Odloučení - Co je k večeři? (2022) (epizoda)

Ale jo, už to tu graduje k finále rozpadu. Že šéfová nie je rozdvojená ako zamestnanci som si uvedomil až teraz. Uvidíme čo spraví switch off

Bojovník - Dokonalá příležitost (2023) (epizoda)

Dosť výživné finále po veľmi vysokej úrovni celej tretej sezóny. Na 5/5 to už istú dobu ťahalo. No tie efekty, strih súbojov, dialógy a aj komparz mi prídu miestami na 3/5 čo je už level telenovela.

Star Wars: Vize - Vřeštilina srtž (2023) (epizoda)

Trochu som sa bál priemernosti keď som videl miestne modré čísla. Avšak dostal som plnohodnotný diel, ktorý mi v niečom pripomínal tower of God, túžba po niečom viac

1923 - Válka a tyrkysový příliv (2023) (epizoda)

Milujem časti ktoré ukážu chronologicku linku a keď zisťujeme ktoré udalosti sa dejú v akom slede (viď Westworld). Indianka vojna prírody je určite vítaná vzhľadom na to ako bola vykreslená škola sadizmu. Cara preberá opraty a na rozdiel od mužov ona zabíja pomaly. Máme sa na čo tešiť.

Solární protipóly - Pingpongový stůl (2023) (epizoda)

Všetko sa to začalo neuposlúchnutím zákazu hraní šípok v dome. A potom, that escalated quickly. Zmena hlasu, snaha o normálnosť pri zaradení sa do spoločnosti, súdržnosť rodiny, diskreditácia člena rodiny v snahe zapadnúť, drsný rozjazd.