• Fantasy

Keith (2008)

Jedna z mojich najobľúbenejších romantických drám, ktoré som kedy videl. Žiadna pasáž filmu ma nenudila. Herecké obsadenie bombastické jak v role Natalii tak v role Keitha a tomuto filmu podstate nemám čo vytknúť. Celý čas ma film držal v napätí od začiatku do konca. Je umenie natočiť dobrý teenagerský romantický film a musím povedať, že režisérovi sa to vážne podarilo. Spleť nečakaných zvratov boli na tomto filme vynikajúce. Film, pri ktorom nejestvuje, že nevyroníte ani jednu slzičku a na jeho konci ostanete civieť so zmiešanými pocitmi a myšlienkami hlboko zarytými v hlave. Hoci nie je tento film hoden Oskarových nominácií, no aj tak ma tento film nesmierne silno chytil za srdce. Možno bude moje hodnotenie pre niekoho prekvapivé ale dávam tomuto filmu jednoznačných 100%.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Jeden luxusný film s vynikajúcou myšlienkou. Jim Carrey spolu s Kate Winslet perfektne stvárnili svoje postavy a tomuto filmu podstate nie je čo vytknúť. Scenár dokonalý. A čo sa týka emotívnej zložky - Neváhal som ani sekundu a vyronil som slzičku a je mi to jedno, že je to pre niekoho prejav slabosti :D ... Odporúčam tento film všetkým filmovým labužníkom.