Profesionálové (1977) (seriál)

Akčná paráda!!!! Bolo na čo sa pozerať a stále je. Človek sa pousmeje nad vtedajšou technikou, ktorá sa nám za železnou oponou zdála dokonalá a nedostupná. Drsňáci Boddie a Doyle - klobúk dolu! Detektívne seriály sa už dnes odohrávajú v labákoch, behá sa s igelitovými pytlíkmi s vlasmi a to podstatné pre diváka absentuje. V kriminálke dnešných dní je všetko uhladené a politicky korektné... hnus! Profíci NAVŽDY JEDNOTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Habermannův mlýn (2010)

Jeden z najlepších českých filmov vôbec. Nie je tam nič skreslené, holá pravda útočí zo všetkých strán.... Vynikajúci výkon môjho obľúbeného padoucha Rodena, Mr. Waschke taktiež fantastický.... Zuza Kronerová bohužiaľ nedosahuje hviezdnych výšok svojho otca ani omylom. Záver filmu hrozným spôsobom ukázal, že zlo sa trestalo ešte väčším zlom, že umierali aj nevinní ľudia a že obracači kabátov, zbabelci a prospechári bez chrbtovej kosti sú tým najhorším odpadom spoločnosti

Naboř a ujeď (2012) odpad!

Tak toto sa fakt nedalo dopozerať ani do polovice!!! Bez nápadu, ako keby pozliepané zo scéniek na stužkovej... velebnosti, du blejt!!!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001) odpad!

Neskutocná sračka!!!!! Ako skalný fanúšik sci-fi a fantasy sa hambím za tento film. Depresívne, ťahá sa to ako sopel a celé je to o ničom..... ale patrí to k dogmám dnešnej doby..... cisárove nové šaty... Tolkien je jeden úbohý autor, ktorý sa jednoducho nedá čítať, a už vôbec sa na tom nedá pobaviť.... čistý shit!!!

Lovci hlav (2011)

Strašný chaos, scénár je úplne šialený, ale mám takéto filmy rád. Človek sa pri nich nenudí. Až na ten hepyend, ktorý bol príliš pritiahnutý za vlasy.

Sinister (2012)

Asi najlepší horor, ktorý som videl! Zrúďák nemal chybu! Keď sa zjavil, mal som husiu kožu. Ako sa na hlavného hrdinu pozrel skrz monitor...... Koniec nijako negradoval, ale bol úplne logicky, resp. nič na ňom nevadilo. Len nech netočia pokračovanie, stratí sa tým jedinečnosť.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Geniálne!!! Chcelo by to tak 15 hviezd. Film plný akcie, totálnej sebairónie, drsných dôchodcov a hromady vystrieľanej munície. Film je niekde napol ceste medzi klasickým akčňákom a paródiou typu Hot shots. Svätá trojka otec Arnold, syn Bruce a duch svätý Sylvester si to nenormálne užívali! Ako povedal Arnold, partia do múzea, ale v reále nemajú dôstojných nástupcov (výnimky tam s nimi hrali). Aj v jednotke aj tu mi hrozne vadil Lundgren, najslabší herec celého filmu. Naopak mi tam chýbala monumentálna postava Ralfa Moellera, ktorý je v svojich štekoch neprehliadnuteľný. Súhlasím, že Van Damme zahral fakt špičkovo "padoucha". Chuck nejak nezapadol, ale potešil pár hláškami a vtipom o kobre. Škoda, že takýto film nemohol vzniknúť pred 25 rokmi. Len honoráre by mali väčší rozpočet ako US NAVY, a to nehovorím o tom, že všetci by ho chceli mať najväčší (ten honorár) a pre nadbytok ega a testosterónu by sa asi ani nezačalo točiť.... Dnešní herci mi pripadajú tak nejak "nedonosení" a filmy príliš "politicky korektné" a preto VĎAKA starým pánom! Tešíme sa na trojku!!!