Blood+ - Fantomu Obu Za Sukūru (2005) (epizoda)

Krásne prostredie odľahlej súkromnej školy opradenej záhadou modrej ruže z čias bývalého kláštora

Blood+ - Futari no chevalier (2006) (epizoda)

Saya sa dozvedá o svojej minulosti tentokrát od Solomona. Pravda je však horšia než si Saya pripúšťa... Sieť sa sťahuje a postavy sa k sebe blížia na smrteľnú vzdialenosť

Blood+ - Hibiku, Utagoe (2006) (epizoda)

Konečne nastáva koncertné vystúpenie Divy, na ktoré sme tak dlho čakali. Špeciálne vysielanie pôjde aj do pentagónu a bude na čo pozerať

Blood+ - Chevalier no miru jume (2006) (epizoda)

Sestry viac spia a regenerujú než by robili čosi zmysluplné. Solomon si ide na koberček vypočuť čo si myslí Diva o jeho posadnutosti Sayou. Solomon je už druhý Divin Chevalier ktorý zabúda kto je na ktorej strane, sme zdá sa že si s tým sami nevedia poradiť. Diva si stále užíva Rikov výzor

Blood+ - Joel no nikki (2006) (epizoda)

Saya sa dozvedá o Joelovom denníku. Prechádzame históriou poznatkov o Sayi, pričom ona sama dopĺňa chýbajúce miesta. Bordeaux, Vietnam, všetko do seba začína zapadať. Saya sa vyrovnáva so svojou minulosťou a je pripravena hľadieť do budúcna.

Blood+ - Kagiri Aru Mono (2006) (epizoda)

Saya sa konečne (!) odhodlala k boju, avšak v tom najhoršom čase. Parížske skupiny sa stretávajú.

Blood+ - Karojaka naru utage (2006) (epizoda)

Čo darovať otcovi na narodeniny? Čo takto otvoriť Pandorinu skrinku? Saya so spomína čo sa stalo v tú osudnú noc a nastáva konfrontácia s Divou. Súboj ruží na panstve Zoo je úžasne finále tohto arku

Blood+ - Kessen no šima (2006) (epizoda)

James ma za úlohu zúčtovať so Sayou, avšak Amshel má, zdá sa, vlastné plány. Solomon hra na dve strany a Saya nechápe prečo jej všetci ležia pri nohách.