D.Gilmour

Tomáš Prokop

okres Pardubice

<< předchozí 1 2
    • 28.4.2019  16:03

Skvělý závěr Avangers. Lépe už to snad ani nešlo.

• 8.11.2019  20:04

Super Bosch.

• 7.6.2019  19:18

Nemám co vytknout. Jen samá pozitiva. Dovolená v Chorvatsku, první auto,první dítě ...

• 28.4.2019  16:18

Je to strašně přeplácané a překombinované až nudné a hloupé.

• 27.4.2019  19:18

Nechápu. Totální vykrádačka vlastním režisérem. Mám slabost pro severské detektivky, tohle prostě nechápu. Kdo chce vidět Mrazivou pomstu ať se vrátí v čase o 4 roky a pustí si "Boj sněžného pluhu s mafií" .

• 25.9.2019  19:35

Jako každý dobrý film není Rambo pro každého. Všichni ale musí uznat že, Sly je pořád jednička.

• 27.4.2019  19:06
    Skleněný (2019)

Je to celé hodně zvláštní. Závěr film posune na slušnou úroveň, ale předešlých 100 minut je pro mě tak nějak podivně podané.

• 27.4.2018  14:27

Určitě nejlepší MARVEL.

• 23.5.2019  20:21
    Pašerák (2018)

Vynikající film. Clint je stále vynikající herec a ještě lepší režisér.

• 8.11.2019  20:05

Bohužel, ale je to hnůj.

• 27.4.2019  19:03
    Složka 64 (2018)

Vynikající, jako vždy. Ty hoši nikdy nezklamou.

• 28.11.2019  19:21
    The Perfect Kiss (2018)

Nevím zda má vůbec smysl se k tomu ještě vyjadřovat. Označení "odpad" je příliš mírné.

• 21.10.2019  20:06
    Tom Clancy's Jack Ryan (TV seriál) (2018)

Vynikající seriál.

• 16.10.2017  19:05

Vynikající propojení hudby a filmu. Děj není nikterak převratný, jako celek ovšem funguje.

• 12.11.2017  19:54

Promiňte, ale někdo se musel pokálet. Ty hvězdičky jsou za moje syny.

• 20.5.2017  18:17

Je to jedna velká nuda. Je znát, že jde o španělskou produkci. Nedá se na to dívat - místy je to velice trapné. Chodím rád se synem do kina, ale tohle jsem málem nevydržel a odešel alespoň na hodinu na toaletu. Dvě hvězdy dávám za syna, za mě je to odpad.

• 24.6.2017  19:43

Dlouho jsem neviděl větší blbost. To se snad s ničím srovnat - hovadina, hovadina a nudáááá.

• 2.2.2017  18:13
    Lichožrouti (2016)

Film vychází s knižní předlohy alkolika a feťáka. Není divu, že z knihy napsané pod 10 pivem láhve Tulamorky, Jamesona a heráku vznikne paskvil. Mělo to potenciál, opravdu mělo, ale "kde nic není ani smrt nebere". Kniha je určená po feťáky na odvikačce a začinající mafiány a film nemá hlavu a patu. Bohužel dětem se ten nápad libí, takže chtějí knihu předčítat - zvažuju, že toho Šruta sejmu. Dětem už budu od teď pouštět pouze Expendables.

• 1.12.2014  20:35
    Babovřesky 2 (2014)

Ano jak podotkl B!shop: prostě klasický Troška. Což je u mě hnus velebnosti. Jak Troškovi "komedie" tak pohádky patří na úplné dno - no spíše dno bažiny, která snad dno ani nemá. Troškovi výtvory jsou úžasně primitivní a buranské, pohádky jsou špatně zahrané a komedie jsou nevtipné. Takže asi tak. Lidová tvořivost jménem Babovřevsky z tohoto konceptu nevypadla. Ostatně myslím, že Troškovi filmy jsou samostatný oddíl kinematografie. Někdo kdo dokáže vyplodit rodokapsoví pořad jménem Kameňák nemůže bít brán vážně.

• 10.11.2019  17:56
    Bosch (TV seriál) (2014)

Snad nejlepší detektivní seriál.

• 15.8.2014  10:11

Nemyslím, že jsou Expendables 3 již pro každého. Čím dál více jsou spíše určeny pro fanouška tohoto žánru a herců. Z logiky věci si ale také myslím, že je to tak i myšleno. Děj je oproti prvnímu dílu již hodně natažený a vyumělkovaný. Druhý díl měl snad ještě trochu nápad, ale třetí díl je opravdu dělaný již jen a jen pro nové herce a herečky. Nábor nových herců z řad upírů je pro mne už trochu moc - hlavně Twilight ságu z duše nenávidím. A teď proč jsem dal 5 hvězd. Prostě protože, jsem fanouškem této série, tohoto žánru již od 3 let a stejně tak herců prakticky od kolébky. Banderas je perfektní a Mel má stejně šílený výraz jako ve Smrtonosné zbrani. Pro mne de facto povinností dát 5 hvězd. Musím, ale dodat, že děj trojky má velkou pachuť. Určitě bych souhlasil s Tome Hardym - návrat ke kořenům nečekejte - a jestli půjdu na 4.díl - to si ještě hodně rozmyslím.

• 1.12.2014  19:32
    Hercules (2014)

Musím a rád přiznat, že mě Hercules v podání Rocka velmi příjemně překvapil. Kluk se nám pěkně vybarvil. Role mu sedí - sir Anthony Hopkins by to asi nedal. Ikdyž nejsem žádný "macho" nemám rád ženy bojovnice. Vadí mi to vždy a všude - takže i tento film není výjimkou. Pokud se téma Hercules uchopí akčně tak asi nějak takto, i když nějakou mušku to má.

