Neporazitelný: Vykoupení (2010)

No a čerešnička na torte.Po veľmi úspešnej dvojke som myslel že to už ani lepšie byť nemôže.Ľudia sa mýlia a ja to už viem.Bojachtivá atmosféra či už arénoviek alebo tréningovích scén je našlapaná na maximum a ti je obrovské plus rovnako ako roster štýl deja(viacej bojovníkov,viacej bojovích štýlov).Lateef milo prekvapil(ako inAč)a Adkins nesklamal!

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Oproti slabšej jednotke obrovský skok ako dejovo tak aj vizuálne.Zabudnite na slabé a bezduché údery Snipesa s Rhamesom.Toto je skok z boxu k ultimátnemu štýlu boja bez pravidiel kde(ako už názov napovedá)zostane stáť na konci len ten najlepší a najsilnejší!!A tak to má byť

Vrchní, prchni! (1980)

Hah pobavilo.To bol jeden z cielou a vyšiel.Na staré dobré české filmy má len máloktorá forma umenia.Či už komédie alebo tragikomédie,všetky majú posolstvo humoru a rozdávania smiechu po celé roky!:).Smoljak to splnil na jednotku a za to mu dávam full points!

Smrtonosná zbraň (1987)

Známy Mel Gibson a dovtedy málo známy Glover(Silverado).Vždy vedeli pobaviť.Davam 5 a dal by som aj viac!

S.W.A.T.: Pod palbou (2011) odpad!

Toto som asi ani nemal vidiet.Po pol hodine som to vypol.STRAŠNÉ!A keďže tu pol hviezdy neni a celú si určite nezaslúži dávam odpad!

Tekken (2010)

Začnem byť na chvílu optimista,veriaci aj dúfajúci v jedno.Že sa raz táto hra dočká lepšieho spracovania.

Obávaný bojovník (2006)

Huo Yuan Jia(wu-shu) je po Ip Manovi(wing chun)a Wong Fei Hungovi(hung gar)dalšou významnou postavou čínskej martial arts scény,ktorý sa dočkal kvalitneho filmového spracovania.Jet Li je jedinečný ako aj jeho bojové umenie!

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Na tomto seriály som vyrástol.Za to a za seriál ktorý ukazuje pravú a nepodplatiteľnú stranu zákona Chucka Norrisa,karatistu s čiernym pásom a pravačkou plnenou dynamitom dávam two stars.

Paranormal Activity 3 (2011)

Fajn..100% lepšie ako Paranormal Activity 2 a o moc nie slabšie ako prvá časť.Tri hviezdy myslím zaslúžene!

Můj bratr Bruce Lee (2010)

Ano natočené to je pekne ale to je tak všetko.Od začiatku vidime že to nie je klasický film o Bruce Leeovi,akích už bolo natočeních viac než dosť!A práve to bolo podnetom natočiť úplne odlišný film o tejto legende.Príbeh vám vyrozpráva skutočný Bruceov brat Robert Lee ako aj jeho sestra.Nehladajte bojové umenia a rátajte len s minimálnou porciou akcie.