muti

fanda dobrych filmov

3 body

1 2 3 4 5 7 13 18 24
    • 11.8.2018  19:21

pozor, toto je zostrih dvoch filmov, kde ma kazdy cez 2 hodiny, toto je vycuc pre Zapad

• 6.8.2018  22:46
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Postava Hannibala mi v tomto seriály príde príliš predimenzovana. Stíha všetko, od sedení, haute cuisine, spolupracovať na prípadoch a ešte aj vraždiť prekombinovanym spôsobom. Kam sa hrabe Dexter... Jeden deň je príliš krátky na takýto život. Nehovoriac že mu všetko hra vždy do karát. Vždy všetko. Zo seriálu mám pocit ze tvorcovia už nevedia ako šokovať diváka, ktorý už snáď videl všetko. Smrte v seriály sú ako z iného sveta, tak zamotane a komplikované, že ich prevedenie by sa v reálnom živote snáď nikdy nedalo stihnúť než by boli zbadane náhodným okoloidúcim. Stále povinná jazda pre fanúšikov série.

• 31.7.2018  20:06
    Kung-fu mela (2004)

Ako píše Cival, tento film aj pre mňa dosť zaostáva za shaolin soccer a to už je čo povedať, keď sa vezme do úvahy že o tomto filme som počul dosť už predtým. Dosť som sa tešil ale je to tak na 3/5

• 26.7.2018  17:49

Must see

• 19.7.2018  23:49
    Versailles no bara (TV seriál) (1979)

Prišlo na to ze som si spomenul na dobu keď som ako malý pozeral na Nemcoch tento seriál. Nerozumel som prakticky ničomu, avšak seriál som hltal vždy keď šiel (v časoch poobede po škole)... Hneď som si povedal ze si prečítam mangu, ktorú som rád že som našiel takmer ihneď. A pozrime, seriál bol asi prvým anime ktoré som kedy videl a ide dokonca o kvalitný kúsok, takže som aj rad ze som nepozeraval až také braky :-) priebežne čítam na wiki o francúzskej revolúcii, čo mi dáva aj nejaké tie reálie. Vďaka anime lady Oskar sa teda dostávam do témy fr revolúcie čo hodnotím pozitívne samo o sebe, plus návrat do detstva poteší. hodnotenie pridám po pozretí do konca. Edit : hodnotenie po Mange a pilote Lady Oscar : hneď na úvod záujme intro song, ktorý je parádny tak ako ten záverečný. Hneď nás do deja zatiahne narodenie piatej dcéry vo vojenskej rodine v 18. storočí. odštartuje tak veľmi zaujímavý sen o netradičnej výchove dievčata na úlohu vojenského bodyguarda na pozadí života Márie Antoinette vo Versailles.

• 7.7.2018  00:47

Body za scénu so zombie cars, raketami s tepelným navádzanim a útokom ponorkou natvrdo. Ináč americké hlúposti kde naši vyhrajú vždy na 100% nikto ani škrabanec aké každý ich útok je smrteľný. Ešte sa v tom aj využívajú akú majú silu hlavných postáv. Vždy všetko, podľa logiky vlastného filmu by mali byť mŕtvy už všetci, ale tuná každý predbehne zrazu aj ponorku a vždy sa všetkému vyhne. Minimálne realistické dielo, čo žiaľ len potvrdzuje že šieste pokračovanie už asi nemalo ani existovať. Snáď už nebude devina.

• 1.7.2018  13:26

Komentár pomo

• 29.6.2018  22:09
    Růžový panter (TV seriál) (1993)

Top rozpravka z detstva, keď dávali Nemci. Človek nepotrebuje ani jazyk

• 21.6.2018  22:46

Úžasní Wei Zhao a Stephen Chow, to je dvojka ako žiadna iná. Na to ze je film komédiou tak si berie na mušku aj vážne témy ako šikana seniorov, vysokú športovu mafiu a ich praktiky pomsty, zabitie dokopanim, násilie na ženách alebo bombový útok priamo na ihrisku.

• 21.6.2018  18:48
    Metropolis (1927)

Veľmi zaujímavý a určite aj prelomový film. Revolúcia robotníkov vedená robotom pričom za nitky ťahá najvyšší šéf a jeho kumpani. Mária ako spasiteľka pretvorena na smrtiacu babylonsku bohyňu ktorá vedie ľud do sparov smrti a nešťastia. Well, toto musela byť úplná bomba v kinách. Chválim aj kulisy, tento štýl má svoje čaro aj v dnešnej dobe CGI. Pôvodne filmu vyčítali naivitu, zjednodušovanie a dĺžku. Dnes by som vytkol tu prehnanú vyrazovost kde každý temný počin musí byť sprevádzaný gestami z pazúrov a teatralne mimiky.

• 6.6.2018  12:52
    Starsuckers (2009)

Dokument pekne zachytávajúci kapitalizmus a spojenie medzi známymi osobnosťami a nadnárodnými korporáciami. Film je rozdelený do kapitol od vzniku hviezdy až po jej politické použitie na hybanie más. Skvelým príkladom je 6 ročné decko z ktorého spravili kráľa javiska a miláčika davov, pričom nie je ničím výnimočný, no už teraz je mu jasné že je viac než druhí. A keď bude z neho Bieber tak bude chcieť byť každý ako on a okruh fanúšikov a konzumentov sa už nebude dať snáď ani spočítať. Vek falošných a neoverených správ dokazuje že sme v post-faktualnej dobe, kde sa môže do éteru vypustiť absolútne čokoľvek, pretože pravdivých správ je málo a nie je čas overiť ich. Médiá sú biznis a biznis je o peniazoch, takže pravda ide bokom. A konzumenti žerú všetko čo sa im predostrie pričom vlastný úsudok ide kamsi bokom.

