Yellowstone - You’re the Indian Now (2020) (epizoda)

Po akčnom finále dvojky máme znovu kľudné tempo s každodennou rutinou a prispôsobovanim sa novým situáciám. Mne takýto štart vyhovuje...

Yellowstone - Season 2 (2019) (série)

Na to že ideme do vojny tak máme rozpočet na Max 1 ochrankára na každej strane 🤷 inak vám klasicky americky môže ktokoľvek napochodovať rovno do kuchyne. pár hoňákov zmizne bez stopy a vysvetlenia , asi im skončil kontakt. Monike asi nik nepovedal, že má v rukách scenár z jedničky a teda sa točí dokola. Beth bezo zmyslov tlčie do brata ako do najhoršieho nepriateľa. Z Jamieho jedničke ako drsného advokáta sa stáva troska kydajúca hnoj. Villain bros si najmú najhorších ľudí na svete, dokonca aj milionár Dan ich zloží viacerých než by jeden čakal. Napriek všetkým výhradám je to stále kvalita, ale na 5/5 to rozhodne nemá, to možno pár nečakaných útočných scén (býk v bare a útok na Beth) Komentár: tron

Yellowstone - Hříchy otců (2019) (epizoda)

Dan sa správa ako v slasheri. Vie, že idú po ňom, ale má len jedného ochrankára. A to mal byť milionár... Na to, že mu idú po krku sa takmer ani nesnaží a dáva si dosť načas, aby rýchlo siahol po ďalej zbrani. Po dvoch nepriateľoch prakticky skladá zbrane. Wtf? Na môj vkus príliš romantický koniec - my sme zabili všetkých a nedostali sme ani ranu. A to sme bojovali proti náckom, milícií a vlastne všetkým. Ozaj, pamätáte ešte bombu v lietadle? Sir, get all the way off of my back about secret airport raid 🤷

Yellowstone - V pondělí nepřátelé (2019) (epizoda)

Jimmyho doháňa minulosť a je načase, aby sa ukázali jeho noví parťáci. Perníkové chalúpky zvyknú sem tam rupnúť. Last minute to musí samozrejme ešte celé ohroziť, len aby si ešte raz mohol kopnúť. Omg here we go again... Všetko ale niečo stojí a tak nočná akcia nastáva akurát vtedy keď je na love aj hlavný nepriateľ. Ako už spomenul jeden užívateľ predo mnou, Monika začína byť veľmi otravná s tým, že nevie čo chce (facepalm) a ostatných uvádza do neistoty. Chcela ísť do mesta a nepočúvala rady starších. Keby niet Beth tak jej doteraz skúmajú telesné otvory. Bitch Beth je snáď horšia postava ako evil brothers, avšak keď sa zastáva Moniky s kompro vo vačku tak jej divák čosi aj odpustí. Ozaj a čo the Cowboy? Všimli ste si ako sa rýchlo vyparil keď sa šlo na lov? Myslím, že bol trójskym koňom bratov Beckov 🤔

Yellowstone - Za námi jen šeď (2019) (epizoda)

Nechápem len prečo Beth takto útočí na Jamieho, Beth útočí smerom nadol a taký podly útok je to čo dokáže. Indiánsky hip hop radikalizuje celý rez a Monika zírá do prázdna 🤷

Podvody s potravinami - organizovaný zločin? (2021) (TV film)

Ako predávať repkovy olej pod štítkom extra panenského oleja alebo ako prifarbit tuniaka. Rád by som si pozrel followup ako sa veci zmenili v zákonoch, vymáhaní práva a ochrane spotrebiteľa. Spomínané audity by som dal povinne robiť cyklicky.

Castlevania: Nokturno - Běsy vylézají z hrobů (2023) (epizoda)

Oba tábory majú na pláne navštíviť kláštor - upíri kvôli prehliadke night creatures a rebeli kvôli prekvapivému útoku - nastáva nevyhnutný stret a veľký súboj v podzemných chodbách. Na každej strane máme nejaké prekvapenia, ale aj staré tváre. Well well well, ktože nám sem prišiel.

Castlevania: Nokturno - Svoboda byla sladší (2023) (epizoda)

Čachtická pani plánuje dobyť celú Európu kým rebeli francúzskej revolúcie odhaľujú svoje flashbacky. Ľuďom najviac vadí téma černošskej revolúcie proti útlaku pánov. Možno je to stretch ale ja sa skôr oceňujem konanie postáv a ich minulosť.

Yellowstone - Zmrtvýchvstání (2019) (epizoda)

Doteraz najvyššie hodnotená časť seriálu a úplne oprávnene. Beth želá bratovi to najhoršie, aby ju karma dostihla v rámci tej istej časti. Za mňa najmenej logická časť bolo nechať jedného z bratov nažive a velice pojednávať o jeho zabití. Na to, že bol sám v chate, by som čakal, že ho rovno zotnú a zakopú niekde hlboko u seba na dvore. Ale chápem, že finále je ešte ďaleko 🙂