Ano, šéfe! (2009) (pořad)

vsetko je tu iluz napísané.  az na to ,ze vela veci tu nebolo umelo zinscenovanych, ako napr vsetko u znameho gordona ramsaya... to sa nedalo pozerat, iba naivna vacsina tomu verila...

Bastard (2023)

drsny kusok.  nevahaj a pozri

Anděl Páně (2005)

posledna uzasna ceska vec. ďalšie  ceske vianocne rozpravky su hlboko pod tuto uroven ( plati zatial do roku 2023 )

Stvořitel (2023)

District 9 (2009) Chappie (2015) spominate si na tie filmy? uz vtedy bola pouzita technologia ako tu. ze nevidite efekty, ale iba realitu. akoby ziadne cgi, ziadne digi triky. stvoritel je dokonaly v trikoch . neda sa tu hodnotit samostatne technicke prevedenie, takze davam za 5*.  dej a niektore situacie a sceny ( nie ale tak casto ) su az nielen nezmyselne ale amaterske, s tym rataj. ale film ma  vyssiu trikovu uroven ako avatar!!!!

Království nebeské (2005)

film prevereny casom. uzasna hudba. cim viac krat si ho pozriete, tym viac vas fascinuje. a to je extra. takuto schopnost ,uz dnes filmy nemaju

BlackBerry (2023)

dost ma prekvapilo , ake to ma hodnotenie, kedze ide film pre odbornikov, pripadne pre používateľov  blackberry. postprodukcia je horsia ( skoda ze je nerobili teamy z filmu kingsman;)) inak je to vyborne. ja som pouzival vzdy palm, bol lepsi ako bb aj ako iphone.  to ze sa bb tak dlho drzalo svojich retardovanych serverov, ked palm to hned pochopil zacal využívať  data internetu.  mimochodom , film o palm by bol ovela zaujimavejsi a blackbery malo byt v nom iba ta epizodka ako tu palm:)