• 15.12.2014  07:58

Jako jeden z bláznů do díla J.R.R.Tolkiena resp. jeho knižní předlohy jsem dosti kritický k dílům Petera Jacksona od zpracování Dvou Veží. Jak jsem psal v minulé recenzi, druhý díl Hobbita mne dosti rozhořčil a chtěl jsem si pro Petra na Nový Zéland dojet. Musím, ale podotknout, že po všem tom zmatku a blbosti druhého dílu se Peter alespoň ve schopnosti vyprávět navrátil ke kořenům. Poslední díl je tedy rozhodně lepší než díl druhý a snaží se držet knižní předlohy i přesto, že je třeba dokončit různé dějové linie druhého dílu, které byly pouze vsuvkou. Počáteční scéna s Galadriel ve velmi pěkná a dává smysl, oproti tomu Legolasovi kousky z Matrixu nebo dějová linie Alfreda jsou úplně mimo a nemají ve filmu co dělat. Pro mne velmi příjemným překvapením je výkon Martina Freemana. Jeho každý záběr měl hloubku a vtip zároveň - vše se vystupňuje ve scéně s Gandalfem a fajfkou. Závěrečné scény mi připadají křečovité - snad nejvíce je to patrné na odchodu Legolase při rozhovoru s Thranduilem. Posledních několik minut působí prostě tak, že Peter při všem tom grafickém šílenství neměl již čas na výpravnost postav a epickém zakončení jejich osudů, on to prostě usekl jako Thorin hlavu skřeta a tak film klesá hodně do průměru. Řekl bych, že zapomněl co dělá díla Tolkiena silnými a drží se pouze grafické stránky a monstrozity bitev což je prostě špatně. Celkově je film na 3 hvězdy. Já dám ale 4 hvězdy - je to přeci jen konec a tak se nechci loučit špatně.

• 1.12.2014  19:19
    Labyrint: Útěk (2014)

Zajímalo by mě kolik muselo být producentovi co do téhle sračky (promiňte mi ten výraz) dal peníze. Skutečně rád bych viděl člověka (zda se vůbec jednalo o člověka) co do tohoto (záměrně nepoužívám slovo film) vložil svoje peníze. Ta plátnová skopičina snese srovnání snad jen s Viliš ságou nebo jinou podobnou hrůzou.

• 1.12.2014  20:49

Myslím, že jde o celkem pěkné pokračování - bomba je hašení požáru s AC/DC - to nemá chybu. Kdybych měl použít děckoměr tj. stupeň oblíbenosti pro mého 4 letého syna - tak by vyhrál první díl. Dvojka ho až tolik nebavila. Možná je to proto, že zde jde o něco závažnějšího co zatím tak malé děti tolik nezajímá. Hodnotím 75%.

• 18.12.2014  22:08

Film je na velmi slušné úrovni. Pokud si odmyslím, že koně byly na konci 2. světové války všichni v guláši a rozhodně ne na frontě tak jde o povedený film, který se nás snaží provézt jednou krátkou etapu života tankistů. Bohužel jsou zde drobné klišé, ale nejsou tak rušivé a divák se může ponořit do akce. Film je dle mého spíše akční než válečný a to mu trochu ubírá na síle, ale jinak 4 hvězdy.

• 4.3.2014  19:36
    Gravitace (2013)

Všem komu se líbilo se omlouvám, ale ve filmu jsem nenašel nic co by mě nadchlo. Sandra Bullock je jako tradičně příšerná. Oběť George je čistě účelová. Kdo viděl Toma Hankse v Kapitánu Philipsovi při poslední scéně zahrát trauma z únosu ten nemůže dát Gravitaci přes 80% to je svatokrádež. Pro mě je film hodně neuveřitelný, špatně zahraný (hlavně Sandra) a překombinovaný. Myslím, že všichni kdo byli ve vesmíru včetně psů a opic musí být uražení z neprofesionálního chování Sandry Bullock resp. doktorky Stoneové.

• 22.3.2014  21:23

Jako velký fanda jsem možná lehce neobjektivní, ale musím říct, že stejně jako filmová adaptace Dvou Věží v Pánu Prstenů je Šmakova dračí poušť v Hobitovi minimálně z 50% výplň pro velké finále v podobě třetího dílu. Laciné scény s Evangelinou Lilly mi velmi vadí a celý film sráží na hranici béčkových blbovin - proč to ten Peter takhle splácal. První díl měl úroveň, byl zde cítit silný rukopis J.R.R.Tolkiena bez zásahu P.Jacksona, de facto kopíruje knihu. Oproti tomu dvojka je spletenec akčních scén a pokřiveného děje, který mnohdy snad ani nedává smysl. Film mne opravdu zklamal a osobně bych doporučil Petru Jacksonovi ať se mu třetí díl nevymkne z rukou jako Šamkova dračí poušť, protože jinak si pro něj zajedu.

• 4.3.2014  19:39

Stručně: Tom Hanks je prostě jeden z nejlepších herců co kdy žil.

• 2.9.2017  14:38

Animace je odporná - bohužel. Děj ikdyž se snažím vytvořit vhled malého diváka je debilní. Strašně mi vadí reklamy - to je snad největší hnůj české dětské kinematografie. Scenář jak od vopičáků z TV NOVA.

<< předchozí 1 2