• Pohádka

AC/DC: Live at River Plate (2011) (koncert)

Všechny koncerty AC/DC jsou prakticky stejné,tak proč na to koukat?No protože je to zkrátka úchvatná podívaná!Argentinští fans jsou naprosto mimo všechna kritéria,zvuk i obraz je absolutně špičkový....co ještě chce kdo za důvod?

Agrometal - Soutěž (2023) (epizoda) odpad!

Jako vidět tuhle hrůzu krátce po tom, co Slavia prohrála derby penaltou v 97. minutě a nezabít sebe ani nikoho jiného...myslím, že musím být velmi silná osobnost. :-)))

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014)

Podobné filmy by asi měli hodnotit jen fandové žánru, což já nejsem a proto nehodnotím. Záběry jsou nádherné, Kaiserův komentář pohodový... ale pro mě je prostě sedmdesát minut koukání na nejrůznější havěť strašně dlouhá doba.

Americká panna (2009)

Čekal jsem to mnohem horší,ale docela jsem se u toho zasmál.A nebýt občas zbytečné a velmi laciné vulgarity,klidně bych ještě jednu hvězdu přihodil.

Andělé všedního dne (2014)

Divný film. Divný, ne špatný! Spíš by se hodily tak tři hvězdy, ale čtvrtou dávám natruc těm tradičním odpadářům...

Anděl Páně 2 (2016)

Ještě lepší, než jednička! A počítám, že před natáčením trojky bude Jiřímu Strachovi stát před barákem ohromná fronta celebrit, žadonících o cameo. :-)

Anička s lískovými oříšky (1993) (TV film)

Dneska jsem to viděl snad po dvaceti letech a naprosto mě sestřelil vzhled Martina Stránského. Jinak je to fakt pohádková pohádka s výbornými maskami.

Aplaus (2012) (TV film)

Je pravda,že všichni ostatní herci tvoří kompars ústřední dvojici,ale na tom není nic špatného.Příběh zajímavý,i když bych o některých věcech trochu pochyboval,ale proč se v tom vrtat.Vedle mnohých hrůzností,stvořených Českou televizí tohle působilo víc než slušně.

Aristokratka ve varu (2024)

V podstatě to je stejné jako u jedničky: Knížky mám raději, ale bylo to zábavné.Simona Lewandowska FOREVER!!!