Zmizelá (2014)

Parádní film, který určitě stojí za to okomentovat... Už od prvního prostřihu záběrů jsem poznal podpis mistra pana režiséra a v napětí očekával co se bude dít. Film pomalinku a nenápadně začal nabírat na otáčkách. Nechápu jak se Fincherovi podařilo to, že pokaždý, když mě film začal jenom trošinku nudit, nebo maličko odpoutal mou pozornost, došlo v ději k naprostému zvratu a začal se ubírat někam jinam... Parádní záležitost... Škoda toho konce, kdy se to trošku zvrtlo a film se začal ubírat někam mimo realitu... Doufal sem v trochu jiný a lepší final s nějakou zajímavou poentou a překvapením co nás posadí ze židle.

Hon (2012)

Dokonalé dílo o tom, kam až může zajít davová psychóza a jak je snadné zničit lidský život od základů. Je zde krásně zachyceno, že i když se tomu člověk postaví sebevíc rovně a čestně a neutíká a neskrývá se, stejně je mu to málo platné.

Oceány (2009)

Čekal sem trošičku víc, hlavně teda z oblasti objevování nových druhů a z oblasti hůře prozkoumávaných končin oceánů, jako například Mariánský příkop atd... Zkrátka nebylo to tak poučné, jak bych od dokumentu takového kalibru a hodnocení očekával, jako například od Earth.

Před půlnocí (2013) odpad!

Tak zase jednou nebudu ovcí... Nechápu, jak někdo může dát vysoké hodnocení filmu (respektive filmům), kde se: 1) Jede v autě 2) Večeří 3) Jde na procházku 4) Hádá v hotelovém pokoji 5) Ano to je všechno Pseudointelektuální film, ve kterém se nestane vůbec nic a který je prakticky jenom o nereálných dialozích, chvílema i docela trapných, které se neskutečně vlečou... Vlastně zpětně nedokážu pochopit, že sem to vydržel až do konce. Na závěr jedna rada pro lidi co film ještě neviděli: Stačí si stáhnout a přečíst titulky, ušetříte místo na disku a čas při stahování filmu.

Úsvit mrtvých (2004)

Pro mě je tohle nejlepší film tohoto žánru... Od prvních pěti minut, bez jakýchkoliv omáček a okolků film naběhne na 100% a tam vydrží až do samotného konce. Od prvních pěti minut, od úvodních titulků, kdy přišel Johnny Cash s pánem co chodí kolem, až po závěrečné titulky s doladěním konce ,,příběhu" dávám jednoznačně za * * * * * hvězd jak Brno :)

Hvězdy nám nepřály (2014)

To, že je to stokrát ohrané téma bych i zkousnul, ale právě v porovnání s ostatníma podobnýma filmama je toto jen nuda, nuda, šeď, šeď... Navíc se celým filmem prolínají neuvěřitelně trapné chvilky, kdy mě běhal mráz po zádech, skřípal sem zubama a chtělo se mi toto veledílo vypnout a jít spát... Škoda, že sem to neudělal...

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Hm afektovanost vládne světem :) Já sem dostal vše, co sem od filmu očekával: Výborně sem se bavil a nic víc, nic míň... Pět hvězdiček bych za to asi jinak nedal (Objektivně tak 4), ale když to má tak debilní hodnocení, nemůžu jinak,,, No prostě parádní oddychovka na nedělní poledne, kdy se Vám jestě nechce vylézt z postele a moc přemýšlet:) P.S: Asi bych těch pět i dal objektivně, za toho nespoutanýho Djanga Runaway Slave a Návrat do budoucnosti... U těhle scének sem se opravdu hodně nasmál :)

Teď a tady (2012)

Film prokouknutý za pět minut,,, Všechno sme už viděli 1000000x... Ale když pominu tenhle fak, tak to nebylo zas až tak špatné

Nymfomanka, část II. (2013)

Skvělý snímek, surový, hrubý a dlouhý. Film který stojí za to vidět, dlouho se mi nestalo, že by mě konec filmu poslal do kolen, vlastně už sem trošku zoufala čekal, kterému filmu se to opět po tak dlouhé době povede... No a tady se to stalo se vší parádou. D()p()ručuji :)

Have Dreams, Will Travel (2007)

Vcelku jednoduchý film, bez jediného momentu, díky kterému bych si tento snímek v něčem za půl roku pamatoval.