Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Když mi bylo asi 5 let, tak jsem tenhle seriál měl rád... Bohužel. Když jsem ho pak viděl v pozdějším věku, tak jsem si dal tu práci a pár dílů zhlédl, stále jsem totiž čekal, že mě chytne. Žel, nestalo se tak. Je to slátanina o nadpozemsky šikovné a hodné "paní", která, nevím proč, chodí s naprostým idiotem s ještě horším jménem.

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Film, u kterého jsem dokonce usnul i v kině (a po probuzení jsem měl dojem, že jsem nepřišel o nic, co se dějové linie týká). Děj veškerý žádný a vtipu, co by se za nehet vešlo.

Anička s lískovými oříšky (1993) (TV film)

Pohádka, která mě v dětství děsila, pak jsem se na ní bál podívat a v pokročilejším věku se mi prostě už jenom nelíbila. Jeto poměrně škoda, podle mě, stačilo trochu poupravit a polidštit ovčí masku a výsledek mohl být úplně jiný. Ani se mi nezdá, že by to měl být umělecký záměr, jako u Panny a netvora. Prostě pohádka, která není pro děti, protože mají strach z hlavní hrdinky a pro dospělé taky ne, protože je příběhově moc pitomá si lepší hodnocení nezaslouží.

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Ještě jako malému mi tahle "pohádka" tak nevadila. Bohužel s přibývajícím věkem mi její politický podtext vyloženě drásá nervy. Cpát od mala dětem do hlav, že ten bohatý si to svoje bohatství nezaslouží a měl by ho rozdat chudým a podobné slátaniny, je trestuhodné. Jedna hvězdička pouze ze známosti...

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jako pro fanouška prvních tří dílů byl pro mě tento naprosté zklamání. Vtipy stokrát opakované, kterým se člověk snad už ani smát nemůže. Jediný světlejší okamžik je Jimův otec, který mi vyvodil v průběhu filmu tak dvakrát úsměv na tváři. Jinak nuda, nuda, šeď, šeď. Téma nestálých party mezi přáteli je prostě již vyčerpáno a navazovat stále na stejný námět již nefunguje.

Český žurnál - Pět zrození (2015) (epizoda) odpad!

Naprosto tendenčně natočený rádobydokument, kde jsou doktoři a sestry vylíčeni jako ti špatní, kteří se snaží si práci jenom ulehčovat a cpát do rodiček co nejvíce prášků, které mají samozřejmě hlavně negativní účinky. A že režisérka není doktor? To přeci vůbec nevadí, stačí, že má kameru. Poměrně jasně to popisuje pan docent Svoboda zde: http://video.aktualne.cz/dvtv/svoboda-pry-poskozujeme-deti-je-to-utok-na-porodnice-reziser/r~3c07957c8e0d11e5bc8c002590604f2e/

Desítka (2013) (pořad) odpad!

Uniká mi smysl tohoto "pořadu". Podezírám ale tvůrce, že to žádný smysl prostě nemá.

Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

Tezko najit v soucasne dobe vetsi sr****u v televizi. Pazderkova uplne mimo se snazi zaujmout vulgaritou, ale je to akorat nechutny a trapny. Soutezici jsou banda loseru a blbcu. Proti fear factoru (vlastne proti vsemu) fakt hruza hruz.