Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Motorkáři
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
1 fanoušek
/ 1 bod
dolkapleska
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Hudební
Drama
Rodinný
Telenovela
film
seriál
pořad
koncert
TV film
Československo
Česko
Francie
Sovětský svaz
Západní…
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Borisek, malý seržant
(1975)
Kristian
(1939)
Eva tropí hlouposti
(1939)
Jak vytrhnout velrybě stoličku
(1977)
Jak dostat tatínka do polepšovny
(1978)
Zázraky se dějí
(1974)
Zítra to roztočíme, drahoušku...!
(1976)
Tchyně a uzený
(2011)
Plášť Marie Terezie
(1982)
Pamatuj si své jméno!
(1974)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
hamster17