Stíny temnoty (2012)

tak takovejhle styl westernu se mi opravdu liby ! Vyvraždovačka a nic vic podle mě by se mohl dostat i na těch 50-60%. Wesley po navratu z lochu navazal na svuj pruměr uvidime co snim bude dal .

Pád do tmy 2 (2009)

no na jedničku to nema ale co jeden z mala hororu ke kteremu se rad po čase vratim

Země kůlů (2010)

Určitě jeden z nejlepšich upirskych filmu vubec ! Upirska tematika ve filmu už je velice ohrana ale tento film posunul upiry o dalši kruček vzhurum.Vždy je ta budoucnost nasrana zombikama a až neni dostali chudaci zubaty taky sve misto v postapokalyptické budoucnosti

Myšlenky zločince: Chování podezřelých (2011) (seriál)

Hysterickej opičak Forest Whitaker se svim tymem neagentu F.B.I prostě tenhle serial nesaha puvodni serii ani po kotniky! Velice pěkne neherecke vikony ktere doprovazi věštecke schopnosti pravě Forest Whitaker ktery mě do toho to serialu vubec nezapada ! Doufam že už dalši serie nebudou natačeny

Ztraceni (2004) (seriál)

První série - 100% (Nejlepší.) Druhá série - 90% (Drží se.) Třetí série - 75% (Otřesná první polovina/perfektní druhá.) Čtvrtá série - 100% (Restart, jaký žádný seriál nezažil.) Páté série - 100% (Plno nových nápadů.) Šestá série - 90% (Důstojný konec.) 4 Lost. Moje naprostá závislost a podle mě nejlepší z velkých seriálů. Získal si mě během pár dílů a až na krizi během třetí řady si mě nepřetržitě udržel. Osudy trosečníků na tajemném ostrově hýří nápaditostí a drží si kvalitu. Zatímco ostatní velké seriály (ano, myslím Heroes, Prison Break, House, Simpsony a další) šly po čase ke dnu, Lost se neztratili. Každopádně nejsou seriálem pro každého. Ztraceni nejsou tak podbíziví a divákovi se přizpůsobují jen minimálně. Naopak pokud si chcete seriál užít, musíte se přizpůsobit jemu. Není proto divu, že je pro někoho nudný a nezáživný. Mě si ale jeho vesmír získal. 8 První série: Skvělý začátek a jeden z nejlepších seriálových zážitků. Tajemný děj, který jde docela pomalu dopředu, protkaný příběhy hlavních hrdinů. Nemá to konkurenci. 15 Druhá série: Pořád to je dobré. Pořád to je napínavé a tajemné, ale přesto už to na 100% nemá. Děj se pomalu rozvíjí a jede rychleji. Přesto je to někdy moc pomalé. Tempo někdy ale přece jenom nestíhá. Pořád jen porovnávám se skvěle dávkovanou první řadou - samo o sobě stále skvělé. 16 Třetí série: Děje se toho dvakrát víc než v předchozích řadách dohromady, přesto to zprvu nestačí. Naštěstí v druhé polovině série tvůrci opět pochopili. 23 Čtvrtá série: Dokonale nadupané díly plné akce a atmosféry. Lost se zase vrátili do původní formy. Možná i dál. Atmosféra je totiž už totálně jiná než v první řadě. Střídání minulosti a budoucnosti neubralo na atmosféře. Naopak. Svým způsobem je to ještě tajemnější než cokoli od první řady. Čtvrtá řada je odměnou těm, kdo po trojce vydrželi. 42 Pátá série: Nezačala tak dobře jako čtyřka, ale rozjela se neuvěřitelnou rychlostí. Bál jsem se, že cesta na ostrov bude vypadat nevěrohodně a že motivace hrdinů budou značně pochybné, ale vše je neuvěřitelně promyšlené. Například mi vadilo to okolo Locka (mrtvý má být mrtvý), ale tvůrci opět dokázali, že mají pod čepicí... To, jak to dokázali v posledním dílu obhájit, je chválihodné. Pátá řada se od první liší snad ve všem. Více akce (na Lost poměry), prakticky žádné flashbacky (v podobě, v jaké jsme je znali). To by mohlo někomu vadit. Mně se ale líbí, jak se Lost vyvíjejí a mění - neservíruje pořád to samé. Už se těším na závěrečnou sérii. 108 Šestá série - Odpovídání na otázky nebyla nikdy silná stránka Lostu a pokoušet se o to nemohlo uspokojit dokonale už z principu. Přesto se s tím tvůrci poprali a dali seriálu závěr, jaký si zaslouží. Málokterý seriál odchází se vztyčenou hlavou. Lost ano. Tvůrci to zahráli na emoce, což je mnohem lostovější, než kdyby se snažili o vykonstruované finále plné odpovědí. A závěrečná scéna posledního dílu byl velmi chytrý nápad.

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Stargate: Atlantis a SGC jsou si hodně podobné, ale nevím na SGA mi příjde něco o hodně lepšího než na SGC. Je to prostě parádní seriál. Jeho herecké obsazení je výborné. Je skvělé, že na Atlantidě má své zastoupení naše malá zemička. Doktor Zelenka je prostě skvělý, když uvažuje nahlas je skvělé slyšet češtinu, jako originál

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Seriál, kterej skvěle začal a zle skončil. Celá ta věc s Orájema z něj udělala naprostou pitomost. Nadruhou stranu nápad cestování vesmírem pomocí hvězdné brány je dobrý a docela propracovaný. Původní postavy jsou taky skvělý a stoprocentně se doplňujou.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Tak tohle mě velice překvapilo.Myslel jsem že to bude nějaké ta sračka pro mladé pubertalni nadržence ale omil docela zajimavi příběh který se každou řadou rozjiždi víc a víc jednu hvězdu nechám v záloze .

Profesor v ringu (2012)

nevim proč ale tahle komedie ma něco do sebe! Zaujala mě svim podle mě originalnim napadem proto davam 5*

Pouliční rváč (2009)

Nenadchne ale na druhou stranu ani nezklame klasicke Bečko ktere ma klasickej děj. Rvačky nejsou přiliš povedene zvedči časti dost spomalene! Ale podle mě Steve Austin na lepši filmy nema !