Deranged (1974)

dobry hmus tie mrtvoli doma najviac vtipna na cervena farba namiesto krvi kokos hned by som s nou natrel plot skoda toho konca ty 2 ho mohly odjebat a baba mohla žit

Zrůda (2003)

velmy dobre natocene neuveritelne ako zamaskovali Charlize Theron pekna herecka pekne ich lovila oho 1 zmrda ale dobre ze zabila sak ju chcel rozrezat mozno mal uz pred nou par zabiti cize zachranila dalsie zivoty ale potom sa jej to uz vymklo z ruk

Občan X (1995) (TV film)

kokoti bolševicky keby spolupracovali z usa fbi mohol byt odost mnej vrazd ale to bolo pod ich uroven aby dali na javo ze v krasnom bohatom rusku su seriovi vrahovia este aj horsi ako v usa bol to neskutocny zmrd nechapem ked ho chytili prvy krat preco ho nonstop nesledovali

Zodiac (2007)

herecke obsadenie nemam slov lepsie uz ani byt nemohlo neuveritelny film zmrda skoda ze ho nechytili a asi ani uz nikdy nezistia kdo to bol špina ako im posielal zasifrovane dopisi sa s nimi hral zmrd

Viděl jsem ďábla (2010)

Juzna Korea znova a znova dokazuje ze tocia neuveritelne bomby filmy ako je tento fakt masaker a kopu tichto filmov je ispirovane skuocnostou to je na tom najhorsie tento film nemaj jedine slabe miesto stale sa nieco deje napinave do poslednej sekundy doslova clovek suciti z hlavnych hrdinom za mna tom scena v taxiku to bola bomba aj koniec pekne sa tam kotutal

Správný čas žít (2018)

rakovina je masaker o clovek proste nechce zazit ta baba o brala z nadhladom co ine jej aj ostavalo Nina Dobrev dobra bohyna

Poslední hranice (2020)

bolševicky film o tom ako brania prašivu moskvu realita taka 10 rusov 1 zbran a ustup znamena smrt od vlastnych vsetci velmy dobre vieme ako to bolo

Pokoj naproti (2009)

toto bol triller ako vysity napinave jak hovado fakt ma to bavilo zaujimavy a jednoduchy napad a ten zvrat na konci az som poskocil z toho to bol brilantny plan hned improvizoval

Phoebe v říši divů (2008)

proste dievcatu preplo na hlavu a mohlo to skoncit aj velmy zle moc sa vzila do role

Percy versus Goliáš (2020)

pekny pribeh podla skutocnosti farmar bojoval az do konca ale cele je to zaujimave kdo vie kde bola pravda