Vikingové (2013) (seriál)

Neuvěřitelně zajímavé prostředí, zajímavé nové tváře. Perspektiva jednoho z nejlepších seriálů příštích let. 1. série skvělá 83% , 2. série vynikající 90%. Neuvěřitelně se těším na pokračování. Po dokoukání celého seriálu můžu říct, že pokud by seriál skončil smrtí Ragnara, vůbec nic by se nestalo.

Želvy Ninja (2014)

Extrémně debilní a neoriginální příběh vylepšují pouze dobře vypadající bojové scény, což se dneska stává denním chlebem pro všechny akční sci-fi 'trháky'. Při pohledu na Megan v skejťácké přilbičce jak si to šine na kole ulicemi NY jsem se málem rozbrečel. 60%

The F Word (2013)

Celý problém v romantickkých filmech jako je tento tkví v tom, že prostě nevyhnutelně musí skončit dobře. Asi kvůli nějakému nevyřešenému problému z dětství mám s tím pořád nějaký problém. Posledních 40 minut filmu prostě sklouze k tomu, k čemu nevyhnutelně musí. Jinak je to opravdu zajímavý film, dobré výkony herců, vtipné, tak jak to u romantické komedie musí být, aby to nebyla nuda.

Nejhledanější muž (2014)

Nejlepší špionážní drama jaké jsem viděl. Hoffmanův výkon jednoznačně zaslouží ocenění. Je radost na ten spitej a spuchlej obličej koukat. Myslím, že se rozloučil více než důstojně.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

První část filmu znova nezklamala, prostě láska. V té druhé porodí, souboj a konec. Nedějové, nudné. Podle stejné šablony jako všechny předešlé díly. 35%

Těžká váha (2005)

Pro mě jednoznačně nejlepší boxerský film od doby Raging Bull a Rockyho, zastínil jak Fightera, tak Warriora. 88%

Mezi vlky (2011)

Takový dost slabý odvar z Na ostří nože. Přesto musím pochválit hudbu a dobrý konec.

Mrtví a neklidní (2013)

Začátek filmu vypadal opravdu dobře. Sarkastická zombie, co nám představuje svojí denní rutinu a nespokojenost se svým společenským životem. Ta představa zombíka jako osamělého tvora místo krvežíznivé stvůry je nápad za milion, bohužel nevyužil svůj potenciál a dále se sarkastická komedie mění spíše v lovestory, což je velká škoda. 66%

Jack a obři (2013)

Velice příjemné překvapení nám nabídne tato zajímavá kombinace fantasy a pohádky. Příjemně skloubená hravost pohádek a nějaké té akce pro ty starší. Dokonce ani dobrý konec, který byl nevyhnutný nepůsobil nechutně sladce jak je tomu obvykle a tak jsem nadmíru spokojenej. 73%

Čarodějův učeň (2010)

Je tam tolik hloupostí a čistě nahodile smyšlených hovadin, že by vystačili ještě na jeden film, přesto pro nenáročného diváka na zabití nudy koukatelné. 50%