• 3.6.2018  23:12

Ta blondína mal byť akože vtip na kriminálky? Čoho sa chytila to hneď úspešne odhadla a mala taký skill vi všetkom že by sa nehanbil ani Iron-man

• 3.6.2018  13:43

O dosť lepšie ako jednotka, ktovie či bude pokračovanie ale nemusí byť. Logika ide síce bokom, ale s tým sa tu nejak tak počíta (starý opustený hotel prerobený na jigsaw hell plný obetí )

• 2.6.2018  22:50

I guess

• 29.5.2018  10:06

Film nie je ani tak o huleni ako skôr o zaradení prvákov do univerzitného prostredia kde si musia spraviť vlastne renomé a presadiť sa medzi mazakmi. Budú ich bit iba vlastní, ale dajú ti aj pivo takže asi sa to opla. Divná mentalita na môj vkus

• 27.5.2018  16:53

Tento horor je priemerný a dávať ho do rebríčku najhorších filmov nie je fér. Neprináša síce nič nové ale pozerať sa dá. Chyby vo filme tuná asi netreba vôbec riešiť :-) koment : Flipnic

• 22.5.2018  19:20
    GANTZ: O (2016)

Gantz O, aleb Gantz Osaka arc. Namiesto anime máme CGI a od mangy je podstatný odklon v zložení tímu. Toto mal byť doteraz najväčší fight ale náš Tokio team je tu riadne zdecimovany - chýbajú VŠETKY silné postavy z tímu takže je otázne ako majú vlastne naši vyhrať. Chýba tu aj jeden z trojice bossov (taký pes - chrt) ktorý tu chýba úplne bezdôvodne. Odklon od predlohy je úplne zbytočný (je toho viacej...) a len vyvoláva nepriaznivé ohlasy u fanúšikov. na druhej strane je fajn vidieť v pohybe so zvukom to co som doteraz čítal

• 22.5.2018  10:40

Ten moment keď si raz za rok prečítam obsah na csfd a dostanem 100% spoiler ktorý mi to cele zničí namiesto toho aby mi načrtol o čo pôjde. Moja chyba... Časť super, odporúčam aj ako samostatnú epizódu. Koment : Traffick

• 11.5.2018  14:28

Parádne pesničky a zamyslenia Alice, ktorá vchádza do sveta LSD

• 10.5.2018  20:03
    Jerusalem (2013)

Mesto mieru ktoré drží pokope len krehký mier a kde sa zrazaju svetonázory. Snáď ten mier už vydrží než sa všetko znovu zrovna zo zemou

• 5.5.2018  12:57
    Distance (2001)

Film mi príde ako dokrutka k inému filmu kde sa vlastne všetko udialo. Teraz je rok po udalostiach a my sa stretávame aby sme sa znovu stretli a oplakali mŕtvych.

• 26.4.2018  19:41
    Heavy Metal (1981)

Tak odtiaľto máme tu teslu vo vesmíre...

• 23.4.2018  13:06

cely film zde: https://www.youtube.com/watch?v=nhJ9VVOKvfY

• 19.4.2018  16:39
    Ali and Nino (2016)

velmi pekny filmik podla romanovej predlohy z netradicnych vod - multikulti vztah na podazi vzniku nezavislosti Azerbajdzanu a nastavajucej bolsevickej reovlucie. clovek sa dozvie ako ako sa cca veci mali pred 100 rokmi. Uzasny je aj samotny kraj, ktory som pred par rokmi sam navstivil. Z komentov vidim ze nasincom takyto krehky pribeh uz proste nestaci a clovek vytkne ludom z blizkeho vychodu aj ich prizvuk.

• 15.4.2018  21:16

Až na over-the-top preháňanie istého herca je to super. Who has munchies tonight?

• 7.4.2018  21:14

Úžasný film, vrelo odporúčam všetkým. Človek si už vie vizuálne predstaviť situáciu v Ríme po nerovom požiari, pohľad do basy z pohľadu väzňa aj šéfa väznice, aké rozhodovanie museli postupovať rímski občania Priscilla a Aquila, a pod. Nezabudni to zapísať.

• 1.4.2018  22:15

Hodnotenie po prvej časti

• 28.3.2018  23:01
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Dosť sa to podoba na Pacific Rim (remake Evangeliona) a Elfen Lied. Dej je zasadený do Ameriky a máme tu aj klasické ťaháky na divákov - pre dospelých je to dráma zmiznutia dieťaťa a pre mladších je to zmiznutie kamošky a prvá láska na strednej. Recept na úspech zaručený. Postava policajta šerifa sa mi páči asi najviac - rozmýšľa outside the box a celkom logicky ide na veci. Look, I know she's not here, but just for them. 10min max. Are there video tapes?

• 24.3.2018  21:58

Joachim bol skvelý, avšak 43-rocny herec bol ozaj pristary na rolu 33-rocneho Ježiša. Pre mňa najlepšia scéna na chramovom námestí. Odporúčam.

• 20.3.2018  16:36

Amerika - krajina kde vzťahy nekončia v posteli ale v nej začínajú. Tam, kde sa nik nechce viazať, len si užiť bez záväzkov. chcú hovoriť o láske ale hovoria len o posteli. A obaja sú mladí a krásni. Alebo je to len filmová Amerika? Bod za vsadenie do neštandardného prostredia farmaceutického repáka

1 2 3 4 5 7 13 18 24