muti

3 body

1 7 9 10 11 12 13 14 15 18 23
    • 12.11.2013  23:19
    Terrifier (2011)

slasher v skratke. to je vsetko. klaunov je akosi privela na moj vkus, klaun(i) ma(ju) vela energie, ziadne prekvapenie, snad len posledny zaber na nahe telo. imdb 6.7

• 12.11.2013  20:55

z filmu mam zmiesane pocity, namiesto realneho boxu sa na zaciatku pozerame na jasne dva digitalne zapasy, ktore pripominaju skor videohru nez realny zapas. kde sa stala chyba? to uz herci odmietli naostro boxovat? alebo nebol rozpocet? a preco je tu novy herec co hra Chambersa? a kde sa tam vzal Saruman na voziku? najdeme tu aj par prevzatych scen z podobnych filmov (Hell - priviacanie na dvore, Shawshenk - darcek pre spoluvaznov).

• 10.11.2013  22:24
    Noc úplňku (2006)

v budhistockom Medzinebi najdete rozne bytosti - byvalu lasku, ktora si vas nepamata (a na nebesku bytost je prilis zmatena i v obycajnom lese), byvalych spolubratov v zbroji (pripominajucich doktora Oktacia Octopusa), ktori tuzia po moci, ktorych riadi velitel (Silou ovplyvajuci, pripominajuci Darth Vadera, po cely cas sa kupe v bazene ako Vampire boss z Blade a vie sa zmenit na Bieleho ako Gandalf). Nuz, azijati to maju nelahke, ani po smrti sa nezaobidu bez kvalitneho meca ani bez lanovych subojov. rada do buducna - ak sa nabuduce niekde vygrcate tak to berte pozitivne - este ste nazive ;) a ten koniec je cisty Matrix&Blade&LotR ps: to ze na niektorych uzivatelov film nezaposobil resp nenechal nejaku vacsiu emocionalnu odozvu bude azda tym ze v tomto Medzinebi, su vsetci oslobodeni od ako minulosti, tak aj od agonii, utrap a emocii (budhisticky prazdna mysel) a divak tymto moze radostne (ne)prezivat osudy hlavnych hrdinov

• 10.11.2013  21:06

asi takto si predstavujem zly film - extremne roztahany, pomalne plynutie az ma v kostiach boli, postavy ktore navzajom nekomunikuju a tvaria sa ze sa tym nieco vyriesi, pomaly sa nic nedeje a mam chut dat FFW, ked sa uz k nieocmu schyluje tak je to uplne o nicom, bez napatia, prestrih na dalsiu scenku, neuzavrete otazky, prilis seknuty koniec filmu bez toho aby sme ako divaci nieco pochopili. film som si pozrel koli Ji-hyeon Jeon a zanu e jej vykon mozem dat max 1*.

• 6.11.2013  23:49

taka nuda ze som pri tom skoro zaspal, po prvych 20 minutach som mal pocit ze pozeram Dallas a ani som nevedel co z toho bude. pri konci som sa rozhodoval ci to vobec dopozerat alebo sa otocit na druhu stranu a zaspat. takze co bolo na tom take uzasne a genialne? Zbytečná krutost, nie, zbytocny cas :/

• 6.11.2013  00:11

skoda ze to bolo miestami dost prekombinovane, ked sa zacal plan pomsty rodiny z hadej farmy (?) tak to uz bola takmer komedia. no pred koncom sa film vratil znovu kam mal namierene povodne. na zaciatku spominany "iny plan" s hlavnym hrdinom sa nam odhalil na konci, takze sa dockame aj (ne)cakaneho odhalenia. skoda tej komedie, nehodila sa, inak by som siel za plny pocet. jeden z mala filmov kde som si hned po dopozerani zapol film od znova koli uvodnej scenke (a vsimal si veci ako judo, beh na 100m...)

