Odložené případy (2003) (seriál)

Udržať si úroveň kvality je hlavne pri seriálovom žánri nesmierne ťažké a to je prípad aj tohto seriálu.Niektoré časti sú skvelé,pri iných zas mierne klesá kvalita a pri ďalších najmä tých novších sa scenáre opakujú,len mierne upravujú.Inak je to ale fajn seriál,skvelý námet a Lilly Rushová je sympatická detektívka

Nico - víc než zákon (1988)

Steven Seagal vo svojej prvej úlohe a v najlepšej forme.Film ako taký by s iným hercom bol len akousi klasickou kriminálnou drámou aké poznáme z 80-tych a 90-tych rokov,no Seagal tomu dodáva niečo viac.Jeho postava Nica(ktorá je z časti inšpirovaná skutočným životným príbehom Seagala)je charizmatický policajt ktorý ovláda bojové umenia a ktorý sa skoro vždy tvári rovnako(čo koniec koncov Števovi zostalo už v každom filme).Aj napriek tomu že techník z aikida tu bolo naozaj dosť,ešte stále to nebolo to seagalovské typické brutálne lámanie a likvidovanie protivníkov.To prišlo až neskôr vo filmoch Nemilosrdná spravodlivosť,Muž s cejchem smrti alebo Ťažko ho zabiť

Zrůda (2003)

Film ako taký je na 4 *,to je bez debat,skvele natočené,skvelá hudba k tomu ako bonus.Ale za herecký prejav Christini Ricci a najmä Charlize Theron,ktorá je tu fakt výborná a maskéri odviedli kus roboty(podobnosť so skutočnou Aileen je jedna k jednej)musím ešte jednu hviezdu prihodiť..Odporúčam okrem tohto filmu pozrieť aj nejaké skutočné dokumenty o Aileen Wuornosovej,neni ich moc,ale každý je natočený zhruba rovnako dobre,ako tento film.

Pokojný bojovník (2006)

Bezpochyby je to výborný film,skvele natočený a aj herci boli vybraný tak,že ma to v konečnom dôsledku naozaj bavilo(najmä Nolte tu hrá postavu Sokrata bravúrne),ale predsa len....kniha je kniha a v tomto prípade zostane filmom neprekonaná.

Okolo futbola (2013)

Kto chce vidieť skutočný život chuligána,jednoznačne siahne po tomto snímku.Toto je totiž realita!!Žiadna rozprávka s Frodom sa tomuto filmu nemôže rovnať.Výborne natočené,skvelý soundtrack na záver.Čo viac si priať. "Brat ryadom s bratom, stoya bok o bok gotovy atakovat"

El Inca (2016)

Životopisný snímok o Edwinovi Valerovi,obávanom a brutálnom boxerovi ktorý v celej svojej kariére ani raz neokúsil pocit prehry,naopak,všetky zápasy vyhral a to dokonca štýlom KO.Agresívny štýl boja však mal za následok veľké množstvo inkasovaných rán,ktoré s kombináciou výbušnej povahy,alkoholu a drog vyústili až do toho,že si Valero zavraždil svoju manželku.Pár dní po zadržaní spáchal v cele samovraždu

Padesát odstínů černé (2016) odpad!

Tak trápne ako je to blbé.Nič viac.Za sparodovanie tej ženskej úchylnosti som bol,ale toto sa vôbec nepodarilo.Pripomínalo mi to také diela skazy,ako sú Disaster Movie alebo Toto je Sparta

Rozpolcený (2016)

Filmu ako celku by som dal 4 *.Ale za to herectvo McAvoya musím ešte jednu pridať.Najlepšia "osoba" bola pre mňa tá 24-ta,záverečná(nebudem a nechcem spoilerovať).

Krev šampiona (2016)

Naozaj veľmi silný príbeh o to viac že sa skutočne stal.Vinny sa raz vyjadril,že nechce aby bolo vo filme o jeho živote niečo prikrášlené alebo zmenené,že chce jednoducho aby sa natočila pravda tak,ako sa to vtedy naozaj stalo.Ťažko povedať,možno sa to niekomu bude zdať v niektorých chvíľach nereálne alebo obohraté klasickými scenármi z iných filmoch,kde sa hlavnému hrdinovi niečo stane a pre silnú vôľu nevzdávať sa nakoniec porazí osud,no verte že toto čo v tomto filme uvidíte je naozaj čistá a úprimná spoveď tak skutočná ako len môže byť.Ja ako bývalý profesionálny boxer(a nielen ja ale aj mnohí iní)si nedokážem ani len predstaviť,aké to musí byť ťažké týmto si prejsť tesne pred vrcholom,keď máte možnosť ukázať svoj talent a(nebudeme si klamať)aj zarobiť veľké peniaze.Tento film je ukážkou toho,že aj napriek obrovským prekážkam,nech sa zdajú byť akokoľvek neprekonateľné,by sme mali bojovať ďalej a veriť,pretože viera je najsilnejšia vec zo všetkých,viera v seba samého,v naše schopnosti.Dávam plný počet....

Hviezdna párty (2016) (pořad)

MARKÍZA JE KOMERČNÁ ŽUMPA!!!!!ZLODEJI A SIONISTI!!!A BIČAN JE CHORÝ ČLOVEK.Odpad tomu nedám lebo to je málo