2 zbraně (2013)

Zábava, přestože slabodušší. Potěšil mě Mark, mírně zklamal Denzel, v sumáři byli chlapci na stejné herecké úrovni. Jo a je to hlavně ..zábava.

Očista (2013)

Inteligentní téma, hloupé provedení (nelogičnost). Tohle snad nemyslí vážně s takovým obsazením a námětem.

Somm (2012)

Byl jsem docela zklamán, natočit film jak parta borců jde na zkoušky a nekonečně dlouho probírat jejich dojmy a přání. Čekal jsem informace ze zákulisí a také o vínu, které můžu sám použít. Dokument v dnešní době by měl přinést i něco nového, zajímavého či použitelného.

Osamělý jezdec (2013)

Přes působivou výpravu a náklady docela nudný film s pasážemi, kdy je fajn se probudit. Dokonce uvažuju jen o 2 hvězdách, bo akční scény jsou sice propracované, ale tak hloupé. Depp v akčních scénách vracející se k předchozím blockbusterům zachraňuje situaci ztvárněním starého indiána a skvělý Dale and Fichtner.

Trans (2013)

Excelentní McAvoy, Cassel znovu ve formě a přitažlivě nebezpečná Dawson. Svižné tempo se změnami reality, které mírně matou, ale je cítit, že po diváku se chce zapojit mozkovnu a nejen nečinně přihlížet. Umění Boylea vystavět špičkový film na minimu vložených investic a jen několika málo scén. A lehké vzrušení, očekávání, sympatie, emoce a dobrou zápletku, což film dodává, je to, co od tohoto druhu zábavy očekávám především.

Televarieté (1970) (pořad)

Až na pár momentů nudné, musím napsat poplatné době. Věřím, že za totáče to byla "zábava".

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad)

Kvalita je ubohá, ale jako plejáda blbů a mezi nimi nalezme pár talentů. Jako oddychovka před pracovním týdnem to jde.

Kocour v botách (2011)

Ne příliš dětský Kocour v botách s překvapivě dobrou úrovní, výbornou grafikou. Víc takových a začnu snad chodit na filmy pro "děti"..

Stud (2011)

Film mě od první minuty navnadil na nemainstreamový snímek a nezklamal. Dobře zvolená hudba, herci, prostředí. Pocity během filmu byly jiné než obvykle, ale že by to mělo někoho vyloženě popudit, jak píší někteří recenzenti, to vůbec (krom plandajícího bimbase Fassbendera to bylo v pohodě). Film bez větší "akce" a přesto nenudí, jen se musí člověk zadívat hloub do sebe.