• 5.11.2013  14:07
    Dysmorpho (2004)

najprv to vyzera ako ranna rutina Patricka Batemana, avsak ma to jeden zadrhel... nepoddajny zovnajsok! a ten chlapik by potreboval upratovacku. zmysel filmu? netusim, asi jedno zle rano u pana rezisera

• 3.11.2013  22:10

reziser Matsumura si proste povedal ze to chce mat autenticke aj keby co. takze bez okraslenia alebo pridania umeleho deja sa pozerame na to, ako asi mohlo vyzerat mucenie a zavrazdenie skolacky Junko Furuta. davam plne hodnotenie prave za autenticitu a za to ze sa niekto odvazil zobrazit detailne taku udalost akou bol Pripad vrazdy zabetonovanej skolacky. neviem si predstavit ze by boli u nas takto tocene http://www.csfd.cz/film/221405-najvacsie-kriminalne-pripady-slovenska/ jedine pred cim sa asi japonci zastavia je zobrazenie naheho tela a teda spominane "vykostičkované" scenky su vo filme vsadepritomne (japonska cenzura si stoji za svojim). Tato smutna udalost snad pomohla v Japonsku zvysit tresty pre neplnoletych

• 3.11.2013  11:51
    Cure (1997)

velmi zaujimavy film, ale podla mna nie celkom vyuzity potencial. pomale az hypniticky tahajuce sa tempo, mohli sa viac pohrat s tym zaverom, inac celkom v pohode, avsak ta pomalost ma ubijala. uz v prvej snimke v hotelovej izbe som vedel ze som na spravnej adrese - v Japonskom filme :) tesil som sa co z toho bude, avsak som sa nedockal toho coho som chcel.

• 2.11.2013  20:24

podla mna celkom priemerne pinku, aj na to ze je z roku 1975, Sluzka bude musiet sluzit novym panom (if you know what I mean) aby pomohla svojmu panovi z frontu. stopaz dobra, ppinku scenok dost malo, naj je asi zaver kde prichadza pomsta nad vsetkymi krivdami.

• 2.11.2013  12:19
    Adoration (1986)

ako pise Flipnic, ten zaciatok je dost natiahnuty, a ked ju uz ma tak ako by nevedel co s nou :3

• 27.10.2013  20:41

film je asi az prilis dobry, je v nom velmi vela akcie, stale sa nieco deje, ale asi je tam toho az privela a film mi prisiel prepchaty vsetkym moznym z jackieho tvorby (best of?). Film mixuje cinstinu, anglictinu a francuzstinu, co niekedy vytvara takmer uspevne situacie, ale na usmev tu nie je miesto, pretoze film sa zenie dopredu bez zastavenia. Chinese Zodiac mi neprisiel ani azijsky ani europsky, neviem na ktoru stranu by som sa priklonil, film chcel akoby ostat neutralnym, pricom asi ani jedna strana neda filmu plny pocet.

• 22.10.2013  22:44

Thajsky Saw, aneb hra o peniaze. 13 uloh, 13 vyziev. ak sa hra neukonci, nema nic. ale ak dohra, ma 100mil THB (2,3mil EUR)... myslim ze sa z toho dalo vybuchat viac, emocie na mna nezaposobili nikde (otrly divak?). pri takej pile sme videli mnohe zosekane zabery na postavu, ktora sla proti svojej voli a pritom tam hrali o vela viac - priamo o svoj zivot. tu sa chlapik nadychol a siel do toho. okay. ale, za plny pocet to nebolo (nemozem sa nevyhnut porovnaniu zo Sawom, ktory je v tomto lepsi a prepracovanejsi). anyway, velke mile prekvapenie z Thajska. som zvedavy ako si amici poradia s remakom (chytili sa prilezitosti zarobit dalsie dolare remakom niecoho co ma potencia, ake predvidatelne, ale good luck, moze to vyjst). koment: tombac, Subjektiv. PS: scena v restauracii mnohych chytila - please, pozrite si Red Room 1-2 (only in Japan), proti tomu je menu v 13tke ako tiramisu :3

• 20.10.2013  21:04
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Yes, prime minister to sice nieje, ale ako politicka drama sa mi to paci. kevin spacey ako rozpravac je skvely, ked ma co povedat tak sa pozrie do kamery a povie divakovi co ma na srdci, ci uz ku svojmu konaniu, ku konaniu inych postav alebo sa len pozrie do kamery v style - "vidite, vravel som"

