• Hudební

Ostrov Apokalypsy (2010) (TV film)

Celému tomuto dokumentu může věřit pouze Jim Turner. Pouze on v tom vidí mayský monument. Kdyby byl chytrý, tak si vyhledá desítky přírodních úkazů, které něco připomínají, jsou jich stovky. Já osobně v tom jaguára nevidím a tu tvář už vůbec ne. Další hloupostí je, jak by Mayové cestovali z Mexika až na nějaký bezvýznamný ostrůvek v souostroví Juan Fernandez. Kdyby ten monument byl skutečně mayský, tak by vypadal mnohem zachovaleji, něco jako sochy na Velikonočním ostrově, ale tohle byl jen kus skály, na kterém se podepsala eroze. Závěr filmu jsem vůbec nepochopil. Proč na ten monument vůbec lezli? Myslel jsem, že se porozhlédnou v okolí monumentu a něco budou hledat a fotit. Kdyby to byl opravdový monument, tak mi na něj nelezli. Akorát by to poškodili. Radím všem, hledal jsem tento monument na netu, ale našel jsem jen fotky monumentu z tohoto ''dokumentu''. Nikdo to nebere vážně. Ale líbilo se mi, v jakém prostředí byl dokument natočen. Krásná příroda, zajímavá cesta na ostrov a dobrodružství. Jinak s mayskou historií to nemá vůbec nic společného.

Sněhurka a lovec (2012)

Skvělé. Působivý děj, skvělé herecké obsazení, dokonalé efekty a humor.

Bathory (2008)

Herecké obsazení hodnotím celkově velice kladně. Jen mě tam jaksi vadili ti dva mniši, Anna Friel jako hraběnka Bathory neměla chybu, nejen, že ji byla moc podobná, jelikož je to podle mě jedna z nejkrásnějších hereček, ale také kdo jiný by mohl zahrát lépe hraběnku Bathory, jak ona sama řekla, ta role se k ní naprosto hodí. A navíc tento film ukazuje hraběnku Bathory z jiného úhlu pohledu? Koupala se skutečně hraběnka v krvi, anebo to na ni ušil Thurzo?

Fanboy a Chum Chum (2009) (seriál) odpad!

Oh shit, tohle je odpad všech odpadů. Kde jsou ty seriály mého dětství z kanálu Fox Kids? Tohle není odpad, nýbrž celá skládka odpadů nejhorších druhů, jež je poskládana do jednoho největšího bordelu.

Divnej týpek (2009)

Na tom filmu není divný jen divný týpek, nýbrž je tam divné všechno, ať už se jedná o děj, scénář knihy, nebo humor. Ale docela mě to bavilo.

Není král jako král (2000)

Další pěkný rodinný animák z dílny Walta Disneye. Pobaví, napne i rozesměje.

Josef - Král snů (2000)

Myslím si, že je to dost dobré volné pokračování Prince egyptského, i když hudba je tam mnohem horší, tak děj je na podobné úrovni. 4* si to určitě zaslouží.

Princ Egyptský (1998)

Úžasné zpracování biblického příběhu o Mojžíšovi v animované podobě, která nevnucuje žádné náboženství a která zároveň pobaví celou rodinu. Pět hvězdiček.

Kytice (2000)

Kytice je bezkonkurenčně největším českým literárním dílem a mě nezbývá tento film hodnotit velmi kladně - hrůza, strach, napětí. Pořád se při tomto filmu bojím.

Máj (2008)

Klasika.