iwee23

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 11.10.2020  15:53

Tak tohle bylo čiré zoufalství. Větší blbost jsem dlouho neviděla.

• 21.4.2020  19:00
    Bajkeři (2017)

Holt nejsem cílová skupina, vlastně to ani není moc vtipný. Jedna hvězdička je za slušnej soundtrack.

• 4.4.2020  10:51
    Léto s gentlemanem (2019)

Tak tohle byl zas průser. Hanzlíka mám ve starých filmech ráda, ovšem tady je úplně tragickej. Léto s kovbojem to fakt není, i když určitou inspiraci tam nejde nevidět. Antalová mi k němu ani trochu nesedí a ta přehlídka přehrávajících (ne)herců... Vondráčkový by už někdo měl říct, ať dělá něco jinýho, protože hrát fakt neumí, i když to v tomhle filmu asi nikdo. A jako bonus naprosto otřesná píseň připomínající nekonečné tv seriály... jo, já vlastně zapomněla, že to točil Adamec.

• 28.3.2020  16:17
    The Perfect Kiss (2018)

Tak proti tomuhle jsou i Troškoviny nebo filmy podle Rosamunde Pilcher umění. Vydržela jsem do desáté minuty. Ještě štěstí, že film byl zadarmo v archivu tv Prima, protože si nezaslouží, aby za něj člověk cokoliv platil.

• 24.3.2020  20:35

Příběh celkově o ničem, k tomu otřesnej dabing... výlet do Itálie byl ve skutečnosti do mého oblíbeného Piranu ve Slovinsku, což mě potěšilo. A pak asi tak dvě hlášky, u kterých jsem se necítila trapně i za filmaře. Zajímalo by mě, kdy se u nás zase začnou točit komedie, které nebudou plné klišé a člověk si je bude moci pustit a skutečně vychutnat i jinak než jen jako kulisu k nudnému žehlení prádla.

• 31.1.2020  16:50
    Polda (TV seriál) (2016)

Čekala jsem další průser, ale nakonec jsem byla docela překvapená, obzvlášť třetí série mě bavila. Mám slabost pro Matáska, ale i Orozovič mile překvapil, Pavelka taky super a doktorka fakt sexy. Myslím, že v českém seriálovém bahně ještě lepší průměr. A konečně hudba podle mýho gusta.

• 4.1.2020  11:56

Tak tomu říkám pěkná sračka, úroveň českého filmu se nezadržitelně blíží dnu. Asi jsem si měla pořádně přečíst titulky, vědět, že to je na motivy Poledňákové, tak to po zkušenosti s jejími posledními filmy rovnou vzdám. Trapnost a nelogičnost filmu nezachrání ani několik mých oblíbených herců.

• 24.10.2019  19:55

Hloupej film, otravné monology hlavní hrdinky (kolikrát sakra na začátku řekla slovo kretén?). Ale vydržela jsem, takže přišlo i pár celkem zábavných momentů, Holubová, koncert Brutus... závěr to ale celé zazdil. Kterej normální chlap by dal přednost ztřeštěné a nepěkné Polívkové před krásnou, milou Ester Geislerovou?

• 24.10.2019  18:25
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Kdyby byly ryby je všechno, jen ne komedie nebo nedej bože pohádka pro děti. Chtěla bych ten matroš, kterej brali herci, když to natáčeli, možná bych se pak dostala na stejnou vlnu a nečuměla tu jak vyoraná myš. Odpad nedám jen proto, že Kameňáky a Babovřesky jsou ještě větší dno, ale tohle k tomu fakt nemá moc daleko.

• 18.10.2019  15:36

Strašně předvídatelný film, kdy už po pár minutách člověk tuší, jak to všechno dopadne. Ale nabil mě příjemnou energií a pohodou, přesně tohle jsem teď potřebovala vidět. Hvězdička navíc za mého oblíbence O. Vetchého (obzvlášť scénka na balkoně byla vynikající) a celkově téma běhu.

• 24.9.2019  19:16

Trapnej pokus o českou verzi Po čem ženy touží s vynikajícím Melem GIbsonem. Fakt bych se ráda dočkala dne, kdy zase Češi budou umět komedie, ale tímhle směrem cesta opravdu nevede. Hvězdička za úvodního Langmajera,u toho jsem se skutečně zasmála, a po zbytek filmu už jen nevěřícně vrtěla hlavou. Polívková je slušná herečka, ale špatnej scénář prostě nezachrání ani sebelepší hereckej výkon.

• 24.9.2019  17:29
    Samotář (2008)

Celkově nezáživný film, v němž není žádná postava, se kterou by se člověk mohl ztotožnit nebo s ní aspoň trochu sympatizovat. Quaid hraje svou roli nafoukaného a trochu nerudého profesora dobře, přechytralá E. Page mě štvala celý film a jedinou vcelku normální postavou byla (má velmi neoblíbená) S. J. Parker... Nuda a šeď.

• 19.4.2017  23:40
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Nejsem seriálový typ, takže mi trvalo, než jsem se k True detective dopracovala. Po prvním epizoděmě to chytlo natolik, že jsem zbylé díly série dala v kuse. Nadchly mě už úvodní titulky, Matthew a Woody byli naprosto skvělí. Druhou sérii sledovat nebudu, nechci si kazit dojem.

• 27.12.2016  21:52
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

ČT se svým vánočním programem klesla na samé dno... Mám pocit, že tvůrci byli při výrobě tohoto filmu sjetí,jinak si to nedovedu vysvětlit. Dobrá parodie na sebe sama. Český film je totálně v hajzlu.

• 27.11.2016  20:09
    Lemra líná (2006)

Kdybych byla na místě Matthewa, určitě bych radši zůstala v tom domě s rodiči, než se zapletla s nesympatickou Sarah. Já pořád nevím, co na té ženské kdo má. Kdyby její roli hrál někdo jiný, asi bych možná přidala hvězdu. Jinak Zooey v hodně sympatické roli! :)

• 31.7.2016  15:06

Zobrazení žen jako hysterických mrch schopných čehokoliv mohlo být možná na začátku vtipné, ale po každém dalším drinku a stupňující se hysterii začínalo být méně a méně snesitelné. Obsazení Stavné do hlavní role byl teda totální úlet, protože její výkon byl ze všech jednoznačně nejslabší. Hřebejkovo velké šlápnutí vedle. Tenhle film není ani na deštivé nedělní odpoledne.

• 26.6.2016  08:22

To je tak, když je bouřka a člověk nemůže v noci usnout a ze zoufalství si pustí tohle. Baldwin byl docela sympatický, ale Gellar jsem roli korektorky nevěřila, pochybuju, že kdy vůbec přečetla nějakou knihu od autorů, o kterých se ve filmu mluví...

• 9.4.2016  17:49

ztráta času

• 8.2.2016  20:14
    Podfukáři (2013)

začíná to jako velkolepá show plná kouzel a triků a končí jako nudnej romanťák s nečekaným rozuzlením, který jakoby se už chystal na pokračování....naprosto zbytečný film, ani zábavný, ani akční, prostě jen slátanina s neskutečným příběhem, který ke konci dokonale otráví všechny, kteří (jako já) nemají rádi kouzelníky, totiž podvodníky. A ani Morgan Freeman to nezachrání.

• 2.2.2016  21:39

Mám ráda jídlo, mám ráda vaření, dokonce i romantiku, ale tahle slátanina mě totálně zklamala. Multikulti pohádka s tak nereálným příběhem, že mě to mohlo trknout hned v prvních minutách filmu, bohužel netrklo a pořád jsem čekala, co bude. A nakonec (předvídavě) i nesnesitelná Helen Mirren podlehne umu indického kuchaře...shit! Hallstrom točí slaďáky, ale tohle je pro mě přehnanější i než Lov lososů v Jemenu, který byl aspoň vtipný. Nechápu to vysoké hodnocení. Hvězdička opravdu jen za to jídlo.

• 4.1.2016  18:26

doják od začátku do konce, ale Smithovi tu roli prostě nevěřím....super Rosario Dawson a Woody Harrelson.

• 16.12.2013  21:30

Jeden z mých oblíbených filmů, ke kterému se díky jeho vtipu a pohodové atmosféře (a vínu, jasně) ráda vracím. A taky se mi líbí těch několik francouzských vět, které v české verzi zcela nepochopitelně předabovali do češtiny. A Marion Cotillard je okuzlující, stejně jako Russell Crowe.

• 14.12.2013  00:22

Graficky pěkně zpracované, ale příběh mě moc nezaujal. A nemám ráda filmy, ve kterých se pořád zpívá.

• 9.12.2013  19:54
    PanMáma (TV seriál) (2013)

Opravdu má Šteindler zapotřebí hrát v něčem tak trapném? Už jeho role v Gymplu je ostudná, ale PanMáma je absolutní dno.

• 9.12.2013  14:20

Nemůžu si pomoct, ale Chris Pine v roli kapitána mi prostě nesedl.Ať žije starý dobrý Star Trek!

• 6.12.2013  14:07

obyčejnej, nudnej film, který se snaží být cosi jako americká verze Lásky nebeské, ale moc se mu to nedaří. Nejvíc mě bavil Zac Efron s Michelle Pfeiffer.

• 5.12.2013  19:25
    Střepiny (TV pořad) (2002)

Občas se tam objeví zajímavé reportáže, ale úroveň pořadu rapidně klesá, nic, co by stálo za pravidelné sledování

• 5.12.2013  18:53
    Crash Road (2007)

I´m a lucky bitch and I´ll be very rich.. wtf? Uvěřit Hanychové její roli je při jejím mediálním obrazu zcela nemožné, navíc její (ne)herectví přímo bije do očí!

• 5.12.2013  10:46
    Machři 2 (2013)

Zvratky, výkaly, nesnesitelné děti a digitální jelen. Opravdu ztráta času. Hvězdička za závěrečnou párty a Salmu Hayek.

• 5.12.2013  10:29

Napínavý thriller z netradičního prostředí s výbornou Halle Berry. Škoda toho závěru.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7