Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

Ikdyž nejsem zjevná cílová skupina, musím konstatovat, že se mi seriál velmi líbí. Není zdaleka tak hloupý jako seriály pro teenagery bývají. Snad si to nepokazí.

Šarlatán (2020)

Velmi pěkný film se skvělým Ivanem Trojanem. Na mne možná až příliš mnoho homosexualních scén, ale jak se kdysi říkalo: Doba si to žádá, lid si to žádá.

Terminátor: Temný osud (2019)

Nevím kdy již dojde k prozření a lidé budou hodnotit to na co se skutečně dívají. Pokud jdu na Terminátora nebudu jej hodnotit jako Apokalypsu od Koppoli. Někdo má prostě neutuchající touhu cokoli hanět. Terminátor již nemůže tak převratný a nápaditý jako Judgment Day. Je to už jen Linda a Arnold. Ostatní jsou výplň, ale Já přece jdu na Lindu a Arnolda. Jinak bych byl debil.

Vlastníci (2019)

Domnívám se, že mnoho lidí nepochopilo, že se nejedná o komedii s Lesliem Nielsenem. Možná s odstupem času také někdo pochopil, že Pelíšky nejsou čistokrevná komedie. Toto je hodně hořká komedie o hlupáctví lidí. A musím říci, že mi po shlédnutí nebylo úplně dobře, protože jsem také vlastník :-).

Bosch (2014) (seriál)

Snad nejlepší detektivní seriál.

Jack Ryan (2018) (seriál)

Vynikající seriál. Bohužel od 3. série se seriál výrazně zhoršil na prakticky nekoukatelnou hrůzu.

Rambo: Poslední krev (2019)

Jako každý dobrý film není Rambo pro každého. Všichni ale musí uznat že, Sly je pořád jednička.

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Nemám co vytknout. Jen samá pozitiva. Dovolená v Chorvatsku, první auto,první dítě ...

Pašerák (2018)

Vynikající film. Clint je stále vynikající herec a ještě lepší režisér.