iwee23

Skype: iwee23

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 19.4.2017  23:40
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Nejsem seriálový typ, takže mi trvalo, než jsem se k True detective dopracovala. Po prvním epizoděmě to chytlo natolik, že jsem zbylé díly série dala v kuse. Nadchly mě už úvodní titulky, Matthew a Woody byli naprosto skvělí. Druhou sérii sledovat nebudu, nechci si kazit dojem.

• 27.12.2016  21:52
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

ČT se svým vánočním programem klesla na samé dno... Mám pocit, že tvůrci byli při výrobě tohoto filmu sjetí,jinak si to nedovedu vysvětlit. Dobrá parodie na sebe sama. Český film je totálně v hajzlu.

• 27.11.2016  20:09
    Lemra líná (2006)

Kdybych byla na místě Matthewa, určitě bych radši zůstala v tom domě s rodiči, než se zapletla s nesympatickou Sarah. Já pořád nevím, co na té ženské kdo má. Kdyby její roli hrál někdo jiný, asi bych možná přidala hvězdu. Jinak Zooey v hodně sympatické roli! :)

• 31.7.2016  15:06

Zobrazení žen jako hysterických mrch schopných čehokoliv mohlo být možná na začátku vtipné, ale po každém dalším drinku a stupňující se hysterii začínalo být méně a méně snesitelné. Obsazení Stavné do hlavní role byl teda totální úlet, protože její výkon byl ze všech jednoznačně nejslabší. Hřebejkovo velké šlápnutí vedle. Tenhle film není ani na deštivé nedělní odpoledne.

• 26.6.2016  08:22

To je tak, když je bouřka a člověk nemůže v noci usnout a ze zoufalství si pustí tohle. Baldwin byl docela sympatický, ale Gellar jsem roli korektorky nevěřila, pochybuju, že kdy vůbec přečetla nějakou knihu od autorů, o kterých se ve filmu mluví...

• 9.4.2016  17:49

ztráta času

• 8.2.2016  20:14
    Podfukáři (2013)

začíná to jako velkolepá show plná kouzel a triků a končí jako nudnej romanťák s nečekaným rozuzlením, který jakoby se už chystal na pokračování....naprosto zbytečný film, ani zábavný, ani akční, prostě jen slátanina s neskutečným příběhem, který ke konci dokonale otráví všechny, kteří (jako já) nemají rádi kouzelníky, totiž podvodníky. A ani Morgan Freeman to nezachrání.

• 2.2.2016  21:39

Mám ráda jídlo, mám ráda vaření, dokonce i romantiku, ale tahle slátanina mě totálně zklamala. Multikulti pohádka s tak nereálným příběhem, že mě to mohlo trknout hned v prvních minutách filmu, bohužel netrklo a pořád jsem čekala, co bude. A nakonec (předvídavě) i nesnesitelná Helen Mirren podlehne umu indického kuchaře...shit! Hallstrom točí slaďáky, ale tohle je pro mě přehnanější i než Lov lososů v Jemenu, který byl aspoň vtipný. Nechápu to vysoké hodnocení. Hvězdička opravdu jen za to jídlo.

• 4.1.2016  18:26

doják od začátku do konce, ale Smithovi tu roli prostě nevěřím....super Rosario Dawson a Woody Harrelson.

• 16.12.2013  21:30

Jeden z mých oblíbených filmů, ke kterému se díky jeho vtipu a pohodové atmosféře (a vínu, jasně) ráda vracím. A taky se mi líbí těch několik francouzských vět, které v české verzi zcela nepochopitelně předabovali do češtiny. A Marion Cotillard je okuzlující, stejně jako Russell Crowe.

• 14.12.2013  00:22

Graficky pěkně zpracované, ale příběh mě moc nezaujal. A nemám ráda filmy, ve kterých se pořád zpívá.

• 9.12.2013  19:54
    PanMáma (TV seriál) (2013)

Opravdu má Šteindler zapotřebí hrát v něčem tak trapném? Už jeho role v Gymplu je ostudná, ale PanMáma je absolutní dno.

• 9.12.2013  14:20

Nemůžu si pomoct, ale Chris Pine v roli kapitána mi prostě nesedl.Ať žije starý dobrý Star Trek!