• 14.10.2013  23:28

coze, chalpi podozrivy z vrazdy utiekol z nemocnice? nie, netreba postavit hliadku pred jeho dom, my sa tam mrkneme... na druhy den, haha! konanie police bolo vo filme velmi zvlastne, asi ako supermanual k revolveru, ktory z vas spravi pistolnika prvej triedy. Bacon ma velke nadanie vyzerat v kazdej dalsej scenke viac znicene ako v tej predoslej (pripomina mi to hrdinov z videohier kde vyska zivota zodpoveda ich zovnajsku). na druhej strane stoji zase "Kotlebov" gang, ktoreho uspesnost zasahov je priamoumerna postavenim v gangu - sef sa trafi najviac, zaciatocnik najmenej (zeby zase ta videohra?). (hm mam dojem ze tento film som videl prvykrat, no prisiel mi ako remake ineho, ktory som videl pred par mesiacmi, len si neviem spomenut na nazov. je ale prilis podobny s tymto, takze napokon mozno pojde aj o ten isty)

• 13.10.2013  22:49
    Podfukáři (2013)

velmi pekny film, nad ktorym zasnete a neviete sa vynadivat. no ak nepodlahnete kuzlu a budete k filmu pristupovat ako k netradicnej detektivke, niektore triky sa vam podari nielenze prekuknut, ale budete to vy kto bude o krok vpred.

• 12.10.2013  22:57

hodnotenie 60% je pre mna uplne vystihujuce. zial film nie je podla mna pre necinanov, takze ziadne vysvetlovania kto je kto a kto s tym proti komu, co bolo na zaciatku a na konci sa vlastne nedozvedame (okrem par faktov na konci filmu). Takze nasinec neznaly cinskej historie 3.storocia je strateny, resp ponechany sam na seba, ako general Gaun Yu za nepriatelskymi hranicami. neuveritelne bojove zrucnosti generala mozme vidiet aj vo filme Red Cliff. koment: sniper18 ps: cinania sa daju od seba vo filme rozlisit, staci pozorne sledovat. a zase az tak vela ich tam nie je ;)

• 12.10.2013  19:40
    Dara (2007)

pekny uvod k filmu Macabre, v podstate http://www.csfd.cz/film/267555-macabre/

• 12.10.2013  19:37
    Mortal Kombat: Legacy (TV seriál) (2011)

1. seria za 4, druha za 3, bolo tam prilis vela kecov na moj vkus :/

• 9.10.2013  23:59
    Gravitace (2013)

ked zistite ze rusi, cinania a ini komanci sa z orbitu stiahli na zem tak bezte rychlo pristat aj vy, lebo coskoro si sami raketou odpalia vesmirnu druzicu (wtf?) a vam kapitalistom len zamavaju. cim menej kyslika vam ostane tym zvedavejsi bude vas kolega (1% O2 = 99% curiosity). nacasujte is hodinky aby ste vededeli kedy sa uhybat vesmirnemu odpadu (priamy rozkaz ale splnte az ked si dokoncite robotu). nez otvorite poklop na module tak sa presvedcte ze ste v plnej polnej aby to bolo vacsie vzruso bojovat o holy zivot. som rad ze sa vo filme vyzliekala Sandra a nie Clooney. inac v pohode filmik :) na konci filmu mi chybala nevypovedana veta Sandry: "Gravitacia"

• 9.10.2013  17:23

Dong-gun Jang ako donjuansky zvodnik Xie Yifan uzatvara pakt so svojou nebezpecne krasnou a nebezpecne nemilosrdnou ex Mo Jieyu (Cecilia Cheung) kde ma zviezt do postele 16 rocnu dievcinu Beibei a tym napalit jej bohateho snubenca. Yifan ale dostane chut zviezt vzdialenu pribuznu nedavno ovdovenu Du Fenyu (Zhang Ziyi), no napokon stavku prijima, pretoze sa dozvedel ze Fenyu dostala echo od matky Beibei aby si davala pozor. Yifanova pomsta ma vsak jeden hacik, Beibei ma tajneho nadejneho milenca, takze Yifan sa bude musiet posnazit. za nitky vsak taha aj slecna Mo... toto je film kde som videl Cecilu Cheung v jej celej krase, na kazdeho vyvaluje velke ociska a na kazdu stranu rozhadzuje siroke usmevy (aj ked falosne). Dong-gun Jang je svihak a tiez vie co na zeny plati, dokonca si vie poradit aj s truchliacou vdovou! prva polka filmu sa mi pacila asi najviac. koment: sniper18

• 7.10.2013  23:01
    Jádro (2003)

tolko wtf momentov, wat? dialogov a facepalm monologov som uz dlho nevidel. to si asi cele zasluzi az 3 stars

• 6.10.2013  22:14

nuz cele to bolo take nemastne neslane. ziaden horor, ziadna komedia, ziadne krimi. takze co to vlastne bolo? miestami mi to pripominalo skor akusi parodiu na Final Destination

