Deus Irae (2010)

Na další horrorové dílo Pedra Cristianiho jsem se docela těšil, bohužel mě ve finále zklamal asi jako jeho první horrorové video Man in a bag, možná i trošku víc.Porovnávat kvality tímto a Man in bag ani nemusím, protože pro mě to bylo nějak stejně dobré, takže stejně nudné, ale tohle možná trošku víc.Jsem zvědav, zda do budoucna Cristiani něco chystá, ale hlavně ať to už není horror, jinak by to asi dopadlo opět špatně.

El hombre de la bolsa (2010)

Nic moc horror, nebo lépe řečeno horrorové video s dobrým příběhem.V brutálních částech filmu dost hnusná podívaná a když se zde nejednalo o brutální část, tak to byla docela nuda.Nicméně jsem zvědav na Cristianiho béčkové video Deus Irae.

Humans (2006)

Další video, které jen popisuje to, jaký to jsou lidi hovada.

Man (2012)

Pokud jste četli můj komentář k Back to the start, tak tohle je pravý opak.Toto video si ochránci zvířat a přírody moc neoblíbí i když ten konec by se jim líbil.

Back to the Start (2011)

Docela pěkná písnička, kterou si zřejmě oblíbí ochránci zvířat.

Broken Night (2013)

Nevím, proč všichni říkají, že se to nedalo pochopit.Na horrorech se nemusí snad nic pochopit.Tento film měl jen divný konec a to je možná tak všechno.Mě také zamotalo hlavu proč si zrovna odnesli jen dceru a co s ní vlastně udělali a spoustu dalších věcí, ale pochopil jsem to úplně normálně.Možná, že se někdo neumí vyjádřit.

Hatch (2009)

Tímto videem jsem oficiálně viděl všechny videa od Damiana McCartyho, ovšem mé rozloučení s ním jsem si tedy představoval jinak.Tento snímek už na mě působí dost komediálně, ale to bych bez problémů přijal, vždyť mám komedie rád, ale čekal jsem alespoň trošku horrorovou atmosféru, či alespoň leknutí, které jsem čekal.A konečné vyvrcholení dopadlo tak, jak jsem si vůbec nedokázal představit.Přeci jenom to byla McCartyho premiéra, ale mohlo to určitě dopadnout lépe.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Blbost jako hrom!Ten film jsem viděl už docela dávno, kdy jsem si o ČSFD mohl nechat jen zdát a po registraci si takhle prohlížím filmografii Willa Smitha a vidím tuhle blbost a tak si na to zavzpomínám a najednou to se mnou málem seklo.....73%?červené políčko?To je asi nějakej hodně špatnej vtip nebo co.Doteď nemůžu přijít na kloub tomu, jak to ještě může mít červené políčko.Ach bože.Co je tohle sakra za vkus.Pro mě dávám této blbosti odpad a jen jednu tu hvězdičku alespoň za výkon herců, který by jinak mohl být také lepší.73%....jak je to sakra možný.11%

Uvnitř (2007)

První sekunda odbyla a začal nám další horror, třicátá minuta odbyla a začal nám největší horrorový krvavý masakr všech dob.Jsem rád, že ten film konečně skončil, jednak jsem byl rád, že to nebylo zase tak dlouhé a tudíž zbytečné scény se tam neobjevovaly a mohl jsem si celý film v klidu užít.Skutečně jsem neviděl krvavější počin než Á L'INTERIEUR a to mám rád, ale vůbec se mi ten film nelíbil.Z tohoto filmu jsem mohl mít jen to, že jsem mohl navštívit psychologa (ještě, že jsem silná povaha, možná až moc silná), ten film se mi prostě nelíbil.Musím říct, že italské, francouzské a španělské horrory patří mezi ty země velmi kvalitního horroru, ovšem do nich nebudu počítat toto.Jedna projekce bohatě postačí a ta druhá už jen pro ty, kteří tento film mají v oblíbených.Alespoň se jedná o béčko a zde mám povoleno dávat trošku horší hodnocení.56%

Hungry Hickory (2010)

Ten parchant McCarthy mě zas polekal.Zde už jsem to však čekal.On je však asi dost vychcanej a pěkně si to na mě zase připravil.Ovšem i přesto, že horrorově to bylo dost skvělé, tak mě to zase tolik neoslovilo.Dávám tři hvězdičky z milosti.