Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 3 body
PiranhaGreg
Matěj Pokorný
Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Programátor
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Sci-Fi
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
amatérský film
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Avengers
(2012)
Avatar
(2009)
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
Gravitace
(2013)
Hvězdný prach
(2007)
Noc v New Yorku
(2014)
Deadpool
(2016)
Atlas mraků
(2012)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
kacis1
bujin
alcza
laka885
Ecnill
Tonysp
PiranhaGreg