• 5.10.2013  22:33

Bullet bol lepsi film nez som cakal! klasicka zaplatka o podraze zabijaka, tentokrat sa vsak jeho spojencom stava detektiv, ktory sa prilis zacal hrabat v spine politikov a stal sa nepohodlnym. obaja sa pocas filmu pekne doberaju, padaju tu same rasisticke narazky, Stallone je rozpravacom tohto neonoir filmu, ktory ma myslim aj trochu netradicne vyvtcholenie. Stallone ma proste styl a vie si spravit okolo seba poriadok. Jason Momoa, aka Khal Drogo, sa mi pacil v roli zabijaka "desperada". vo filme uvidime aj Stalloneho fotky z mladosti :)

• 4.10.2013  22:36

citit ze pribeh je natiahnuty - ako plynie cas tak sa toho udeje dost malo. ako vravi Slasher, zatial nuda... druha polka je o nieco lepsia, hlavne ked sa objavulu postavy zname z LOTRa

• 30.9.2013  21:09

De Nirovi akosi chybala poriadna talianska mafianska restauracia, jedine co mu ostalo bolo vsadzat na sportove zapasy. kebyze s anebojim v nahlu pointu albeo prelom vo filme, tak by som dupol na FFW. skoda ze som to neurobil, vyse 2 hodin som dufal ze tam apson niekomu znovu rozbije hlavu a ze skonci znova na psychiatrii. neviem, si pridam uzivatela menom verbal do oblubenych uzivatelov...

• 30.9.2013  21:00

tak z 1 pribehu sme mali napokon 3, z ocho bol naj urcite ten prvy. ako film plynul, tak uz som citil k comu sa schyluje, ku konforntacii s minulostou, ktora sa nezadrzatelne blizila. sice som pocital s vyssim body countom, ale zaver ma vlastne aj tka neprekvapil. Tak ako spomina Adrian, v prvej casti som este nevedle kam sa bude pribeh posuvat a pacilo sa mi to. suhlas s: Slasher. zaujimavy komentar: verbal

• 29.9.2013  21:06
    Secuestrados (2010)

ci uz ide o okrajovy subzaner alebo nie, filmu ktory mi priamo ponuka casti na pretocenie (a viem ze o nic nepridem) nemozem dat viac nez **. ak film porovnam s francuzskym l'interieur, tak tento Kidnapped je rozhodne o 2 triedy horsi. el sorry

• 28.9.2013  20:29

dokument, ktory zobrazuje kam az daleko vieme zajst v zabijani jeden druheho, since 1945. Cisarske Japonsko, ktore agresivnou politikou chcelo zotrocit cely svet pod svoju bozsku svetovladu, vo svojej sfanatizovanej zaslepenosti zautocilo na prilis silneho rivala. Hrde Japonsko bolo krajinou, ktora sa nedokazala vzdat, aj ked uz nikto iny nebojoval a ostali sami proti vsetkym. Ale americania nasli sposob ako zrazit neludskych agresorov na kolena. Dokonca sa Japonsko nevzdalo ani po prvej bombe, mohli napr zachranit Nagasaki okamzitou kapitualciou (namiesto utajovania bombardovania pred verejnostou a s tym spojenej propagacie) Nasillie plodi len nasilie a spirala smrti dosiahla maximum. Ano, je to tragicky pohlad, ale kto bude niest zodpovednost? nesu sa len nasledky a nesu ich, ako vzdy, nevinni civilisti. Som zvedavy ked vyjde dokument o tom, ako nemci budu plakat nad tym, ze prehrali WW2 a ako bol zbombardovany Kolin a Berlin. Holt, kto chce vojnu nech sa pripravi aj na moznu prehru. ktoho prilis dojal dokument o Hiroshime nech si pozrie film, ktory ciastocne popisuje japonske masakre v Cine v roku 1937; a kto vie, mozno budete napokon so mnou suhlasit... http://www.csfd.cz/film/259280-nanjing-nanjing/

• 28.9.2013  14:25
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

miniseriu by som vedel nazvat aj 'Masters of SCFI FI", velmi sa mi podoba na seriu Masters of Horor, pricom v Black Mirrore ide vzdy o akusi verziu buducnosti. velmi podarene pribehy.

1 7 9 10 11 12 13 14 15 18 23