Sista

Sista

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 10.4.2018  00:16
    Do větru (2018)

Jako vlnící se moře, co mění barvu a hloubku je tohle lodní trio. Bratr a sestra se spolu zdánlivě spokojeně plaví v řeckých vodách na plachetnici, životem bez stresu a podle svých vlastních pravidel. Klid však naruší student dokumentaristiky, syn majitele lodi, který se jimi nechá odvézt do centra dění současné vrcholící uprchlické krize. Divák je vtažen do děje a jsou mu podány jen indície k vynořujícím se záhadám z minulosti. Film je z velké části točený přímo na moři, nechybí romantika, napětí a zároveň vzniká veliký prostor pro fantazii a osobní pojetí filmu.

• 23.6.2015  08:02
    Gravitace (2013)

Příběh hrdinky, která musela letět do vesmíru a prožít si tam peklo na 100 způsobů, aby pochopila, že život MÁ cenu a člověk se NESMÍ vzdát, a to i přesto, že ten boj vlastně nikdy nemůže vyhrát.

• 23.6.2015  07:57

Grandhotel Budapešť stojí ve fiktivním realitě, ale na mě z něj dýchlo něco, co bylo i v našem opravdovém světě, něco krásného a křehkého, co se pomalu, ale jistě vytrácí...čistota, elegance a slušné chování, nejspíš?

• 14.11.2014  04:58

guilty pleasure :)

• 26.5.2014  02:03

Bodrá švédská pohádka, kde se pár nahatých zadků nebojí a tak to má být.

• 26.5.2014  01:59
    Mafiánovi (2013)

A kdeže je ta francouzská vesnice, kde všichni mluví plynule anglicky? Klasická americká nadutost, doporučuji shlédnout, když se vám nechce moc přemýšlet.

• 13.12.2013  00:04
    Hunger Games (2012)

Panebože, zlatý Battle Royale!! J Law mám moc ráda, a pro mě zůstává jediným pozitivem filmu. Během sledování jsem se neudržela a dostkrát jsem se ušklíbla, i na oči v sloup došlo a to hlavně kvůli nevěrohodnosti a plochosti vztahu dvou hlavních hrdinů a celkovému upachtěnému snažení ala holywood, aby to náhodou nebylo moc krvavé, když je to pro ty teen a tween. Jakmile ve filmu dojde k většímu násilí, kamera se roztřese jako při epileptickém záchvatu a není vidět v podstatě nic. Takže volám NUDA! Za 2 hvězdy

• 13.11.2013  06:44
    Méďa (2012)

Všechny ty narážky na hity z let osumdesátých mě pobavily a rozesmály. Perverzní humor se mi taky zamlouval a s Tedem bych šla na pivo i když nemá péro!! Ale teda samotný příběh a love story nic moc a Míla mi přišla pro Johna trochu nudná partie. Tatatatatatatatata Flash! Ahaaaaaaaaa He'll save every one of us!!!!

• 13.11.2013  06:37
    Divoši (2012)

Spíš líbivá než kvalitní podívaná. Trochu hippies, pak násilí a pak zase hippies to vše za poslechu šumění moře a šustění palem + na kluky se pěkně kouká. Ale - děj je natahovaný (na 2 hod 20 min.? 2 hodiny by stačily až až) a dost věcí je tam postavených na hlavu SPOILER - opravdu by se dcera mexické drogové královny mohla jenom tak poflakovat v Californii, bez jakékoliv ochrany? Prostě polechtá a vyšumí za 3*

• 15.10.2012  03:51

Portrét ženy zachycený na plátno dokumentu o Paříži - to o svém filmu řekla sama režisérka. "2 hodiny" ze života ženy, která se tváří v tvář své smrtelnosti zbavuje umělých šlupek, do kterých jí zahalilo její okolí aby se nahá (obrazně řečeno) smířila s plynutím času, to vše v krásné Paříži 60. let - to říkám já :)

• 20.7.2012  03:49

dobrá inspirace, pokud hledáte inspiraci pro párty ve stylu eightees, ale jinak nuda, velká nuda, nudní lidé a jejich nudné vztahy, nedoporučuju

• 1.4.2012  00:07

sranda to je a ne že ne, ale 32 let od roku vzniku a český dabing dělá svoje - minimálně třetinu vtipů prostě nepobírám..i tak je to však super komedie, na kterou se vždycky znovu kouknu, klidně i po dvacáté:)

• 31.3.2012  02:33
    My Fair Lady (1964)

krásné kostýmy (hlavně Audry), ale jinak mě to strašně nudilo..

• 30.3.2012  06:30
    Hnus (1965)

docela síla, tenhle Hnus! Sice se to trochu vleče, ale od studie rozpadu osobnosti jsem ani svižné tempo nečekala. Film ve mě vyvolal spíš lítost a a beznaděj, na strunku hnusu zabrnkal leda tak rozkládající se králík a opocený tílko:) Chyba ve filmu: Ve 40 minutě přichází Carol domů a zouvá si boty. V další scéně v koupelně je má ale opět na sobě.

