Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Horor
  • Krátkometrážní

O mně

Jsem obyčejně neobyčejný člověk.

Jelikož je tato stránka zaměřena na filmy, samozřejmě sdělím převážně to, co se mých zájmů ve filmové kategorii tyče. Miluji filmy, když už, opravdu v té nejlepší kvalitě co se týče po stránce grafické (obrazové), tak zvukové (audia), tzn. full HD 1080p či 1080i, pokud není jiná možnost, alespoň HD 720p. Klidně i ve 4K, těch je ale stejně prozatím málo.

Libuji si ve vytváření filmů s českou podporou - tzn. když u nás nevyšlo bluray nějakého filmu s českým dabingem, ale pouze ve zahraničí, seženu si full bluray či remux daného filmu, originální stopu českého dabingu a pomocí bezztrátových a správných kvalitních převodů vše spojím, takže mám možnost vlastnit filmy v plné kvalitě i s českým dabingem → takže v podstatě to, co u nás v této podobě ani nevyšlo.

 

Jsem ochoten vyměnit různé dabingy, filmy a jiná média - vše záleží na domluvě a rozumném kompromisu, co se týče výměny či poskytnutí jakékoliv nahrávky a podobně.

 

Kromě filmů jako takových oblibuji a potrpím si pouze na bezztrátovou hudbu - takže minimálně CD kvalita (wav, flac) s 44,1 kHz a 16 bit. Mp3 a jiná ztrátová kvalita hudby u mě nemá a nikdy nebude mít úspěch.

Filmy preferuji asi nejčastěji dobrodružný, komedie, akční, thriller, mysteriózní či kombinace všeho. Klidně i horor, ale dobrých hororů není mnoho. Mezi méně oblíbené žánry skrze depresivní či pochmurnou tématiku řadím drama, válečný, historický, ani v romantickém žánru si příliš nelibuji, pouze v kombinaci komedie a dobrodružného to u mě může uspět. To ale neznamená, že drama, válené a historické filmy si vůbec nepustím, ale musím na ně mít vysloveně náladu a chuť.

 

Moje nejoblíbenější filmy? Za nejúspěšnější, nejpromakanější a nejlépe natočené filmy řadím třeba Titanic a Avatar od Camerona. Velmi mě oslovil i film z komiksové tématiky od Marvellu - Avengers End game. Mezi thrillery a horory jako nejlepší řadím Sirotek, V zajetí démonů 1 a 2, Insidious, druhý díl Annabelle, Rudá volavka. Mezi akční pak Mission impossible, Uprchlík, Na hraně zítřka (ten už je i scifi a válečný), z válečných mě velmi zaujal i film Zrození hrdiny, Legenda o vášni. Z katastrofických kromě Titanicu třeba i Den poté. Z dramat třeba film Pořád jsem to já, Trosečník, Předčítač... no a mnoho dalších, nechce se mi teď přemýšlet :D kdyžtak viz moje hodnocení filmů.

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama