muti

fanda dobrych filmov

3 body

1 2 3 4 5 7 13 19 25
    • 31.8.2018  23:50

Ach zberateľ kariet sa vracia do civilizácie, to je film haha. Mám pocit že staromodni muži sú príliš romantizovani

• 30.8.2018  22:34

Film je ozaj roztahany a zápletka podivuhodna. Myslím že je aj vidieť že dlho nevedeli ako to napokon celé skočí. Fakt tam ešte chýbal ten komentátor, ktorého napokon vystrihli. Hudba tiež nič moc, až na klasické diela, ktoré boli zaujímavé. Škoda že vtedy ešte neboli in kvalitné soundtracky k filmom.

• 29.8.2018  23:14

Škoda že film nie je komédiou, ktorou mohol byť. scény sú prinajlepsom úsmevné. Možno môjmu druhému Ja sa film páčil viac...

• 25.8.2018  16:18

Výborné ukončenie série, kde sa spomínajú technológie z predošlých častí.

• 25.8.2018  14:49

Overpowered mechadogs v ludoprazdnom svete. Majú všetko na zabíjanie, nezastaví ich nič. Čo je to za svet? To fakt nevieme...

• 25.8.2018  03:16

Toto je povinné vysielanie pre všetkých obyvateľov Panem : Jennifer Lawrence je zlá herečka. Koniec vysielania

• 24.8.2018  22:40

Odkaz filmu a aj celej série - keď príde do vzťahu tretí tak máte smolu. Babenka si aj napriek fejkovemu vzťahu vytvorí puto a vy môžete ísť doprdele. Kašlite na sľuby, na konci si vyberie aj tak jeho, keďže je falošná ako celý vzťah. Koment : verbal

• 24.8.2018  12:58

Drsnejšie kvartálne hry kde postupujú iba finalisti z predošlých hier, to je spôsob ako umlčať ikonu nádeje. Okrem vrcholových tímov môžete čakať aj pasce, ktoré vás trochu motivujú k akcii. Nekonečné šípy snáď necháme tak, poďme sa tváriť že boli od sponzorov

• 23.8.2018  20:51
    Hunger Games (2012)

Odkazy na nacistické tábory a vladnucu aristokraciu počas monarchie. To je vízia budúcnosti. Nuž nazval by som to lazy storywriting. Best of zaujímavosti : Jennifer rozmýšľala 3 dni či to vezme za pol mega a zvýšenie na 10 mega po sérii. Chodila na jogu ale nenaučila sa pískať, takže ju dabobali. Za 10 mega sa naučím pískať ako len chceš.

• 22.8.2018  18:18

Zabitie, vražda, ďalšia vražda... Niekedy by len stačilo zatiahnuť závesy milí občania 😁 plus za Reykjavik a Iceland, ktorý som minulý rok navštívil.

• 20.8.2018  10:20
    Steins;Gate (TV seriál) (2011)

ach ten jaopnsky humor mi uz zacina v polsednej doba vazne v vadit.uz by som chcle vidiet nejake anime kde nebude pointa vtipu volat niekoho nickoom ktory nema rad. a tu uz v prvej casti hned 3x - oh, hello Mr Brown. dont call me Mr Brown. ok mr Brown. hello Kristina. Dont call me Kristina. Ok Kristina. hello Okabe, dont call me Okabe, ok Okabe. oh uz ma to fakt unavuje. Tutturu

• 12.8.2018  18:42

Prípad je podľa skutočnej udalosti zvanej "Enfield Poltergeist" ktorá sa ukázala ako fake - dievčatá fejkovali poltergeista a neskôr sa k tomu priznali.

