Tajný život mazlíčků (2016)

Nejvíc mi vadí, že všechno vtipné co se ve filmu událo sem viděl v traileru a prvních 5 minutách filmu, což byl v podstatě trailer. Udělat to takhle okatě a bez skrupulí mě fakt nasraxx. Pak následovala nuda a šeď neoriginálního animáku.

Deadpool (2016)

Komiksové filmy moc nemám rád, nedívám se na ně a nehodnotím je a možná právě proto se mi tolik líbil deadpool.

Zlo mezi námi (2003)

Pěkný film, který je postavený na skvěle napsaných a zahraných postavách... Gustaf Skarsgård neuvěřitelně zahrál toho parchanta, kterýmu máte celý film chuť rozkopat ten jeho hezounskej obličej.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

156 minut plazení se v zimě a pojídání syrového masa. Plné logických chyb ve scénáři. Postavy špatně napsané a ještě hůř zahrané mi byly naprosto jedno a nedokázaly si získat (ne)sympatie. Výjimkou byl Tom Hardy, kde postava byla dobře napsaná i zahraná.

Méďa 2 (2015)

Neoriginální blbost, dělaná přes kopírák jedničky. Podobně jako nové epické a všemi oslavované star wars...

Předčítač (2008)

Velice zajímavý příběh. Pěkně natočené a odehrané.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Ocituji zajímavost : ,, Kvôli zdokonaleniu scenára žiadal J.J. Abrams štúdio o presun premiéry o rok, to mu však nevyhovelo. (kacer4) " škoda že mu to zatrhli, protože to bylo opravdu hodně znát. Blbostí ve scénáři bylo požehnaně. Popravdě na mě film působil spíš jako starwarsExpendables (asi hlavně díky H. Fordovi, který to ovšem hrál geniálně)... Kde se film posunul do trochu jiné roviny a ztratil pro mě punc star wars, který předtím drželo všech VI epizod. Trochu se ale začínám bát VIII a IX. Hodnocení asi těží z toho, že těm skalním fandům se nechce dávat horší počet hvězd, ale podle mě u toho skřípou zubama. ruku na srdce :)

Marley (2012)

Nehodnotím Boba Marleyho, ale ten dokument, který měl nějaké mouchy... Dokument ve kterém toho bylo hodně řečeno a taky hodně neřečeno atd...

Marťan (2015)

SPoiler: No, první velkou chybou (mojí) bylo, že jsem si o filmu nic moc extra nezjistil a podle hodnocení čekal něco ve stylu interstallar v kombinaci s trosečníkem. Bohužel film se ani zdaleka nepřiblížil podstatě ani jednoho s těchto filmů, i když k tomu byl předurčen. Tak nějak jsem se nedokázal vcítit do situace a nevěřil jsem Damonovi, že strávil sám několik let na planetě vzdálený desítky milionů km od domova. Chvíle, kdy opustil hub, kde přežíval takovou dlouhou dobu, a vydal se k raketě, měla být alfa a omega celého filmu. Bohužel jsem prostě najednou zjisti že někam jede... No porovnání s IS radši ani nebudu komentovat... Snad jen, že po shlédnutí každého takového filmu, si začínám čím dál více vážit právě interstellaru. A leavnout Mars s izolepou a kusem igelitu je FAKT PÍ*****A!!! A další věc je, že by mě opravdu zajímalo, jestli na amerických školách herectví mají speciální hodiny, předměty a studijní programy s tématem hromadná euforie a tleskačka, objímačka a házečka papíru v řídicí místnosti NASA.. fakt trapas

Sedmero krkavců (2015)

Po slabším začátku jsem se do filmu docela zakoukal a ten příjemně utíkal. Přiznám se, že mě to začalo bavit až když na scénu nastoupila komediální část tohoto počinu. Taky se přiznám, že mě mile překvapila Martha Issová, kterou jsem do té doby vůbec neznal a která i s defektem, kdy nemohla skoro 3/4 filmu promluvit, roli zahrála velice pěkně a sebevědomě. Na rozdíl od Bydžovské, ze které se stal nejslabší článek celého filmu.