Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Pro mě zatím nejlepší doba ledová.Další skvělý odhad na co vyrazit do kina.Já se přiznám, že za celý svůj život kdy jsem byl v kině jsem ani jednou nebyl znechucen a ani u této pecky se mi to nestalo.A navíc už jsem si našel novou oblíbenou postavu: Baga (ano to sem musím dodat).Jsem zvědavý na čtyřku.100%

Kalifornie (1993)

Mě Kalifornia nepřišla vůbec jako Road movie thriller, nýbrž spíš jako horor a tak určitě působil na všechny a nejen na mě... o to se klidně vsadím. Brad Pitt hrál jako záporná postava skvěle, až se mi tomu nechtělo věřit a samozřejmě se mi trošičku znechutil, ale zároveň jsem si odnesl dobrý zážitek z filmu. Pěkně mrazivý a depresivní thriller na který budu ještě dlouho s hrůzou vzpomínat.

Šíleně smutná princezna (1968)

Tahle pohádka mi asi prostě jednoduše nesedla.A to mám československou kinematografii v okolí pohádek velmi rád, možná i nejradši.Na Dařbuján a Pandrholu a Obušku z pytle ven to prostě nemá.69%

Mamas & Papas (2010)

Po čtyřiceti minutách utrpení a nudy jsem se rozhodl, že ten film vypnu.Vůbec mi to nic neříkalo.Možná se proto divíte, že nedávám odpad, ale odpad nedávám díky konečně alespoň jinému žánr, než stupidní komedie.Ale možná bych byl rád, kdyby raději zůstali u těch komedií.11%

Samotáři (2000)

Docela mě překvapilo, že Samotáři jsou v žebříčku prvních set nejoblíbenějších dílů a ještě k tomu z Česka a tak jsem to musel vidět.Ovšem jak je to přísloví "Ne každý den je posvícení", tak to zřejmě platí i u filmů "Ne každý film je posvícení a to je hlavní motto na můj názor k tomuto filmu.Mě zřejmě filmy podle hodnocení neovlivní.To, že komediální trapárny typu Román pro muže mě nebaví pochopím, ale že by se mi nelíbil i český film, který patří do žebříčku nejoblíbenějších filmů, nevím.Pro mě ani Samotáři nejsou zklamáním, prostě mi to nesedlo.50%

Zlověstné ticho (2007)

Docela jsem se na Dead Silence od Jamese Wana těšil po docela u zklamaném Saw: Hra o přežití. Vlastně to nějaké extra zklamání nebylo přeci jenom jsem tomu dal čtyři hvězdičky, ale já čekal jasných pět hvězdiček a skutečný horrorový zážitek.Zde se však už jednalo o béčkový horror a tak jsem čekal, že se mi to nemusí líbit, ale byl jsem hodně spokojený. Přesto, že to nebude nikdy můj nejoblíbenější horror, tak ani ne nejhorší. Jeden z mých oblíbených horrorů. Už se těším na Wanovu pecku Insidious.84%

Grindhouse: Don't (2007)

Mě to teda jako nějaká legrace nepřišla a hlavně bylo to jenom minutové video, tak co si o tom myslet, ale ty horrory jejichž scénky byly vystřihnuté do tohoto videa bych vidět docela chtěl.

Malá Miss Sunshine (2006)

Tak jsem nakonec svůj velký týden plně filmem nabitým definitivně ukončil touto nádherou.Celý film je takový zvláštní je tam moc srandy a vtipu, ovšem po chvilce skvělé komedie se to změní v dost smutné, za to dojemné drama.Když se blížil konec filmu, tak jsem tomu filmu chtěl udělit čtyři hvězdičky, jenomže se mi ten konec hrozně líbil, tak jsem se rozhodl udělit pět hvězdiček.Málem jsem se u toho filmu na konci i rozbrečel a ani nevím proč.No a když film skončil, přemýšlel jsem o svém hodnocení a nakonec jsem zapátral do všech chvil filmu a těch pět hvězdiček by si to i docela zasloužilo.Další krásný film.94%

Saw 2 (2005)

Saw: Hra o přežití mě docela zklamala jednalo se o film (horror), který je zřejmě nelepší svého žánru a tak jsem čekal jasných pět hvězdiček a nakonec to ode mě dostalo čtyři hvězdičky a ještě k tomu dost usmrkané.A tak jsem ve dvojku vkládal poslední naděje, zda se mi ještě bude tato horrorová série líbit, no a nakonec dávám čtyři skvělé hvězdičky, ale klidně by si zasloužil pět.Pro mě je pokračování Saw comeback této série a rozhodně pro mě lepší než jednička, než "mezinárodní hit".Už se těším na trojku.89%

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

(BEST OF SERGIO LEONE)Bezproblémově můj nejmilejší western a jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec.Už jsem se na něj hrozně těšil a řekl jsem si, že když se mi bude líbit dostane pět hvězdiček a možná se objeví v mé top 010 a tak ho tu taky mám.Už několikrát jsem v komentářích u westernů sděloval, že western není zrovna moc oblíbený žánr, ale že to jsou krásné filmy a tohle bylo krásné až moc a Sergio Leone to ještě k tomu krásně natočil.Přiznám se, že ta skoro tříhodinová stopáž mě tedy vůbec nelákala, ale já se u toho filmu nenudil ani vteřinku.Nechápu jak mohl o dva roky později své asi nejlepší dílo Tenkrát na západě zmrvit, alespoň u mě to tak bylo.///Hodnocení: 100%///