Kruhy (2017)

Je to ako variť v prevarenej vode stále dookola...niečo čo fungovalo už v jednotke a tak trochu aj dvojke,tu absolútne postráda a tak to niečo čo nám vo výsledku tento film ponúkne,je nuda.

Chatrč (2017)

Nie je to film pre každého a predsa by si ho každý pozrieť mal.Knižná predloha ale zostane neprekonaná

3 dny na zabití (2014)

Všetko čo sme už v takýchto filmoch videli...Nič nové...Občas to pripomína 96 hodín,ktorý je ale kvalitou niekde úplne inde.A čo sa týka akčných scén,lepšie je na tom John Wick.Neni to úplne zlý film,ale do žánru nič nové nepriniesol

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Zase Al Pacino a zase dokonalý výkon...ten človek sa hercom nestal,ten človek sa hercom už narodil!

Co tě nezabije... (2008)

Mám rád tieto skvelo natočené reálne príbehy zo života...je to správne drsné,skutočné.Síce Hawke tu dostáva trochu menej priestoru oproti Ruffalovi,ale to v konečnom dôsledku vôbec nevadí.Pozerá sa na to dobre

Podivní (2010)

Skvelý horor s veľmi hustou atmosférou!

Jízda do pekel 3 (2014)

Tri hviezdy dávam za gore scény ktoré sú naozaj dobre natočené,inak film nič moc.Príde mi to rovnaké ako pri posledných častiach Wrong Turn série,kde to tiež stojí už len na gore scénach ktoré vždy potešia

Vůně ženy (1992)

Skvelý film to je len vďaka skvelému Al Pacinovi,ktorý opäť raz ukázal že patrí medzi najlepších hercov filmového priemyslu.Naozaj bravúrne stvárnenie nevrlého a slepého plukovníka,ktorý vie byť aj vážny,aj vtipný.Páči sa mi linka filmu,kde sme vlastne aj svedkami akejsi svojskej výchovy mladého študenta,resp.ukážku života a prežívanie ho tak,ako to sám dovtedy nevedel a nepoznal.Oscar zaslúžene!

Bony a klid (1987)

90-minútový videoklip k piesni Relax

Dětská hra (1988)

Film,ktorý vydesil snáď každého malého chlapca či dievča a zmenil ich pohľad na bábiky,aby ich už nikdy nenechali len tak pohodené pod svojou posteľou.Hororový kult-to je Chucky..