• Pohádka

Z lásky k tobě (2012) (TV film)

Velmi originální myšlenka, ale zpracování průměrné.

Popelka naruby (2014) (TV film)

Klasický průměrný film. Velké klišé, které nepřichází s ničím novým. Dívat se na to, ale jedním okem dá. Dělala jsem u toho nějakou práci a docela jsem se i u filmu zasmála. Sem tam to totiž bylo vážně komické.

Páni mají radši blondýnky (1953)

Celý film jsem se bavila, měl svoje kouzlo. Určitě si ho zase někdy pustím. Marilyn je tady úžasná.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

To jako vážně? Nechápu proč herci jako Emma Stone, Kate Winslet, Hugh Jackman apod. mají zapotřebí ukazovat se v něčem takovém. Pro prachy? To bych radši tvůrcům sama zaplatila, aby se taková kravina už netočila než si za to nechávat platit.

Probuzení (2009)

Originální zápletka, dobře se na to dívá, ale musím přiznat, že pořád bych na to koukat nemohla. Možná kvůli Ianovi ano.. :-D Díky ,,úchylce" hlavní hrdinky a Ianovi dávám čtyři hvězdičky, ale jinak průměr.

Hezké vstávání (2010)

Příjemná komedie, dobré herecké obsazení, ale něco tomu chybělo. Romantické ,,zápletce" se mohlo dát více prostoru, ale zase na druhou stranu lepší než nějaká slaďárna. Rachel je zde úžasná. Na oddech výborné.

Útěk do divočiny (2007)

Skvěle zfilmovaný příběh. Vůbec jsem příběh neznala, a proto mě ten konec dost překvapil. Musím přiznat, že ten úsměv na konci filmu byl hoodně děsivý. :-D

Summerhill (2008) (TV film)

Celá myšlenka Summerhillu je skvělá. Doporučuji i knihu, která obsahuje hodně informací o samotném zakladateli a vzniku Summerhillu. Zpracování filmu by mohlo být lepší, ale své kouzlo to i tak mělo.

Rande na dvě noci (2014)

Jsem příjemně překvapena, protože tenhle film není úplně hloupé romantické klišé. Je to originální a zábavný. Po dlouhé době dobrá romantická komedie, kterou chci ještě někdy vidět. Docela jsem se bála toho obsazení, ale ono bylo nakonec úplně super.

Svatby v Benátkách (2014) (seriál)

Ze začátku fajne oddechovka, ale druhá řada naprosto zbytečná.