Živí mrtví - Zazpívej (2016) (epizoda)

"Mohl bys skočit z okna, abych tě nemusel zabít sám". Carl je machr, má větší koule než jeho táta. Jen kdyby hodinu nečekal a sundal Negana, když ho měl mušce.

Živí mrtví - Město žen (2016) (epizoda)

Můžete mi říct, co je na Taře tlustýho? Vypadá normálně. Ani by mě nenapadlo si všímat, že herečka přibrala. Sorry.

Živí mrtví - Beze zbraní (2016) (epizoda)

Nevím, já bych se prostě sebral z Alexandrie a hledal bych nový domov. Když mohli odejít Morgan s Carol, proč ne ostatní. Na místě mohli Negana zabít, když byl za mříží. Ne nechaj kokota s tím přiblblým úsměvem nakráčet do města.

Živí mrtví - Jednoho dne už nebudete (2016) (epizoda)

Proč mu Rick nevrazil tu sekyru do hlavy, když mu ji vracel? Měl spuštěnou pušku, nezareagoval by. Ideální šance. Rick jindy tak bojovný a nezdolný se posere z jednoho zmrda, na kterýho tam byl sám? Jasně že bez Negana by to asi dál nebylo ono a museli se držet komiksu.

Živí mrtví - Poslední den na Zemi (2015) (epizoda)

SPOILER Tvl oni jim nakráčí přímo do pasti. Po druhým zátarasu bych to otočil zpět domů. Bylo jasný, že je chtějí dostat. Ještě se chytře rozdělí Deril jde po Dwightovi. To jako čekal, že na ně nečíhají? Jasně, muselo dojít k finále série, ale úplně zbytečně. Ještě jdou v noci lesem s nosítkama tvl. Je to koukatelné, ale kupí se hovadiny.

Labyrint: Vražedná léčba (2018)

I když je to dlouhé, má to strhující tempo. Plno akce, napětí, za mě naprostá pecka. Nechápu nízké hodnocení.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Naprostá pecka. Bavila mě ještě víc než jednička. I když to má 2 hodiny, odsejpá to pěkně. Akce, napětí, obraty, paráda.

Sakurada reset: Zenpen (2017)

Zajímavý námět. Škoda že je to víc drama a romantika a není to víc fantasy, že si tvůrci víc nehráli s těmi schopnostmi a nebyl třeba nějaký souboj. Nevyužili dostatečně potenciál námětu. Přesto je to pěkné a koukatelné.

Sakurada reset: Kóhen (2017)