• 11.8.2018  20:43

povodne to bolo asi lepsie, ale teraz mi to pride hrozne trapne. oh a tie umele smiechy omg, mozno keby tam neboli tak by som sa aj zasmial

• 11.8.2018  19:21

pozor, toto je zostrih dvoch filmov, kde ma kazdy cez 2 hodiny, toto je vycuc pre Zapad

• 6.8.2018  22:46
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Postava Hannibala mi v tomto seriály príde príliš predimenzovana. Stíha všetko, od sedení, haute cuisine, spolupracovať na prípadoch a ešte aj vraždiť prekombinovanym spôsobom. Kam sa hrabe Dexter... Jeden deň je príliš krátky na takýto život. Nehovoriac že mu všetko hra vždy do karát. Vždy všetko. Zo seriálu mám pocit ze tvorcovia už nevedia ako šokovať diváka, ktorý už snáď videl všetko. Smrte v seriály sú ako z iného sveta, tak zamotane a komplikované, že ich prevedenie by sa v reálnom živote snáď nikdy nedalo stihnúť než by boli zbadane náhodným okoloidúcim. Stále povinná jazda pre fanúšikov série.

• 31.7.2018  20:06
    Kung-fu mela (2004)

Ako píše Cival, tento film aj pre mňa dosť zaostáva za shaolin soccer a to už je čo povedať, keď sa vezme do úvahy že o tomto filme som počul dosť už predtým. Dosť som sa tešil ale je to tak na 3/5

• 26.7.2018  17:49

Must see

• 19.7.2018  23:49
    Versailles no bara (TV seriál) (1979)

Prišlo na to ze som si spomenul na dobu keď som ako malý pozeral na Nemcoch tento seriál. Nerozumel som prakticky ničomu, avšak seriál som hltal vždy keď šiel (v časoch poobede po škole)... Hneď som si povedal ze si prečítam mangu, ktorú som rád že som našiel takmer ihneď. A pozrime, seriál bol asi prvým anime ktoré som kedy videl a ide dokonca o kvalitný kúsok, takže som aj rad ze som nepozeraval až také braky :-) priebežne čítam na wiki o francúzskej revolúcii, čo mi dáva aj nejaké tie reálie. Vďaka anime lady Oskar sa teda dostávam do témy fr revolúcie čo hodnotím pozitívne samo o sebe, plus návrat do detstva poteší. hodnotenie pridám po pozretí do konca. Edit : hodnotenie po Mange a pilote Lady Oscar : hneď na úvod záujme intro song, ktorý je parádny tak ako ten záverečný. Hneď nás do deja zatiahne narodenie piatej dcéry vo vojenskej rodine v 18. storočí. odštartuje tak veľmi zaujímavý sen o netradičnej výchove dievčata na úlohu vojenského bodyguarda na pozadí života Márie Antoinette vo Versailles.

• 7.7.2018  00:47

Body za scénu so zombie cars, raketami s tepelným navádzanim a útokom ponorkou natvrdo. Ináč americké hlúposti kde naši vyhrajú vždy na 100% nikto ani škrabanec aké každý ich útok je smrteľný. Ešte sa v tom aj využívajú akú majú silu hlavných postáv. Vždy všetko, podľa logiky vlastného filmu by mali byť mŕtvy už všetci, ale tuná každý predbehne zrazu aj ponorku a vždy sa všetkému vyhne. Minimálne realistické dielo, čo žiaľ len potvrdzuje že šieste pokračovanie už asi nemalo ani existovať. Snáď už nebude devina.

• 1.7.2018  13:26

Komentár pomo

• 29.6.2018  22:09
    Růžový panter (TV seriál) (1993)

Top rozpravka z detstva, keď dávali Nemci. Človek nepotrebuje ani jazyk

• 21.6.2018  22:46

Úžasní Wei Zhao a Stephen Chow, to je dvojka ako žiadna iná. Na to ze je film komédiou tak si berie na mušku aj vážne témy ako šikana seniorov, vysokú športovu mafiu a ich praktiky pomsty, zabitie dokopanim, násilie na ženách alebo bombový útok priamo na ihrisku.