• 6.12.2013  14:07

obyčejnej, nudnej film, který se snaží být cosi jako americká verze Lásky nebeské, ale moc se mu to nedaří. Nejvíc mě bavil Zac Efron s Michelle Pfeiffer.

• 5.12.2013  19:25
    Střepiny (TV pořad) (2002)

Občas se tam objeví zajímavé reportáže, ale úroveň pořadu rapidně klesá, nic, co by stálo za pravidelné sledování

• 5.12.2013  18:53
    Crash Road (2007)

I´m a lucky bitch and I´ll be very rich.. wtf? Uvěřit Hanychové její roli je při jejím mediálním obrazu zcela nemožné, navíc její (ne)herectví přímo bije do očí!

• 5.12.2013  10:46
    Machři 2 (2013)

Zvratky, výkaly, nesnesitelné děti a digitální jelen. Opravdu ztráta času. Hvězdička za závěrečnou párty a Salmu Hayek.

• 5.12.2013  10:29

Napínavý thriller z netradičního prostředí s výbornou Halle Berry. Škoda toho závěru.

• 25.11.2013  21:47
    Sluha dvou pánů (divadelní záznam) (2000)

Naprosto geniální! Mám docela ráda divadlo, ale nikdy jsem na žádném představení nebyla dvakrát. Tedy až na tuhle komedii...

• 25.11.2013  21:37

Prý kultovní film, zde na ČSFD velebený do nebes, ale na mě žádný extra dojem neudělal. generační výpověď? No, ještě že k téhle generaci nepatřím, větší bandu tragédů těžko pohledat

• 25.11.2013  21:09

úplná blbost, která není ani akční, ani extra vtipná....65%?! jako za co?

• 23.11.2013  18:11

Hodně špatnej film. Ale zároveň oceňuji to, že se jedná o počin skupiny amatérů, pár fórků mě docela pobavilo. Celý film má i jakýsi příběh, což třeba u Troškových Babovřesek a Kameňáků chybí. A přitom je jasné, že autoři tohoto snímku disponovali výrazně nižším rozpočtem než samozvaný král české lidové zábavy...to je dost smutné, ale cosi to vypovídá o české kinematografii a jejích divácích.

• 20.11.2013  23:00
    Láska a čest (2013)

Mám celkem ráda romantiku, ale tohle se zatraceně nepovedlo. A ani sladoušek v hlavní roli to nespraví. Dlouho mi žádnej film nepřipadal jako větší ztráta času, příště si přečtu pár recenzí, než si něco podobného pustím

• 20.11.2013  22:48
    Utopím si ho sám (TV film) (1989)

náhodně objevený film, který jsem po deseti minutách chtěla vypnout ....a nakonec mě málem dojal k slzám.

• 11.11.2013  22:30

Zajímavý příběh s několika vynikajícími hereckými výkony (Stašová, Vetchý) a bohužel i klišé, které celý film neskutečně schazuje....i tak na české poměry zajímavý počin!

• 11.11.2013  19:49
    Atlas mraků (2012)

Už loni v kině jsem si říkala, že tenhle film musím nutně vidět znovu, abych se v něm trochu lépe zorientovala a vychutnala si i pasáže, které mi mohly uniknout či jsem jim pouze nepřikládala takový význam. A výsledek? Pořád jeden z nejzajímavějších filmů posledních let.

• 17.10.2013  16:44

Začátek vypadal docela slibně, ale od půlky to nějak ztrácí šťávu...škoda

• 16.10.2013  14:50

Angelina se prý při vytváření filmu snažila o nestrannost....já jsem až na malou výjimku cítila silně protisrbský postoj. Navíc divák, který nezná příčiny a vývoj konfliktu,nemá šanci pochopit, co se v kterém období dělo, ani vytvořit si vlastní názor na celý konflikt. Samotný příběh je jedna dlouhá nuda.

• 15.10.2013  21:27

2 a půl za Costnera...jinak tězce nezábavnej film...

• 15.10.2013  18:43

Příjemnej film s povedeným soundtrackem. A ten úvodní fiktivní videoklip je super :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6