• Thriller

Svatba (2021)

Prvé dve tretiny sú na 5*, ale bohužiaľ tá posledná je dosť slabá, tmavé zábery a začína to nudiť. Kľudne by tomu stačila kratšia stopáž, ale inak celkom slušný nadpriemer.  Miestami to je trefne vtipné až to vyznieva tragikomicky.

Hollywoodská Stargirl (2022)

Príjemná oddychovka, ktorá baví od začiatku do konca a nízke hodnotenie absolútne nechápem. Hlavným hrdinom sa nedá nič vytknúť a fandíte im po celý čas.

Un nuevo Comienzo (2020)

Celkom podarený kúsok, len ma strašne otravovali tie prehnane blízke zábery na tváre, kde bolo miestami vidno len ústa a nič viac.

Fire Island (2022) odpad!

Názov filmu je doslova výstižný. Parta gayov a plno nechutností v detailných záberoch, k tomu to bolo celkom nezáživné a odpad som sa rozhodol dať v momente, keď tam začali ukazovať, ako sa prcajú do prdele. Všeobecne nemám problém s filmami o gayoch, pokiaľ majú nejakú normálnu zápletku a sú na úrovni, ale toto úroveň nemalo. Zabitý čas.

Utéct (2021)

Neviem, čo tento animovaný dokument chcel povedať, ale čo si z neho pamätám je to, že tam bola nejaká homosexuálna propaganda spojená s nejakým moslimskými praktikami, ale v podstate som na to len nemo čumel, čo za blbosť takáto multikultulárna koprodukcia z celého sveta dokáže vyprodukovať. Fakt neviem, ako to môže mať skoro 80%. Nejako v poslednej dobe nemám šťastie na dobré filmy. Just saying.

Otec náš (2022)

Moderný doktor Mengele, tentokrát masturbátor, ktorý mal vyše 94 detí vďaka experimentom s vlastnými spermiami a oplodňovaním ničnetušiacich vlastných pacientiek. Celkom pútavo natočené, ale celý čas sa to krúti okolo toho istého, čo je trochu na škodu.

Kupé č. 6 (2021)

Príjemný road-movie o výlete za petroglyfmi a vzájomnom vzťahu dvoch hlavných aktérov - Rusa a Fínky s prímesou humoru, avšak road-movies som už videl aj lepšie.

Eden vás vítá (2022) (seriál)

Celkom zaujímavý počin zo Španielska, aj keď pochopím, že nie každého to chytí, no mňa po každej epizóde chytalo chcenie vidieť ďalšiu a ďalšiu. Nedostal som celkom, čo som očakával, no som spokojný. Proste takéto priamočiare a jasné seriály a filmy s jednoduchou pointou dobrým prevedením môžem. Niektoré epizódy síce boli slabšie, iné super, ale celkovo to hodnotím veľmi pozitívne.

Po čem muži touží 2 (2022)

Absolútne pohodová oddychovka, pri ktorej sa smejete od začiatku do záverečných tituliek a nie je jej v podstate ani čo vytknúť, len ako býva zvykom vďaka stigmatizácii českých filmov na tejto stránke, sú tieto filmy výrazne podhodnotené, čo je veľká škoda.

Psychosexual (2021)

Ultra hardcore pornografický film rozdelený do piatich dejstiev, z ktorých asi najlepšie je tretie a štvrté a v piatom už tomu dochádza šťava (doslova) a nemá to už veľmi čím zaujať, predsa len 4 hodiny a 10 minút je prestrelená stopáž na hocijaký film. Predsa len to zavýjanie hlavnej hrdinky vám v piatom dejstve príde už dosť otravné. Každopádne kvalitný počin, čo sa týka hereckých výkonov a veľmi tomu nemám čo vytknúť okrem vecí spomenutých vyššie.