Domácí péče (2015)

Film se nese na neurážecí tříhvězdičkové vlně a směřuje k slzám ždímajícímu konci, který by asi většina diváků uvítala. Naštěstí se tomuto kýčovitému konci velkým obloukem vyhne a za to mu přidávám čtvrtou hvězdičku :)

Síla country (2010)

Vůbec netušim, čím si mě ten film získal. Nejde mu nic vytknout ale na druhou stranu ani extra vypíchnout, film prostě dokonale funguje jako celek a za mě teda všechno krásně do sebe zapadlo od úvodní tancovačky po závěrečný příchod odlíčené Leighton Meester spolu s "Give In To Me"!!! Fakt je ten, že film v závěrečných titulkách vyvolal pocity, který jsem po shlédnutí filmu už dlouho neměl... Takže za mě jasnejch pět hvězd, který určitě nejsou ze soucitu nad tím ubohým hodnocením co film má

Lidice (2011)

Konečně jsem se k tomu filmu dostal... Myslím si, že má příliš nízké hodnocení... Samozřejmě, že se jedná o velmi smutnou a bolavou část historie, která se týká nacistické genocidy, tudíž to někteří uživatelé komentují jako ,,ždímačku slz". Částečně tomu asi i tak je, ale i tak si myslím, že na české poměry se jedná o velice pěkně zvládnutý film po režijní stránce i herecké. I když se jedná o trochu jiné (složitější) téma než na které je český divák povětšinou zvyklí od Českých filmů, jako třeba že jedeme k moři, nebo na hory, nebo na Moravu... Jediné co bych tomu vytkl je scénáristická práce. Tato část mi nepřišla moc dobrá a film se asi úplně nezaměřil na nějaké důležité prvky...

Život je život (2015)

Je to teda blbost s nehercema, ale nebudu si tu hrát na pseudointoše a přiznám se, celkem sem se upřímně zasmál.

Železná srdce (2014)

Nevim no, nebejt toho ,,epického" fajtu na konci s milionem fricků, kterej by zvládli lépe natočit kazachstánčtí filmaři, byl by to i celkem povedenej film, ale na konci sem fakt hodně skřípal zubama... Pro mě zklamání

Symptom Pandorum (2009)

Zajímavě natočené, hlavně se mi líbilo pohrávání si s divákem do poslední chvilky, ještě deset minut před koncem film mohl mít 1001 alternativních konců. Taky se započítá plus za kočku Antje Traue.)

Nanga Parbat (2010)

Vcelku průměrný film, kterému bych dal ***, ale jednu hvězdičku ještě srazím a to za volbu hudby, která mi k tomu vůbec nesedla... Záběry na krásné a skoro až mystické hory prostě nemůže doprovázet rocková vypalovačka a drumce, výjimkou jsou na konci filmu asi dvě pěkný instrumentální kytarový sóla.

Od soumraku do úsvitu (1996) odpad!

No... Mohlo z toho být 4-5ti hvězdičkové krimi, 4-5ti hvězdičkový thriller, 4 hvězdičková road movie, nebo krásná 3 hvězdičková parodie na horor, ale takhle je ten film opravdu a bohužel jen slátanina a hrozná sračka, nebudu na to měnit názor, nebo předstírat, že jde o umění jen proto, že je pod tím podepsaný Q.T. V jednu chvíli mi bylo za herce tak trapně, že jsem film nedokoukal a vypl, takže odpad.

38 (2014)

Moc pěkný dokument. Snažil jsem se přenést přes tu hokejovou rivalitu CZ vs SK :) a snad se mě to při hodnocení povedlo a hodnotil jsem objektivně formu a obsah dokumentu. Jen mi teda trochu přišlo, že v závěru to bylo až moc tlačený na pilu.

Vzpomínky na lásku (2004)

140 minut jsem si říkal, že je to jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Po všech stránkách, režie, kamery, střihu, samotného příběhu a scénáře... Bohužel nejdůležitějších 5 minut z celého filmu, šlo úplně proti všemu a připomínalo řadové filmové Béčko, možná Céčko, nebo Déčko. Možná jak budu časem stárnout a senilnět, tak si to jednou zas pustim a změnim názor na ten závěr:)