• 28.3.2012  09:21

Viděla jsem (zatím) prvních 8 dílů a můžu říct, že už dlouho mě nic takhle nevzalo. Herci hrají jak o život, scénář nemá chybu, atmosféra je jedinečná. Se zatajeným dechem sleduju každý nový díl..

• 23.3.2012  04:49
    Superbad (2007)

Komedie plná příjemného humoru s roztomilým Michaelem Cerou. Jo a výborný 70ies soundtrack!!

• 4.3.2011  05:34
    Glee (TV seriál) (2009)

Vlastně je tenhle seriál trochu přiblblej, ale nemůžu se na něj přestat koukat! A to kvůli písničkám a energii a radosti, co z nich sálá. Kvůli tomu stojí za to a nedám na něj dopustit.

• 2.2.2011  09:30

na takovouhle ulítlost nemůžu být moc přísná, originalitu oceňuju -i když ten film jinak nemá co říct..

• 29.1.2011  06:09

hodně vtipné, velmi roztomilé a trochu smutné. Buzz ala vášnivý španěl je nej!

• 9.1.2011  09:25

vlastně bych dala jenom 3 hvězdy, ale přijde mi to podhodnocený..

• 7.1.2011  12:17
    Ptáci (1963)

ačkoliv se považuji za vnímavou divačku a bezesporu jsem velkou fanynkou Hitchcockových filmů, tento snímek mě vůůbec nenadchnul a to ani po 3 shlédnutí. Nudný, roztahaný, místy trapný a závěr je spíš komatické wtf než nějaké geniální poselství, jak jsem se tu někde dočetla..

• 7.1.2011  09:43

Tak tohle je opravdu geniální film..

• 29.7.2010  13:30

hezká atmosféra a krásná Natalie..

• 1.7.2010  10:59

Milý a chytrý film s roztomilým nosatým Kukym. V druhé půlce místy malinko ztrácí dech, ale celkově můžu jen a jen doporučit!

• 6.5.2010  11:06
    Stmívání (2008)

ponuré a trapné

• 20.4.2010  18:06
    RocknRolla (2008)

Sám o sobě je to výborný film, stylová záležitost s nápaditou kamerou. Bohužel jsem však viděla Sbal prachy a hlavně Podfuck, a tak se mi hlavou nestále honila slova jako odvar, málo svižné, už ne originální.... Některé scény jsou výborné, celkově se mi ale Ritchiho recept na dobrý film, který zní: vem postavy z londýnské galerky, přimíchej pár zlých Rusů a vypočítavých Židů, k tomu vraž spletitý scénář točící se kolem krádeže peněz a ještě něčeho drahého (zbraně, diamant, obraz) a všechno to dozlatova upeč a podávej nazdobené nějakou pikantní pointou, už začíná trochu přejídat. Ty 4* jsou hodně ošoupané.

• 20.4.2010  18:01
    U mě dobrý (2008)

Šabachovu povídku jsem četla a musím říct, že film se nechal jenom velmi volně inspirovat:) To ale nevadí, protože mě se na celém filmu nejvíc líbila ta krásně naivní atmosféra 90. let a melancholie zářijové chatové osady s partičkou svérázů v ní. Akční část filmu je svižná a vtipná, ale viděla jsem už svižnější a vtipnější, takže pro mě byla spíš příjemným zpestřením děje.

• 20.4.2010  17:54
    Medvídek (2007)

Celý film je takový mdlý, chladný, bez jiskry, psychologie hlavních postav je hrozně povrchně podaná a divák si musí spíš domýšlet, proč se vlastně chovají zrovna takto. Medvídkův dort mi prostě moc nezachutnal. Navíc to, jak se v celém filmu dort neustále (a dost křečovitě) objevuje, aby ve finále ztělesnil šťastné řešení problémů několika hlavních postav je neuvěřitelně našroubované a trapné.

• 13.4.2010  19:35
    Shinboru (2009)

Bizarní až na půdu, zábavné a originální.

• 13.4.2010  19:16

Rozplizlé a moc dlouhé, s prapodivně neuspořádaným dějem, akcí pouze pro akci, občas nelogické..Finální boj jsem čekala o hodně dramatičtější, co ta Calypso? O ní se půlku filmu mluví, pak jí tedy osvobodí, ale ona jenom vyroste, pak se rozpadne do krabů a jako velké finále udělá mořský vír...hmm, čekala jsem něco většího. Trapnost scény se svatbou Elizabeth a Willa během bitvy s posádkou Bludného Holanďana překonává jenom finále bitvy, kdy do té doby rozhodný a sarkastický lord Beckett ztuhne jak bobek na mrazu a není schopen jediného rozkazu, protože ztratil Holanďana (snad jsem to pochopila správně) a tak jeho perfektně připravenou loď s tisícem vysunutých děl slupne chatrná Perla s oslizlým Holanďanem jako malinu a stovky dalších vojenských lodí se ihned dávají na ústup..blééé! Johnny je super a pár jeho vtípků děj občas rozsvítí, ale na víc než 2 hvězdy to není..

<< předchozí 1 2 3 4 6 7