. To, co provedl bych normálně klasifikoval jako podvod a další díly se mohly točit na Borech. Jinak je to takový typický český seriálový pilot, kdy se jen seznámíme s postavami. Trochu to shazuje hadička na traktoru /to fakt neumí vymyslet něco méně blbého?/,ale nápad se zjevením Oty Jiráka je fajn a chtěl bych, aby pokračoval i v dalších dílech. No a Eva Burešová? Na tu bych se vydržel dívat pořád. :-)

Smysl pro tumor (2024) (seriál)

Nelíbil se mi první a poslední díl. To mezi tím bylo skvělé! Fakt neuvěřitelný seriál!

Smysl pro tumor - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Zvláštní. A myslím, že lékaři budou nadšení z toho, jak jsou vykreslováni...

Sněžný drak (2013) (TV film)

No jo, tak nám tady zase lítá odpad za odpadem od těch moudrých. Naštěstí si nepotřebuju hrát na Spáčilovou a můžu prohlásit, že se mi to líbilo. Bavily mě civilně pojaté čarodějnice, které se obejdou bez stupidních zaklínadel a bavil mě přitroublý Servil. Nebavil mě Rašilov, na roli krále se nehodil /nehodí/. Povedená kamera a velkolepý /na české poměry/ dračí souboj tomu přidávají jednu hvězdičku navíc.