Dark Matter (2015) (seriál)

Uvidíme, co bude dál. Zatím mne to celkem mile překvapilo... Tak druhá série zatím vypadá hodně zajímavě, doufám, že se to nějak nepokazí.

Spectre (2015)

Ucházející "ukončení" - shrnutí předchozích dílů s D. Craigem. Bohužel, nedosahuje to takových kvalit(respektive tempa, nebo jak to nazvat), jako Skyfall, ale to se dalo očekávat. Bohužel mi přišlo, že potenciál hlavního záporáka, který mohl mít Ch.Waltz nebyl využitý na 100%, což je podle mě obrovská škoda. Každopádně parádní hudba(nejen akční výplach), "nečekaně" výborné úvodní titulky, sem tam nějaká ta přestřelka/ akce a bond girls. "Třešničkou na dortu" je hláška, snad jedna ze dvou vět D.Bautisti "shit". Sečteno podtrženo, já sem dostal přesně to, co sem očekával a sem naprosto spokojen. IMHO asi nejlepší opening scene, kterou sem v bondovce viděl. Aktuálně jen soundtrack se střihem scén filmu, ale i tak paráda. Krásných 80%

Marťan (2015)

Tak po záchraně Vojína Damona, výletu na Interstellar tu máme další záchranu Matta Damona. A nutno podotknout, že se povedla na výbornou. Všechno funguje naprosto parádně, atmosféra, napětí, emoce a v neposlední řadě nechybí ani humor a parádní hudební doprovod s "legendárními" a trefnými písničky... Nemám v podstatě co vytknout, až na mne moc příliš americký konec, no co, někomu se to může líbit. Navíc můj zážitek s filmu umocnilo 4DX, takže když to shrnu, krásných 90%! Plot twist: Sean Bean přežije!!

Fantastická čtyřka (2015)

Vážně? Ten, kdo má tohle na svědomí by zasloužil víc než jen přes prsty! Neuvěřitelně protahovaný začátek, akce žádná. V posledních 30 minutách se toho stane víc, než po celou dobu filmu. Čekal sem alespoň stejně dobrý reboot, ale bohužel se tak nestalo. Díky bohu za projekci, protože utratit za tohle cca kilo, to bych si radši provrtal koleno..

Bojovník (2015)

Jediné, co stojí za zmínku jsou 2 songy od Eminema a opravdu parádní výkon Gyllenhaala. Jinak je to klasické béčko, jehož děj je jasný hned od začátku..

Jurský svět (2015)

Ale jo! Mě se to líbilo... Další pokračování je spíše remake, který sází na to, v čem byla úspěšná jednička. Seznámení s parkem, zvířaty,"flashbacky" na předchozí díly, pár "wow momentů" a pak se to všechno nečekaně zvrtne. Kdo by to byl řekl, že... Po celou dobu si film drží slušné tempo, akce nechybí, sem tam nějaká ta uhozená hláška, nebo vtip a najdeme tu i něco k snědku... Finále na můj vkus trošku přehnané, ale co už. Parádní letní blockbuster a Chrisem, který je prostě sympaťák. 80%

Rychle a zběsile 7 (2015)

Kam se hrabe Superman, Mission impossible, nebo Avengers... Tak parádně načasované "akční zvraty" ve filmu sem dlouho neviděl, musím uznat, parádní time-ing. :-D Jako celek velice povedené, ale některé akční scénky si mohl J. Wan odpustit. Hudba parádní, auta a lokace taktéž. Bohužel na můj vkus až moc sestříhané akční scénky, bohužel.60%

Šéfové na zabití 2 (2014)

Vtipné, zábavné a vybrané písničky taky parádní. Upřímně sem doufal, že "mamrd" se opět ukáže. IMHO nepovedé záběry jsou super. "Please, Mr Jones? Thats my dad..Call me motherfucker!" 75%

Jupiter vychází (2015)

Tak tento film je pro mě upřímně velikým zklamáním.. Hrozně jsem se na nějaké "pořádné" sci-fi těšil a místo toho dostanu ultimátní slátaninu všeho možného...A myslel jsem, že sourozenci Wachowští (chudák fazolka Sean..)jsou zárukou aspoň nějaké průměrné kvality, ejhle, evidentně ne. Opravdu nikdy více! Příště se raději kouknu na krasobruslení. 20%