Batmetal (2014)

1 2 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 5 6 7 8

S Babicou v karanténě (2020) (pořad)

Poejte se na to, parádní záležitost. Jyrka válí jako nikdy! Trocha sole, křupky a je to doma. Kvrdly, kvrdly, kvrdly...90%

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Jediné, co bych vytkl je snad emocionální stránka filmu, místy to moc nefunguje. Jinak všechno ostatní naprosto super. Originální zpracování( animace, využití comicsu jako takového), parádní hudba, příběh a vtipů bylo tak akorát. Jedna z top comicsovek! 90%

Star Trek: Do neznáma (2016)

Když pominu všechny nedostatky, šílenosti = "Linoviny", tak je to stále super sci fi blockbuster.

Spectre (2015)

Ucházející "ukončení" - shrnutí předchozích dílů s D. Craigem. Bohužel, nedosahuje to takových kvalit(respektive tempa, nebo jak to nazvat), jako Skyfall, ale to se dalo očekávat. Bohužel mi přišlo, že potenciál hlavního záporáka, který mohl mít Ch.Waltz nebyl využitý na 100%, což je podle mě obrovská škoda. Každopádně parádní hudba(nejen akční výplach), "nečekaně" výborné úvodní titulky, sem tam nějaká ta přestřelka/ akce a bond girls. "Třešničkou na dortu" je hláška, snad jedna ze dvou vět D.Bautisti "shit". Sečteno podtrženo, já sem dostal přesně to, co sem očekával a sem naprosto spokojen. IMHO asi nejlepší opening scene, kterou sem v bondovce viděl. Aktuálně jen soundtrack se střihem scén filmu, ale i tak paráda. Krásných 80%

Marťan (2015)

Tak po záchraně Vojína Damona, výletu na Interstellar tu máme další záchranu Matta Damona. A nutno podotknout, že se povedla na výbornou. Všechno funguje naprosto parádně, atmosféra, napětí, emoce a v neposlední řadě nechybí ani humor a parádní hudební doprovod s "legendárními" a trefnými písničky... Nemám v podstatě co vytknout, až na mne moc příliš americký konec, no co, někomu se to může líbit. Navíc můj zážitek s filmu umocnilo 4DX, takže když to shrnu, krásných 90%! Plot twist: Sean Bean přežije!!