• 21.6.2018  18:48
    Metropolis (1927)

Veľmi zaujímavý a určite aj prelomový film. Revolúcia robotníkov vedená robotom pričom za nitky ťahá najvyšší šéf a jeho kumpani. Mária ako spasiteľka pretvorena na smrtiacu babylonsku bohyňu ktorá vedie ľud do sparov smrti a nešťastia. Well, toto musela byť úplná bomba v kinách. Chválim aj kulisy, tento štýl má svoje čaro aj v dnešnej dobe CGI. Pôvodne filmu vyčítali naivitu, zjednodušovanie a dĺžku. Dnes by som vytkol tu prehnanú vyrazovost kde každý temný počin musí byť sprevádzaný gestami z pazúrov a teatralne mimiky.

• 6.6.2018  12:52
    Starsuckers (2009)

Dokument pekne zachytávajúci kapitalizmus a spojenie medzi známymi osobnosťami a nadnárodnými korporáciami. Film je rozdelený do kapitol od vzniku hviezdy až po jej politické použitie na hybanie más. Skvelým príkladom je 6 ročné decko z ktorého spravili kráľa javiska a miláčika davov, pričom nie je ničím výnimočný, no už teraz je mu jasné že je viac než druhí. A keď bude z neho Bieber tak bude chcieť byť každý ako on a okruh fanúšikov a konzumentov sa už nebude dať snáď ani spočítať. Vek falošných a neoverených správ dokazuje že sme v post-faktualnej dobe, kde sa môže do éteru vypustiť absolútne čokoľvek, pretože pravdivých správ je málo a nie je čas overiť ich. Médiá sú biznis a biznis je o peniazoch, takže pravda ide bokom. A konzumenti žerú všetko čo sa im predostrie pričom vlastný úsudok ide kamsi bokom.

• 3.6.2018  23:12

Ta blondína mal byť akože vtip na kriminálky? Čoho sa chytila to hneď úspešne odhadla a mala taký skill vi všetkom že by sa nehanbil ani Iron-man

• 3.6.2018  13:43

O dosť lepšie ako jednotka, ktovie či bude pokračovanie ale nemusí byť. Logika ide síce bokom, ale s tým sa tu nejak tak počíta (starý opustený hotel prerobený na jigsaw hell plný obetí )

• 2.6.2018  22:50

I guess

• 29.5.2018  10:06

Film nie je ani tak o huleni ako skôr o zaradení prvákov do univerzitného prostredia kde si musia spraviť vlastne renomé a presadiť sa medzi mazakmi. Budú ich bit iba vlastní, ale dajú ti aj pivo takže asi sa to opla. Divná mentalita na môj vkus

• 27.5.2018  16:53

Tento horor je priemerný a dávať ho do rebríčku najhorších filmov nie je fér. Neprináša síce nič nové ale pozerať sa dá. Chyby vo filme tuná asi netreba vôbec riešiť :-) koment : Flipnic

• 22.5.2018  19:20
    GANTZ: O (2016)

Gantz O, aleb Gantz Osaka arc. Namiesto anime máme CGI a od mangy je podstatný odklon v zložení tímu. Toto mal byť doteraz najväčší fight ale náš Tokio team je tu riadne zdecimovany - chýbajú VŠETKY silné postavy z tímu takže je otázne ako majú vlastne naši vyhrať. Chýba tu aj jeden z trojice bossov (taký pes - chrt) ktorý tu chýba úplne bezdôvodne. Odklon od predlohy je úplne zbytočný (je toho viacej...) a len vyvoláva nepriaznivé ohlasy u fanúšikov. na druhej strane je fajn vidieť v pohybe so zvukom to co som doteraz čítal. Keď k tomu pridáme aj správnu hudbu a odhliadnuc od tej predlohy... Musím povedať že Gantz sa mi natoľko zapáčil že tento film si pozriem rád fakt ze kedykoľvek

1 2 3 4 5 7 13 19 25