Dannyho parťáci (2001)

Tohle je opravdu skvělý film! Všeobecně mám rád snímky točící se okolo podrazů a loupeží. Prostředí kasína je navíc velice atraktivní. To vše ve spojení se špičkovým hereckým obsazením. Ještě nikdy mi 116 minut neuteklo takhle rychle. To jsou důvody proč Dannyho parťáci patří mezi mé oblíbené snímky. 5* mu ale i tak nedám :) 80%

Schindlerův seznam (1993)

Přiznávám se, že jsem barbar, když jsem se tohoto snímku bál. Vlastně jsem ani moc nevěděl o čem je a přiznávám, že nemám rád černobílé snímky. Dále mě odrazovala délka. Nebojte, už jsem si nafackoval. Tohle bylo opravdu fantastické. Viděl jsem spoustu filmů, které se dotýkaly holokaustu a druhé světové války. Schindlerův seznam od Stevena Spielberga patří určitě mezi ty nejlepší. Výborný Liam Neeson, Ralph Fiennes i Ben Kingsley. Rozhodně hodnotím jako jeden z nejlepších filmů. Je to také film, který by měl každý vidět alespoň jednou. 90% [viděno 6 a 7.1.2013]

Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

Když seriál nedávno začali znovu vysílat poslouchal jsem od mámy, jak jsem to miloval když jsem byl malý. Pravdou je, že si seriál absolutně nepamatuji. A jestli je to pravda, tak nechápu jak jsem to někdy mohl sledovat. Popravdě se mi seriál moc nelíbí a nepřijde mi ani moc vtipný. Občas nějaký ten lepší díl, ale bohužel těch slabších je více. Pro mě je na seriálu nejhorší to, že hlavní postavou je John Lithgow, který je sám o sobě dobrý herec. Bohužel ale ztvárnil jednu z největších záporných postav v jednom z mých nejoblíbenějších seriálů- v Dextrovi. Díky tomu jsem měl k němu a pak i k celému seriálu určitý odpor. 30%

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Fajn nedělní oddychovka s mým oblíbených Heathem. Není to film roku, ani nejlepší romantická komedie na světě, i tak jde o celkem dobrou podívanou. 70% [naposledy viděno 6.1.2013]

Jmenuji se Sam (2001)

Snímek, který na mě působil poměrně amatérsky. Do lehkého nadprůměru ho vyzdvihnul jen výkon Seana Penna, který nelze nepochválit. Příběh mě asi mohl zasáhnout víc, zase tolik to na mě nefungovalo. 60% [viděno 6.1.2013]

Mé soukromé Idaho (1991)

Je to docela psycho film. Asi po druhé třetině jsem začal čekat, kdy už se mezi nimi něco stane. Nestalo. A vlastně to není úplně tak špatně. Dobrých snímků, které nejsou jen milostnými americkými romantikami se šťastným koncem je málo. 80% [viděno 3.1.2013]

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Rozhodně zajímavý nápad, který se podle mě vcelku vydařil. Občas jsem si říkal, že už je to asi až moc ujetý. Ale rozhodně jsem se párkrát zasmál a herecké obsazení byla taky fajn. Až budu mít příležitost určitě se na film zase rád kouknu :) 75% [viděno 2.1.2013]

Hráči (1998)

Hlavní tématem je poker, takže jsem se celkem těšil. Nebylo to nejhorší, ale bohužel mě to chvílemi dost nudilo. Nepomohl tomu ani fakt, že hlavními postavami byl Damon a Norton.

Atlas mraků (2012)

Myslím, že jde o velice dobrý a zajímavý nápad něco takového vytvořit. Občas sem se v tom sice ztrácel, ale jinak myslím, že tvůrci si s tím poradili dobře, protože asi nebylo lehké poskládat scénu po scéně, tak aby se správně prolínaly jednotlivé příběhy s různým dějem a ještě k tomu v jiné době. Délka filmu mi trošku vadila, protože jsem na konci vlastně ani nevěděl jak to celé začalo. Když jsem film dokoukal, začal jsem pátrat po různých informacích a když jsem se dozvěděl, že Hally Berry tam hrála i muže a Hugo Weaving zase ženu, popravdě mě to zklamalo a film o mě dost klesl. Celkově to bylo docela dobré a plánuji, že bych si mohl přečíst i knížku, podle které byl film natočen. 75% [viděno 1.1.2013]

Prokletý ostrov (2010)

V polovině filmu jsem sice tušil jak to asi skončí, ale i přes předvídatelnost jsem se do tohoto snímku zamiloval. Pro mě je to prostě pecka a já mu musím dát 5*. DiCaprio mě snímek od snímku utvrzuje v tom, že to mé TOP10 nejlepších herců patří.